Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήπως?


mariatzo

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.ειμαι δύο μέρες πριν την περίοδο.πριν λίγο έκανα ένα τεστ εγκυμοσυνης ( δεν κρατιομουν αλλο) και βγηκε μια πολύ άχνη γραμμουλα.πηρα τον γιατρό και μου είπε να περιμένω 2 3 μέρες να πάω να κάνω χοριακη.τι λέτε ρε κορίτσια?Υπάρχει περίπτωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Η αχνή γραμμούλα βγήκε αμέσως; Την τσέκαρες στο χρόνο που λένε οι οδηγίες, όχι αργότερα;
Όπως κ να έχει το μόνο που μένει είναι αυτό που είδαν τα ματάκια σου να επιβεβαιωθεί από μια θετική χοριακή. Στο εύχομαι ολόψυχα και σου στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη! Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα λοιπόν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Καλησπέρα.εκανα κ άλλο ένα και βγήκε ο σταυρος αγνός Αλλά βγήκε.αμεσως βγήκαν.λες?

Καλησπέρα!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα κ μια όμορφη εγκυμοσύνη!!! Κ το λέω γιατί πιθανότατα είσαι έγκυος!!! Κ εγώ στα τρια τεστ που έκανα η δεύτερη γραμμουλα ηταν πιο αχνή αλλά μέσα έλεγε πως δεν χρειάζεται να έχουν το ίδιο χρώμα με την πρωτη γραμμή (προφανώς χρησιμοποιησαμε διαφορετικά τεστ)Μετά απο 3 μέρες χθες δηλαδή,έκανα την χ οριακή κ είναι 1254!!!τετάρτη πάω στον γιατρό μου!!!!μακάρι να έχεις κ εσύ καλά αποτελέσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε ο γιατρός να πάω σήμερα να κανω τη χοριακη τελικά.πηγα την έκανα και θα πάρω τα αποτελέσματα το απόγευμα.αντε να δούμε.εχω πονακια στην κοιλιά λες και θα αδιαθετησω ρε γαμωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλά αποτελέσματα να έχεις! εγώ πιστεύω ότι είσαι!Τους πόνους περιόδου τους είχα και εγώ..έτρεχα τουαλέτα νομίζοντας ότι θα αδιαθετήσω και δεν ήρθε ποτέ...Εύχομαι να μην έρθει ούτε σε εσένα για τους επόμενους 9 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Μου έχουν κοπεί τα πόδια κορίτσια.θα δούμε το απόγευμα.ευχαριστω πολύ 

Θετική σκέψη και ψυχραιμία,όλα να πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.πηγαινω συνέχεια τουαλέτα γιατί νομίζω ότι έρχεται η περίοδος.ειχα 2 παλλινδρομες πριν λίγο καιρό και είμαι τρελή τώρα.προσπαθω συγκρατημένα.φοβαμαι μην δω κάνα 0 ισα με το μπόι μου στη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mariatzo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.πηγαινω συνέχεια τουαλέτα γιατί νομίζω ότι έρχεται η περίοδος.ειχα 2 παλλινδρομες πριν λίγο καιρό και είμαι τρελή τώρα.προσπαθω συγκρατημένα.φοβαμαι μην δω κάνα 0 ισα με το μπόι μου στη χοριακη

Αφου ειχες και ηδη 2 εγκυμοσυνες, εισαι φουλ γονιμη! Μην ανησυχεις. Αχ μου δινεις κουράγιο να ξέρεις γιατι και εγω ειχα μια παλίνδρομη πρόσφατα!! Πόσο καιρο πριν ήταν η τελευταια σου? (Ειμαι σιγουρη οτι εισαι εγκυος γιαυτο ρωταω να δω αν με συμφερει :P αχαχχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 2017 ήταν και οι δύο.η πρώτη ήταν τον Μάιο και η δεύτερη τον Οκτώβριο.την πρώτη δεν την κατάλαβα καθόλου Αλλά την δεύτερη την είχα καταλάβει και.μου στοίχισε πολύ.μου βρήκαν μιας ήπιας μορφής θρομβοφιλια και σε επόμενη εγκυμοσύνη θα παίρνω το  salospir  μου είπε η αιματολογος και βλέπουμε.σε ποια εβδομάδα παλλινδρρομησε? Εμένα η πρώτη ήταν 5η περίπου και η δεύτερη 7η.πολυ κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θετικοτατο ειναι!! Το ειχα κανει και εγω αυτο το τεστ! Καραθετικο ειναι αναμενουμε τη χοριακή σου!

Εμενα στην 7η σχεδον (6η και 4 ημερων). Ειχα συνδρομο κενου σακου βασικα, βγηκαν οι ιστολογικες πολυ καλες και δεν εδειξε κατι ανοσολογικο (εσυ με τη σαλοσπιρ θα σαι μια χαρα επαιρνε και η κολλητη μου). Από τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσω και γω προσπαθειούλες και παλι γιατι ειναι φρέσκο το δικό μου. Καλά αποτελεσματα ευχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα.αντε ρε κορίτσια να μας πάνε καλά τα πράγματα.αντε πια.κ τώρα να μην είναι να είναι σύντομα.ας έχουμε πίστη, αυτό μας έχει μείνει τουλάχιστον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Θα σας στείλω το απόγευμα να σας πω κορίτσια 

Με το καλό τα αποτελέσματα!! Θετικό τα το φαίνεται! Περιμένουμε νέα!! (Α!πόνους είχα κ έχω ακόμη κ εγώ σαν περιόδου.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκε η χοριακη.ειναο 22 μονάδες μου είπαν στο μικροβιολογικο.μου είπαν ότι δεν είναι αρνητική Αλλά είναι πολύ χαμηλή.τι λέτε τζίφος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη.ειναο 22 μονάδες μου είπαν στο μικροβιολογικο.μου είπαν ότι δεν είναι αρνητική Αλλά είναι πολύ χαμηλή.τι λέτε τζίφος?

Νομίζω είναι πολύ καλή δεδομένου του ότι δεν έχεις καν καθυστέρηση φυσικά και είναι θετικό συγχαρητήρια!!Νομίζω θα σου πουν να επαναλάβεις σε 2-3 μέρες πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα με το γιατρό.μου είπε ότι δεν ξέρει να μου πει ακόμα αν είναι η όχι.θα επαναλάβω τη Δευτέρα.μου είπε επίσης ότι δεδομένου της μη καθυστέρησης και τις μέρες που του είπα ότι είχα επαφή μου είπε ότι η τιμή είναι καλή Αλλά θα το δούμε.αλλα έχω πονακια ρε κορίτσια.νομιζω ότι θα έρθει η περίοδος.το ξέρω ότι μπορεί να είναι φυσιολογικά αλλά και.παλι ξέρω γω.να μου πεις είχες άλλες δύο εγκυμοσύνες ρε κοπέλα μου στο παρελθόν δεν ξέρεις.ε να που δεν ξέρω κάθε φορά τα ίδια και τα ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θετικη χοριακη κοριτσι! Θα την ξαναδεις τη δευτερα. Εδω υπηρχαν κοπελες που ξεκινησαν με πολυ χαμηλοτερη. Ασε που δεν εχεις καν καθυστερηση ακομα. Συγχαρητηρια και αναμενουμε νεα τη Δευτερα. Αυτο το τεστ με το σταυρο ειναι γουρικο ως προς τη θετικοποιηση τουλαχιστον. Αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Μίλησα με το γιατρό.μου είπε ότι δεν ξέρει να μου πει ακόμα αν είναι η όχι.θα επαναλάβω τη Δευτέρα.μου είπε επίσης ότι δεδομένου της μη καθυστέρησης και τις μέρες που του είπα ότι είχα επαφή μου είπε ότι η τιμή είναι καλή Αλλά θα το δούμε.αλλα έχω πονακια ρε κορίτσια.νομιζω ότι θα έρθει η περίοδος.το ξέρω ότι μπορεί να είναι φυσιολογικά αλλά και.παλι ξέρω γω.να μου πεις είχες άλλες δύο εγκυμοσύνες ρε κοπέλα μου στο παρελθόν δεν ξέρεις.ε να που δεν ξέρω κάθε φορά τα ίδια και τα ίδια.

Θετική είναι,παιδί μου!!!Και το τεστ και η χοριακη!!Κι εγώ νομίζω ότι δεν χρειάζεται να ανησυχείς τζάμπα..Θα δεις ότι τη Δευτέρα θα το σιγουρεψεις..Και αφού έχεις μένει άλλες δύο φορές ειμαι σίγουρη ότι αυτή θα είναι η τρίτη και τυχερή!!!Αισιοδοξία θέλω..Με το καλό να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.θα δούμε τη Δευτέρα τι θα γίνει.ευχομαι να πάνε καλά τα πράγματα για όλες μας.θα σας ενημερώσω πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...