Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια ειπα να ανοιξω αυτο το θέμα να μαζευτούμε όσες γεννάμε αυγουστιάτικα!!! Ειναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου και εχω ΠΗΤ 14/8..

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και εδωωω κ γω Αύγουστο γεννάω έχω ΠΗΤ 16/8  τους φτιάξαμε τους γιατρούς μας πάντως Χαχαχα

Παρεπιπτόντως έχουμε μπει σε μια ομάδα όλα τα μωράκια του καλοκαιριού είναι οοοολες οι σουσουράδες εκεί μαζεμένες αν θέλεις έλα από εκεί! ΜΩΡΑΚΙΑ...ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2018!

• Like 2

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Προσωπικά πιστεύω ότι περνάει φάση που δεν της φθάνει η μέρα. Ακόμη κ 3 ώρες να κοιμάται εφόσον ξυπνάει στις 4.30 είναι πολλές οι ώρες μέχρι ρη μια. Αν την ξυπνήσεις στη μια ώρα έχεις πολλές πιθανότητες η να έχετε μιρλα ως τ βράδυ η να σ κοιμηθει κατα τις 11 κ να σ ξύπνησει 5 τ πρωί. Εμένα η μικρη μ από 10 μηνων κοιμάται 12 12.30. Είτε κοιμηθεί μισή ώρα τ μεσημέρι είτε δυο ένα κ τ αυτό. Όσες φορές έπεσε πτώμα κ κοιμήθηκε στις 11 μ ξύπνησε στις 5 κ έμεινε ξύπνια μια δυο ώρες. Από βρέφος έχουμε τις ίδιες συνήθειες ύπνου άλλα είναι στο παιδι. Της κολλητής μ η μικρη 20 μηνων τώρα από 6 μηνων κπιμαται στις 8.30 με 8 τ πρωι πίνει γάλα κ ξανά κοιμαται ως τις 10. Μεσημερι κοιμάται 3 με 5. Και στις 8.30 πέφτει ξερό. Πόσο πιο πολυ κουράζεται από τη δικιά μου;  Κ γω κπ στιγμή είχα αγανακτήσει άλλα πλέον τ πήρα απόφαση την αφήνω κ παίζει κ πάλι μέχρι να κοιμηθεί έχω κάνει 3 4 προσπάθειες να τη νανουρισω. Να προσθέσω ότι από τις 9 έχουμε σβηστά φώτα μόνο ένα λαμπάτερ στο σαλόνι κ κλειστγ τηλεόραση. Χθες για παράδειγμα κοιμήθηκε για μεσημέρι 3 και με 4 παρά. Μισή ώρα δηλαδή. Το βράδυ την έβαλα στο κρεβατάκι της στις 12. 
    • Κοριτσια κ εγω περιμενω το σαββατο.. Περιμενετε μην. Ανγχονεστε μην κανετε τεστ πριν να εχετε καθιστερηση προτα... Ιπομονη... Εγω νιοθο τοσ. Τηθος μου. Νομιζο. Θα ερθει... 
    • Εντάξει θα κρατηθώ μέχρι την Κυρίακη .. θα σας ακούσω.. άλλωστε με τους ρυθμούς της καθημερινότητας περνάει η μερα
    • όχι να μην κάνεις, να κρατηθείς μέχρι το σαββατοκύριακο εσύ! για μένα είναι καλύτερα έτσι παρά να δω κατευθείαν την περίοδο. τώρα το ξέρω τουλάχιστον. μπα..μια χαρά θα φαινόταν η ορμόνη κ τώρα. τα πιστεύω τα τεστ! 
    • Θα το προσπαθήσω από σήμερα κιόλας γιατί αυτό το βραδυνό βάσανο μας έχει γίνει. Στο τέλος θα με βάζει για ύπνο εκείνη αντί να την βάζω εγώ. Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, ελπίζω να έχω αποτελέσματα σιγά σιγά.
  • Νέες συζητήσεις