Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Όλες να έχουμε κι εμείς κι εσύ να μη χρειαστεί να κάνεις κάτι άλλο.να φύγει αυτός ο γκαντεμομηνας!  
    • Νε κοριτσι μου την ιδια. Μερα και την επομενη... 
    • Ωραία τα κατάλαβα.χαχ.. ας κατέβει όμως να τελειώνω δε μπορώ. Σήμερα Μ έχει πεθάνει ο πονοκέφαλος., 3 μέρες καφέ υγρα κ αύριο στη δουλειά θα σέρνομαι πρώτη μέρα που θα έρθει λογικά..θέλω να μπω στο νέο κύκλο ανυπομονώ..
    • εχεις δικιο. Ωστοσο επειδη αλλαξα γιατρο, οποτε και τα ακουσα και απο εναν νεο, μου εδωσε 2 μηνες ηρεμιστικης ενεσης. Δεν κανω πλακα. Για 2 μηνες με εχει ηρεμησει. Μετα παλι σε αναμμενα θα καθομαι αλλα τουλαχιστον μου ρουφηξε πολλη ενταση δεν το περιμενα. Μεχρι ο αντρας μου μου το ειπε. Τα ιδια μου ελεγε και ο παλιος μου γιατρος φυσικα, αλλα για καποιο λογο δεν ησυχαζα. Ειναι σα να θελα και β' γνωμη. Με τεστάκια προσπαθουμε, αν και εχω πολυ σταθερο κυκλο και η ωορρηξια μου παιζει σχεδον παντα ιδια μερα, αντε συν/πλην μια. Τωρα θα δειξει, για 2 μηνες το χω αφησει χαλαρα, δεν ταραζομαι, δεν αγχωνομαι, και βλεπω μετα το νεο ετος θα τον ξαναεπισκεφτω! Ως τοτε ισως εχω κανει και τη σαλπιγγο να ολοκληρωσω το σετ Ελπιζω ως τοτε να χουμε παρα πολλα καλα νεα απο εσας. Να μην προλαβαινω κοριτσια να λεω τα συγχαρητηρια μου!!!
    • Προφανώς θέλει το χρόνο του,μακαρι να ηρεμησεις λιγάκι.να σου πω προσπαθείς με τεστακια ή μόνοι σας;ναι οι γιατροί μόλις πάμε μας ηρεμούν μετά από δύο μερες ξανά εμείς.εδω δε ταραζονται που αποτυγχανουμε στις εμβρυομεταφορες χαλαρααα αυτοί.
  • Νέες συζητήσεις