Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.! Να ρωτήσω κάτι! Σήμερα μίλησα με τον γιατρό μ για να σταματήσω τα φακελάκια inofert κ να συνεχίσω με τα χάπια inofert plus! Εκείνος όμως μ είπε να παίρνω 1 φακελάκι inofert το πρωί κ 1 χάπι inofert plus το βράδυ.. 

Υπάρχει άλλη κοπέλα που τα παίρνει έτσι.? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.! Να ρωτήσω κάτι! Σήμερα μίλησα με τον γιατρό μ για να σταματήσω τα φακελάκια inofert κ να συνεχίσω με τα χάπια inofert plus! Εκείνος όμως μ είπε να παίρνω 1 φακελάκι inofert το πρωί κ 1 χάπι inofert plus το βράδυ.. 

Εμένα ο γιατρός μου μου ξεκίνησε απευθείας το inofert combi και μου είπε ότι θα παίρνω: για 10 μέρες μισό χαπάκι πρωί, μισό βράδυ, τις επόμενες 10 μέρες μισό πρωί και 1 βράδυ και μετά απο εκεί και πέρα 1 το πρωί και 1 το βραδυ..Οποτε κάτι ξέρουν οι γιατροί..😊😊😊

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Εμένα ο γιατρός μου μου ξεκίνησε απευθείας το inofert combi και μου είπε ότι θα παίρνω: για 10 μέρες μισό χαπάκι πρωί, μισό βράδυ, τις επόμενες 10 μέρες μισό πρωί και 1 βράδυ και μετά απο εκεί και πέρα 1 το πρωί και 1 το βραδυ..Οποτε κάτι ξέρουν οι γιατροί..😊😊😊

Να ρωτήσω γιατί στο ξεκίνησε έτσι; 

Δεν ξέρω,κορίτσι μου..Μπορει να το κάνει για να μην έχω παρενέργειες...Εγω βέβαια το παίρνω σε συνδυασμό με το glucophage. . 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Μήπως έχουμε τον ίδιο; χαχα ακριβώς έτσι τα παίρνω κι'εγώ.. 

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Δεν ξέρω,κορίτσι μου..Μπορει να το κάνει για να μην έχω παρενέργειες...Εγω βέβαια το παίρνω σε συνδυασμό με το glucophage. . 

Δεν έχει παρενέργειες το περνώ κι εγώ. Αλλά μου το έδωσε 1 το πρωί χωρίς μα έχω φαί και 1 το βράδυ επερνα κι εγώ το glucophage μαζί αλλά αυτό είχε της παρενέργειες σε εμένα οπότε κομμένο. (Ευτυχώς) 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Χαχαχ λες? Το plus το παιρνεις τι ώρα? @Bellakiκαι πόσο καιρό τα παιρνεις? 

τώρα ξεκίνησα ... τρεις μέρες μόνο. το plus το παίρνω στις 12 το βράδυ, για να είμαι νηστική και γιατί νομίζω μου φέρνει υπνηλία!

Εγώ σήμερα τ ξεκινάω! Κ σε αυτό νηστικά πρέπει να είμαι? Αμάν πια παίρνω τόσα κ σε κανέναν δεν κάνει να τρώω απίστευτα πράγματα χχααχχα

• Haha 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις