Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παλινδρομη κυηση ή εξωμητριο.


Recommended Posts

Καλησπερα σς,ειμαι 30 χρονων και μολις περναω την χειροτερη εμπειρια της ζωης μου. Ημουν 5 εβδομαδων και δεν μπορουσαμε σε κανενα ελεγχο να εντοπισουμε ακομα τον σακο,μεχρι που σημερα το μεσημερι διαλυθηκε και η τελευταια μου ελπιδα... απεριοριστο αιμα... Ο γιατρος με εξετασε και μου εδωσε σαν πιθανη αιτια την παλινδρομη κυηση καθως δεν μπορει να εντοπισει τον σακο πουθενα... ουτε εσωτερικα ουτε εξωτερικα απο την μητρα. Ειμαι σε αθλια κατασταση σωματικα και ψυχικα και περιμενουμε να σταματησει η αιμορραγια για να δουμε αν θα χρειαστω αποξυση ή αν υπαρχει εστω και μια πιθανοτητα εξωμητριου. Εχω απογοητευτει πληρως,αισθανομαι οτι τους εχω απογοητευσει ολους γυρω μου!!! Αν μπορει καποιος να με βοηθησει παρακαλω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Treloula είπε:

Καλησπερα σς,ειμαι 30 χρονων και μολις περναω την χειροτερη εμπειρια της ζωης μου. Ημουν 5 εβδομαδων και δεν μπορουσαμε σε κανενα ελεγχο να εντοπισουμε ακομα τον σακο,μεχρι που σημερα το μεσημερι διαλυθηκε και η τελευταια μου ελπιδα... απεριοριστο αιμα... Ο γιατρος με εξετασε και μου εδωσε σαν πιθανη αιτια την παλινδρομη κυηση καθως δεν μπορει να εντοπισει τον σακο πουθενα... ουτε εσωτερικα ουτε εξωτερικα απο την μητρα. Ειμαι σε αθλια κατασταση σωματικα και ψυχικα και περιμενουμε να σταματησει η αιμορραγια για να δουμε αν θα χρειαστω αποξυση ή αν υπαρχει εστω και μια πιθανοτητα εξωμητριου. Εχω απογοητευτει πληρως,αισθανομαι οτι τους εχω απογοητευσει ολους γυρω μου!!! Αν μπορει καποιος να με βοηθησει παρακαλω... 

καλημερα. να μην σκεφτεσαι ετσι.μια παλλινδρομη δεν εχει να κανει με τη γυναικα απαραιτητα.τις περισσοτερες φορες απλα τυχαινει να μην ειναι καλο το γενετικο υλικο στη συλληψη.

προς θεου δηλαδη.ξερεις οτι εμεινες  εγκυος, οποτε ασε να περασει αυτη η δυσκολη περιοδος κ για ψυχολογικους κ σωματικους λιγους (κυριως αν κανεις αποξεση) αι ξεκινηστε παλι προσπαθειες.

εχω περασει κ παλλινδρομη κ εχω χασει κ μωρο σε προχωρημενη εγκυμοσυνη.δεν στα λεω εκ του ασφαλους.

καλημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Treloula είπε:

Καλησπερα σς,ειμαι 30 χρονων και μολις περναω την χειροτερη εμπειρια της ζωης μου. Ημουν 5 εβδομαδων και δεν μπορουσαμε σε κανενα ελεγχο να εντοπισουμε ακομα τον σακο,μεχρι που σημερα το μεσημερι διαλυθηκε και η τελευταια μου ελπιδα... απεριοριστο αιμα... Ο γιατρος με εξετασε και μου εδωσε σαν πιθανη αιτια την παλινδρομη κυηση καθως δεν μπορει να εντοπισει τον σακο πουθενα... ουτε εσωτερικα ουτε εξωτερικα απο την μητρα. Ειμαι σε αθλια κατασταση σωματικα και ψυχικα και περιμενουμε να σταματησει η αιμορραγια για να δουμε αν θα χρειαστω αποξυση ή αν υπαρχει εστω και μια πιθανοτητα εξωμητριου. Εχω απογοητευτει πληρως,αισθανομαι οτι τους εχω απογοητευσει ολους γυρω μου!!! Αν μπορει καποιος να με βοηθησει παρακαλω... 

Περασα παλινδρομη την παρασκευη σχεδον στις 7 εβδομαδες (6 και 4 συγκεκριμενα) και το Σαββατο εκανα απόξεση. Σε καταλαβαινω οσο δε φαντάζεσαι. Εισαι και μικρότερη απο μένα, οπότε πραγματικά επειδή έχω ενα κόλλημα εγω με τις ηλικίες και την προσπάθεια και το συσχετισμό ολων, νομίζω οτι αυτο που με αγχωνει είναι οχι τοσο η αποτυχια καθαυτη αλλα οτι δεν υπαρχει το απεριοριστο του χρονου. Εκμεταλλευσου το αβανταζ σου, καθως και το οτι συνελαβες και νομιζω σε λιγες μερες θα νιωθεις πολυ καλυτερα. Καλο ειναι που εγινε τοσο νωρις να ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα απο το νοσοκομειο γιατι τα ξημερωματα με επιασαν απιστευτοι πονοι... παλινδρομη τελικα... Στην δικη μου περιπτωση δεν χρειαστηκε αποξεση,βεβαια αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο για το μελλον... χαρακτηριστικε σαν χημικη αποβολη. Σε νιωθω απολυτα και θα σου αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου! Δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα να εισαι ηρεμη και χωρις αγχος!!! Το αγχος κανει την χειροτερη ζημια σε καθε περιπτωση!! Πλεον επιτυγχανονται τα παντα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα. να μην σκεφτεσαι ετσι.μια παλλινδρομη δεν εχει να κανει με τη γυναικα απαραιτητα.τις περισσοτερες φορες απλα τυχαινει να μην ειναι καλο το γενετικο υλικο στη συλληψη.

προς θεου δηλαδη.ξερεις οτι εμεινες  εγκυος, οποτε ασε να περασει αυτη η δυσκολη περιοδος κ για ψυχολογικους κ σωματικους λιγους (κυριως αν κανεις αποξεση) αι ξεκινηστε παλι προσπαθειες.

εχω περασει κ παλλινδρομη κ εχω χασει κ μωρο σε προχωρημενη εγκυμοσυνη.δεν στα λεω εκ του ασφαλους.

καλημερα.

Καλημερα,μολις γυρισα απο το νοσοκομειο,δεν χρειαστηκε αποξεση. Σ'ευχαριστω παρα πολυ!!! Ειλικρινα η απαντηση σου μου δινει απιστευτο κουραγιο!!! Δεν θα το βαλω κατω κι ευχομαι συντομα να συζηταμε σε αλλο παραθυρο μιλωντας για τα σπορακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Treloula είπε:

Καλημερα,μολις γυρισα απο το νοσοκομειο,δεν χρειαστηκε αποξεση. Σ'ευχαριστω παρα πολυ!!! Ειλικρινα η απαντηση σου μου δινει απιστευτο κουραγιο!!! Δεν θα το βαλω κατω κι ευχομαι συντομα να συζηταμε σε αλλο παραθυρο μιλωντας για τα σπορακια μας!!!

ετσι μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Treloula είπε:

Μολις γυρισα απο το νοσοκομειο γιατι τα ξημερωματα με επιασαν απιστευτοι πονοι... παλινδρομη τελικα... Στην δικη μου περιπτωση δεν χρειαστηκε αποξεση,βεβαια αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο για το μελλον... χαρακτηριστικε σαν χημικη αποβολη. Σε νιωθω απολυτα και θα σου αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου! Δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα να εισαι ηρεμη και χωρις αγχος!!! Το αγχος κανει την χειροτερη ζημια σε καθε περιπτωση!! Πλεον επιτυγχανονται τα παντα!!! 

Το ιδιο μου ειπε και ο γιατρος μου για το αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ίδια κατάσταση ζω κι εγώ...με τη μόνη διαφορά ότι είναι μετα από δεύτερη εξωσωματική...πραγματικά δεν μπορούσα να φανταστώ ότι μπορώ να βιώσω τόσο θλιψη...ό, τι και να λένε οι γιατροί...πώς γίνεται να διώξεις το άγχος;τα αρνητικά συναισθήματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, δε φαντάζεστε πόσο λυπηρό είναι όλο αυτό που περνάτε ακόμα και για ανθρώπους που δε το έχουν ζήσει αυτό. Εγώ είμαι 5,5 εβδομάδων και η αλήθεια είναι πως ενώ έχω την αίσθηση χαμηλά που είχα και πριν μέρες (σα μικρες κραμπούλες) εδώ και 2 μέρες το στήθος μου δεν είναι το ίδιο ευαίσθητο και ανησυχώ. Δεν έχω αίμα ή πόνους για να πάω στο νοσοκομείο και ο γιατρός θα με δει την Τετάρτη προγραμματισμένα για δούμε το έμβρυο πρωτη φορα. Δε ξέρω μήπως πρέπει να ανησυχήσω;κι αν ναι τι να κανω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/3/2018 at 3:29 ΜΜ, ο/η Xanthoula_knkt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, δε φαντάζεστε πόσο λυπηρό είναι όλο αυτό που περνάτε ακόμα και για ανθρώπους που δε το έχουν ζήσει αυτό. Εγώ είμαι 5,5 εβδομάδων και η αλήθεια είναι πως ενώ έχω την αίσθηση χαμηλά που είχα και πριν μέρες (σα μικρες κραμπούλες) εδώ και 2 μέρες το στήθος μου δεν είναι το ίδιο ευαίσθητο και ανησυχώ. Δεν έχω αίμα ή πόνους για να πάω στο νοσοκομείο και ο γιατρός θα με δει την Τετάρτη προγραμματισμένα για δούμε το έμβρυο πρωτη φορα. Δε ξέρω μήπως πρέπει να ανησυχήσω;κι αν ναι τι να κανω;

Όταν ήμουν 5,5 μηνών έγκυος τα μόνα συμπτώματα που είχα ήταν οι κραμπούλες που λες και απιστευτη συχννουρία το στήθος μετά άρχισε να πρήζεται...Θεωρώ ότι δεν πρέπει να ανησυχείς πήγαινε στο γιατρό σου για τον υπερηχο και εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!Σε κάθε κοπέλα τα συμπτώματα διαφέρουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ath33 σε ευχαριστω πολυ για τη στηριξη, η αληθεια ειναι οτι ειχα αγχωθει αλλα ολα καλα.χθες πηγαμε,ακομα δεν ακουγεται καρδουλα αλλα ειδαμε εμβρυο 2,4 χιλιοστα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xanthoula_knkt είπε:

@Ath33 σε ευχαριστω πολυ για τη στηριξη, η αληθεια ειναι οτι ειχα αγχωθει αλλα ολα καλα.χθες πηγαμε,ακομα δεν ακουγεται καρδουλα αλλα ειδαμε εμβρυο 2,4 χιλιοστα !!

Σου εύχομαι μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου και όλα να πάνε καλά!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 29/3/2018 at 11:22 ΠΜ, ο/η Ath33 είπε:

Σου εύχομαι μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου και όλα να πάνε καλά!!!:)

σε ευχαριστω παρα πολυ.προχωραμε πολυ καλα δοξα τω θεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 20/3/2018 at 9:50 ΠΜ, ο/η Kat-Cat είπε:

Περασα παλινδρομη την παρασκευη σχεδον στις 7 εβδομαδες (6 και 4 συγκεκριμενα) και το Σαββατο εκανα απόξεση. Σε καταλαβαινω οσο δε φαντάζεσαι. Εισαι και μικρότερη απο μένα, οπότε πραγματικά επειδή έχω ενα κόλλημα εγω με τις ηλικίες και την προσπάθεια και το συσχετισμό ολων, νομίζω οτι αυτο που με αγχωνει είναι οχι τοσο η αποτυχια καθαυτη αλλα οτι δεν υπαρχει το απεριοριστο του χρονου. Εκμεταλλευσου το αβανταζ σου, καθως και το οτι συνελαβες και νομιζω σε λιγες μερες θα νιωθεις πολυ καλυτερα. Καλο ειναι που εγινε τοσο νωρις να ξερεις.

Καλησπέρα και λυπάμαι πολύ! Περνάω την ίδια φάση. Εμένα μου ειπε να κανουμε απόξεση. Συνεργάζεται με ιδιωτικό μαιευτήριο ο γιατρός μου κ μου είπε οτι θα μου κοστίσει 450€ όλο μαζί με τη βιοψία. Ρώτησα τη μαία αν καλύπτει κάτι ο ΕΟΠΥΥ και δε μου απάντησε ουτε θετικά ούτε αρνητικά μονο μου είπε να έχω το βιβλιάριο μαζί μου. Εσένα πόσο σου κόστισε; Γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joanna88 είπε:

Καλησπέρα και λυπάμαι πολύ! Περνάω την ίδια φάση. Εμένα μου ειπε να κανουμε απόξεση. Συνεργάζεται με ιδιωτικό μαιευτήριο ο γιατρός μου κ μου είπε οτι θα μου κοστίσει 450€ όλο μαζί με τη βιοψία. Ρώτησα τη μαία αν καλύπτει κάτι ο ΕΟΠΥΥ και δε μου απάντησε ουτε θετικά ούτε αρνητικά μονο μου είπε να έχω το βιβλιάριο μαζί μου. Εσένα πόσο σου κόστισε; Γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει;

εμενα μου κοστιζε πολυ παραπανω να ξερεις. Γενικα με εγδαρε λιγο στην τιμη, αλλα δε μου πηρε λεφτα για τις επισκεψεις μου μετα ποτε. Οποτε μου ρθε μια η αλλη σχεδον. Στο Ρεα την εκανα και εγω. Ο εοπυυ δεν καλυπτει, τα λεφτα που σου ειπε ειναι με τον εοπυυ μεσα, αλλιως θα πληρωνες περισσοτερα αν ησουν ανασφαλιστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εμενα μου κοστιζε πολυ παραπανω να ξερεις. Γενικα με εγδαρε λιγο στην τιμη, αλλα δε μου πηρε λεφτα για τις επισκεψεις μου μετα ποτε. Οποτε μου ρθε μια η αλλη σχεδον. Στο Ρεα την εκανα και εγω. Ο εοπυυ δεν καλυπτει, τα λεφτα που σου ειπε ειναι με τον εοπυυ μεσα, αλλιως θα πληρωνες περισσοτερα αν ησουν ανασφαλιστη

Κατάλαβα.. όπως και να έχει είναι δύσκολο όλο αυτό. Επίσης καταλαβαίνεις τιποτα την ώρα που στο κάνουνε; Μετα μπορώ την επόμενη μέρα να πάω για δουλειά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joanna88 είπε:

Κατάλαβα.. όπως και να έχει είναι δύσκολο όλο αυτό. Επίσης καταλαβαίνεις τιποτα την ώρα που στο κάνουνε; Μετα μπορώ την επόμενη μέρα να πάω για δουλειά; 

Απο σωματικης αποψης και σχετικα με τη διαδικασια πραγματικα μη φοβασαι καθολου. Δεν πονας και πας δουλεια και την επομενη. Εγω το εκανα Σαββατο οποτε ηταν κυριακη η επομενη αλλα σκεψου βγηκα για περοπατημα το Σαββατο κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Απο σωματικης αποψης και σχετικα με τη διαδικασια πραγματικα μη φοβασαι καθολου. Δεν πονας και πας δουλεια και την επομενη. Εγω το εκανα Σαββατο οποτε ηταν κυριακη η επομενη αλλα σκεψου βγηκα για περοπατημα το Σαββατο κανονικα.

Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και σύντομα να έχουμε όλες μας ευχάριστα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου, λυπαμαι γι αυτο που περνας.. Αν εχεις οικονομικο θεμα, μπορεις να την κανεις κ στο Ελενα ή στο Αλεξανδρα που ειναι δωρεαν νομιζω κ ειναι πολυ καλα νοσοκομεια.. Αλλωστε δεν εχει κ πολλες απαιτησεις αυτη η διαδικασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσι μου, λυπαμαι γι αυτο που περνας.. Αν εχεις οικονομικο θεμα, μπορεις να την κανεις κ στο Ελενα ή στο Αλεξανδρα που ειναι δωρεαν νομιζω κ ειναι πολυ καλα νοσοκομεια.. Αλλωστε δεν εχει κ πολλες απαιτησεις αυτη η διαδικασια.

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσι μου, λυπαμαι γι αυτο που περνας.. Αν εχεις οικονομικο θεμα, μπορεις να την κανεις κ στο Ελενα ή στο Αλεξανδρα που ειναι δωρεαν νομιζω κ ειναι πολυ καλα νοσοκομεια.. Αλλωστε δεν εχει κ πολλες απαιτησεις αυτη η διαδικασια.

Ευχαριστώ.. Ελπίζω να είναι καλά. Δε μπορώ να πάω σε άλλο γιατρό αυτή τη στιγμή γιατί δεν το αναλαμβάνουν έτσι από τη μια στιγμή στην άλλη δυστυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joanna88 είπε:

 

Ευχαριστώ.. Ελπίζω να είναι καλά. Δε μπορώ να πάω σε άλλο γιατρό αυτή τη στιγμή γιατί δεν το αναλαμβάνουν έτσι από τη μια στιγμή στην άλλη δυστυχώς...

Αν πας στα επειγοντα θα σε αναλαβουν αμεσως. Εννοειται οτι δεν μπορουν να σε διωξουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...