Μετάβαση σε περιεχόμενο

PROFERTIL MALE&FEMALE - ΒΟΤΑΝΑ - ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!

ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙς ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣΑ ΣΑς ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ PROFERTIL MALE KAI FEMALE ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΒΟΤΑΝΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΟΠΩς ΠΧ Η ΛΥΓΑΡΙΑ( AGNUS CASTUS ) ,ΣΕΡΕΝΟΑ , ΤΡΙΒΟΛΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ !!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marilou88 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!

ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙς ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣΑ ΣΑς ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ PROFERTIL MALE KAI FEMALE ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΒΟΤΑΝΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΟΠΩς ΠΧ Η ΛΥΓΑΡΙΑ( AGNUS CASTUS ) ,ΣΕΡΕΝΟΑ , ΤΡΙΒΟΛΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ !!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ <3 

Καλησπέρα!!Ό σύζυγος μου πήρε τα προφερτιλ για περίπου 9 μήνες και αν συγκρίνουμε το σπερμοδιαγραμα πριν από τα προφερτιλ με το σπερμοδιαγραμα από την εξωσωματική το τελευταίο ήταν απόλυτο φυσιολογικό σε όλα  και ο εμβρυολογος ξαφνιάστηκε και μας ρώτησε τι κάναμε. Όσο για γυναικεία εγώ τα καλύτερα έχω να πω για τα ινοφερτ τα έπαιρνα τρεις μηνες πριν την εξωσωματική εν φακελάκι πρωί και τα ινοφερτ όλες το βράδυ και το αποτέλεσμα 19 γονημοποιμενα ωαρια με 10 άριστα εμβρυα οπότε πιστεύω ότι βοήθησαν πάρα πολύ. Στο εμπόριο υπάρχουν πάρα πολλά προϊόντα το θεμα είναι και ο οργανισμός πως αντιδρά και τα αποδέχεται πριν από αυτά είχαμε δοκιμάσει και πολλά άλλα χωρίς να δούμε κάποια βελτίωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα! Εμενα ο αντρας μου πηρε τα προφερτιλ για 3 μηνες και ειδε αρκετη βελτιωση στο σπερμα μαλιστα κατα τον 3ο μηνα εμεινα εγκυος. Βεβαια μπορει να ειναι και τυχαιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2018 at 9:36 ΜΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα!!Ό σύζυγος μου πήρε τα προφερτιλ για περίπου 9 μήνες και αν συγκρίνουμε το σπερμοδιαγραμα πριν από τα προφερτιλ με το σπερμοδιαγραμα από την εξωσωματική το τελευταίο ήταν απόλυτο φυσιολογικό σε όλα  και ο εμβρυολογος ξαφνιάστηκε και μας ρώτησε τι κάναμε. Όσο για γυναικεία εγώ τα καλύτερα έχω να πω για τα ινοφερτ τα έπαιρνα τρεις μηνες πριν την εξωσωματική εν φακελάκι πρωί και τα ινοφερτ όλες το βράδυ και το αποτέλεσμα 19 γονημοποιμενα ωαρια με 10 άριστα εμβρυα οπότε πιστεύω ότι βοήθησαν πάρα πολύ. Στο εμπόριο υπάρχουν πάρα πολλά προϊόντα το θεμα είναι και ο οργανισμός πως αντιδρά και τα αποδέχεται πριν από αυτά είχαμε δοκιμάσει και πολλά άλλα χωρίς να δούμε κάποια βελτίωση. 

Καλησπέρα και σε σενα !!! 

Σ ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σου !! Σκέφτομαστε να παρουμε τα profertil male και τα innofert σ σκονη για μενα !!! παθολογικό προβλημα δεν υπάρχει είναι η αληθεια αλλά έτσι για μια βοήθεια .. <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2018 at 9:56 ΜΜ, ο/η OLY10 είπε:

Καλησπερα κι απο μενα! Εμενα ο αντρας μου πηρε τα προφερτιλ για 3 μηνες και ειδε αρκετη βελτιωση στο σπερμα μαλιστα κατα τον 3ο μηνα εμεινα εγκυος. Βεβαια μπορει να ειναι και τυχαιο.

τι καλά ??? πολυ χαίρομαι με ατό που ακούω !! σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγώ ξεκίνησα το Condensyl καινούργιο λίγους μηνες στην αγορά φυτικο 30δισκια γύρω στα 30ευρω εχει. Υπάρχει καμια που το παιρνει

1523597588450117503272.jpg

1523597658903-1524434398.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...