Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίοδος μετά τη γέννα


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα θέλω να ρωτήσω μετά τη γέννα σας πότε αδιαθετήσατε πρώτη φορά και πόσο κράτησε?εγώ αδιαθέτησα πρώτη φορά τον προηγούμενο μήνα και κράτησε 9 μέρες με πολύ αίμα..είναι φυσιολογικό αυτό?μου κράταγε γύρω στις 6 μέρες πριν..τώρα περιμένω στις 29 του μήνα.Επίσης πονάω περισσότερο...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα θα αλλάξουν μετά την γέννα σχετικά με την περίοδο φίλη μου. Μην σε αγχώνει τπτ. Θα σου πάρει λίγο καιρό να έρθεις στα φυσιολογικά σου αλλά μπορεί να αντιμετωπίσεις και νέα δεδομένα σχετικά με την περίοδο. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!Να σαι καλά και αν έχεις παιδάκια να τα χαίρεσαι και εσύ:)απλά αγχώθηκα και λέω τι γίνεται μήπως κάτι δεν πήγαινε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Ath33 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα θέλω να ρωτήσω μετά τη γέννα σας πότε αδιαθετήσατε πρώτη φορά και πόσο κράτησε?εγώ αδιαθέτησα πρώτη φορά τον προηγούμενο μήνα και κράτησε 9 μέρες με πολύ αίμα..είναι φυσιολογικό αυτό?μου κράταγε γύρω στις 6 μέρες πριν..τώρα περιμένω στις 29 του μήνα.Επίσης πονάω περισσότερο...

 

Κοριτσι μου εγω οταν είχα γεννήσει μου κράτησε 42 ημέρες η αιμορραγία και οταν πήγα στο γυναικολόγο μετα το σαραντησμα μου έδωσε αντισυλληπτικά για να σταματήσει.. εχω ακούσει οτι κραταει συνήθως 7 ημέρες αλλα τυχαίνει και η δικιά μου περίπτωση!!!! Υπομονηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mama2015 είπε:

Κοριτσι μου εγω οταν είχα γεννήσει μου κράτησε 42 ημέρες η αιμορραγία και οταν πήγα στο γυναικολόγο μετα το σαραντησμα μου έδωσε αντισυλληπτικά για να σταματήσει.. εχω ακούσει οτι κραταει συνήθως 7 ημέρες αλλα τυχαίνει και η δικιά μου περίπτωση!!!! Υπομονηηηη!!!

Καλημέρα πωπω 42 μέρες...φαντάζομαι πως ήσουν!Θα με τσεκάρω τώρα που περιμένω και βλέπουμε..πάντως πόνεσα πολύ η αλήθεια είναι και τα φάρμακα τα αποφεύγω όσο μπορώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ath33 είπε:

Καλημέρα πωπω 42 μέρες...φαντάζομαι πως ήσουν!Θα με τσεκάρω τώρα που περιμένω και βλέπουμε..πάντως πόνεσα πολύ η αλήθεια είναι και τα φάρμακα τα αποφεύγω όσο μπορώ..

Καλα κανείς και τα αποφεύγεις αλλα εγω δεν άντεχα άλλη μέρα αίμα..απαπαπα!!!!!!! Και φαντάσου οτι μου έδωσε τα yasminelle και δεν σταμάτησαν την αιμορραγία και μετα μου έδωσε τα Yasmin και έτσι σταμάτησε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου επανήλθα και δεν έχω αδιαθετήσει ακόμα ούτε ξέρω τι κύκλο θα έχω παρόλο που ποναει η κοιλιά εδώ και μέρες...Αντε να δω πότε θα στρώσει:shock:

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...