Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ασφάλιση νεογεννητων


Recommended Posts

Καλησπέρα!! Γεννησα πριν 2 εβδομάδες προωρα και τα μωράκια είναι στην εντατική στο Μητέρα ..  Σήμερα αφού πήρα την ληξιαρχικη πράξη τα ασφαλισα στο ΕΤΑΑ ΤΣΑΥ...  Δυστυχώς μου τα έχουν ασφαλισει όχι από τη μέρα που γεννησα αλλά από σήμερα οπότε αυτές τις  15  μέρες δεν με καλύπτει ο ΕΟΠΠΥ και πρέπει να πληρώσω 7500 ευρώ για αυτό το διάστημα...  Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο και πως το αντιμετώπισατε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παθαινω εγκεφαλικο!! Να το κυνηγησεις.. Απευθυνσου κ σε καποιο σωματειο.. Ισως μπορεις να παρεις μετα καποια χρηματα πισω.. Καλη αναρρωση στα μωρακια σου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προσωπικά έπαθα έμφραγμα με αυτό που έγραψες....Εννοείται να τους κυνηγήσεις άσε που πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο...Να σου ζήσουν και να είναι γερά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ σ ζησουν κ συντομα ν τ παρεις σπιτι σ...

τ Μητερα γνκ σ κατι τετοια ειναι πολυ μεγαλος κλεφτης..

τ βαφτιστηρι τ αδερφου μ γεννηθηκε εκει περυσι τν σεπτεμβριο(εκει γεννηθηκαν κ οι αδερφουλες τ) κ ενω κανει αυτοματα μια ιδιωτικη ασφαλεια απο τν μερα π γεννιουνται στον μικρο ταχα μ εγινε μπερδεμα κ η κουμπαρα πληρωσε σχεδον 5.500€ γ τν νοσηλεια τ μικρου...

στην πρωτη τς κορη ειχε γινει κτ παρομοιο αλλα τς ειχαν κανει τν ασφαλεια κ δν πληρωσε τοσα...

κ ενω ηταν δικο τς λαθος...τς τ ειπαν κιολας...κ εχω ακουσει κ απο αλλη μια γνωστη παρομοια ιστορια γ αυτο τ νοσοκομειο...

η ασφαλεια αυτη γιβεται σχεδον αυτοματα μ χαρτια π καταθετεις..(κ ειχαν καταθεσει κ στα 3 παιδια οτι ειχαν ζητησει)..

πραγματικα κοιταξε τ καλη μ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...