Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Όχι καλέ. Εγώ φυσικά που δνε ξέρω κ πότε έχω. Έχουμε συχνές επαφές... Είχα δοκιμάσει κ τεστ ωορρηξιας αλλά δνε με βόλεψαν... Κ πήραμε κ πολυβιταμινες.... 
    • Καλημερα κ καλή εβδομάδα !! Ο μόνος λόγος που κάνω τα τεστ ωορηξιας είναι για να ξέρω ακριβώς ποτε είναι η πραγματική καθυστέρηση ! Αν ξέρεις ακριβώς την μέρα σου δεν θα μπαίνεις στην διαδικασία να κανείς άσκοπα τεστ! 
    • Εγώ δεν τον είχα ανακατέψει αλλα να σου πω την αλήθεια τον τελευταίο μήνα του το είπα κ του το έδειξα κ είναι πολύ πιο θετικός στην όλη ιδέα από πριν ..
    • Καλημέρα κοριτσια , καλη εβδομάδα σε όλες! εγώ μόλις 2 μήνες προσπαθειας, αλλα ακομα θεωρω οχι παρα πολυ οργανωμενα γιατι δεν κανουμε στοχευμενες επαφες, θελω να πω εχουμε επαφη οταν ερχεται φυσιολογικα κ στους δυο , δεν θελω να τον πιεζω τυπου "ειμαι στις γονιμες σημερα πρεπει να ερθουμε σε επαφη" , τσεκαρω βεβαια ωορρηξιες κλπ κλπ κ ξερω που βρισκομαι. Δεν τον εχω ανακατεψει ακομα τουλαχιστον με τεστακια ωορρηξιας κλπ κλπ. Εσεις πως το κανετε ?? Λετε πχ ειμαι στις γονιμες πρεπει να εχουμε επαφη ...?? 🙄
    • καλημέρα σε όλες!! @ζουζουνα* αν μπορείς αυτό με τις ΠΗΤ και το φύλο βάλε το στη πρώτη ανάρτηση που έκανες στην ομάδα, επειδή είναι πάνω-πάνω. Οπότε όταν θα ανοίγουμε την ομάδα θα φαίνεται κατευθείαν!  
  • Νέες συζητήσεις