Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μετράω καθυστέρηση ή όχι?Μπέρδεμα


vivika10

Recommended Posts

κορίτσια καλημέρα,είμαι καινούργιο μέλος.Μπαίνω κατευθείαν στο θέμα.Έχω κύκλο 28-31 ημερών.Ιανουάριο περίοδος απο  26-28 και απο της 28-16 Φεβρουαρίου είχα ελαφριά αιμορραγία(το έχω πάθει άλλες δύο φορές στο παρελθόν) 24 Φεβρουαρίου-7 Μαρτίου ροζ εκκρίσεις στο σκούπισμα και κάποιες κηλίδες αίμα 1-2 Μαρτίου.Περίμενα να μου έρθει περίοδο στης 24-25 αλλά δεν μου ήρθε ακόμη,μετράω καθυστέρηση η είναι νωρίς με όλο αυτό το μπέρδεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vivika10καλος μας βρηκες!!! λιγο να σου πω μπερδευτηκα και εγω μην σου πω και ψεμματα!!! αρα στην ουσια περιοδο δε εχεις δει τον μαρτιο εκτος απο αυτες τις ροζ κηλιδες που ειδες αρχες του μηνα σωστα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σωστά..απλά δεν ξέρω αν θα έπρεπε πάλι να μου έρθει η περίοδος στης 24 του μήνα όπως τους 2 προηγούμενους.να συμπληρώσω ότι βρίσκομαι στο εξωτερικό για δουλειά και θα επιστρέψω σε 2 εβδομάδες γι'αυτό δεν έχω πάει στο γιατρό σε περίπτωση που αναρωτηθείς Γιατί δεν πήγα στον γυναικολόγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Ναι σωστά..απλά δεν ξέρω αν θα έπρεπε πάλι να μου έρθει η περίοδος στης 24 του μήνα όπως τους 2 προηγούμενους.να συμπληρώσω ότι βρίσκομαι στο εξωτερικό για δουλειά και θα επιστρέψω σε 2 εβδομάδες γι'αυτό δεν έχω πάει στο γιατρό σε περίπτωση που αναρωτηθείς Γιατί δεν πήγα στον γυναικολόγο 

Koritsi mou kalispera emena gia ormoniko mou fenete..vevaia pote den xereis ekanes testaki mipws kai eisai egios giati oi kilides aima mporei na einai kai egimosinh..egw tha ekana test sth thesh sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vivika2013 ααα αρα καλα το καταλαβα γιατι ξερεις στην αρχη μπερδευτηκα!! ναι ναι τωρα καταλαβα !! θα συμφωνησω θα εκανα τεστ γιατι εισαι και εξωτερικο και αν εισαι πρεπει να το ξερεις να παρεις και το γιατρο σου τηλεφωνω να σου πει τι κανεις!!! κανε ενα τουλαχιστον να ξερεις απο την μια πλευρα τι ειναι !!!! ευχομαι να εισαι παντως!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κλεισει ηδη ραντεβου  με τον γιατρο μου να παω να με δει οταν γυρισω και να κανω και ορμονικες εξετασεις.οχι δεν εχω κανει ακομη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@vivika2013 ααα αρα καλα το καταλαβα γιατι ξερεις στην αρχη μπερδευτηκα!! ναι ναι τωρα καταλαβα !! θα συμφωνησω θα εκανα τεστ γιατι εισαι και εξωτερικο και αν εισαι πρεπει να το ξερεις να παρεις και το γιατρο σου τηλεφωνω να σου πει τι κανεις!!! κανε ενα τουλαχιστον να ξερεις απο την μια πλευρα τι ειναι !!!! ευχομαι να εισαι παντως!!!!!!!!!

θα κανω αν δε μου ερθει μεχρι την παρασκευη,απλα πριμενω λιγες μερες ακομη γιατι εχω καποια μικρα πονακια πριοδου μηπως και μου ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...