Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια τον Απρίλιο !!


ElektraGr

Recommended Posts

Αντε με το καλο!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!!

Δν θυμαμαι αντζυ αν σε εχω ρωτησει γιατι κανετε εξωσωματικη.Αν δεν γινομαι αδιακριτη φυσικα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 542
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αντε με το καλο!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!!

Δν θυμαμαι αντζυ αν σε εχω ρωτησει γιατι κανετε εξωσωματικη.Αν δεν γινομαι αδιακριτη φυσικα. 

 

ειχα 3 φυσικες παλινδρομες......εχω κανει τα παντα απο εξετασεις...ολα οκ  και μενει μονο να κανω εξωσωματικη με σκοπο τον προεμφυτευτικο για να μην αποτυχουμε παλι....αυτα μεχρι στιγμης.......βεβαια εγω τους 2 μηνες που μεσολαβησαν απο την φεβρουαριο ,  προσπαθησα κ φυσιολογικα.....γιατι στατιστικα δεν μπορει..θα κατσει κ το καλο λεωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λυπαμαι αντζυ μου!!! Περασατε δυσκολεε στιγμες. 

Ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα. 

Καλα κανατε κ προσπαθησατε κ φυσιολογικα. Κ μεις θα προσπαθηδουμε αυτον τον μηνα μπαε κ γινει κανενα θαυμα! Η Παναγιτσα να βοηθησει ολα τα ζευγαρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

Καλησπέρα κορίτσι . Σε ποιο κέντρο πηγαίνεις ; Πάνω κάτω μαζί θα κάνουμε χοριακη ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

οοοοοοολα να πανε τελεια! Ευχομαι να ειναι η τυχερη σου! Μονο θετικες σκεψεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

Αχ αντε @love30!!! Meτο καλο η χοριακη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

Καλά  πολύ  καλά  αποτελέσματα  με πάρα  πολύ  μεγάλο  νούμερο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

Με το καλο μια μεγαλη χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

ευχομαι τα καλυτερα κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

Ευχομαι να περασουν οι μερες νεράκι και χεις ευχαριστα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

σου στελνω τονους θετικης ενεργειας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η nikona είπε:

@eriv τι κανεις;;; Χαθηκες. 

Σε τι φαση ειστε;;;

 

Καλημερα κοριτσι μου!! Τι κανεις;; 

Πανω κατω στην ιδια φαση με σενα ειμαι... 

μετα τις 2 αποτυχιες τωρα ψαχνομαι λιγο με εξετασεις.. υπερηχο θυροειδη γιατι μου βρηκαν χασιμοτο, εξετασεις τ3,τ4 και μεσα σε ολα πηγα σε ενα νεο γιατρο να συζητησω και μου πε οτι εχω κολπιτιδα οποτε ξεκινησα θεραπεια. 

Οπως ελεγε και η @Kat-Cat κατι γινεται και παμε λιγο πισω ?. Απλα σκεφτομαι οτι ολα για καποιο λογο γινονται... 

εσυ με τη νεα γιατρο που πηγες τι κανατε; Θα ξεκινησεις εκει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η love30 είπε:

Τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονικη εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα αναμονη και ξεκουραση!!!!

Καλημέρα !!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα κορίτσι!! Ξεκούραση και ηρεμία και όλα καλά θα πάνε! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Τι κανεις;; 

Πανω κατω στην ιδια φαση με σενα ειμαι... 

μετα τις 2 αποτυχιες τωρα ψαχνομαι λιγο με εξετασεις.. υπερηχο θυροειδη γιατι μου βρηκαν χασιμοτο, εξετασεις τ3,τ4 και μεσα σε ολα πηγα σε ενα νεο γιατρο να συζητησω και μου πε οτι εχω κολπιτιδα οποτε ξεκινησα θεραπεια. 

Οπως ελεγε και η @Kat-Cat κατι γινεται και παμε λιγο πισω ?. Απλα σκεφτομαι οτι ολα για καποιο λογο γινονται... 

εσυ με τη νεα γιατρο που πηγες τι κανατε; Θα ξεκινησεις εκει;

καλημερα αγαπημενη.εκανες καλλιεργεια κ βρηκες την κολπιτιδα? ειχες χωρις κανενα συμπτωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα αγαπημενη.εκανες καλλιεργεια κ βρηκες την κολπιτιδα? ειχες χωρις κανενα συμπτωμα?

Καλημερα κοριτσαρα μου!! Τι κανεις;; 

Δεν εκανα καλλιεργεια, πηγε να με εξετασει και ειδε το χαμο.. (σορρυ για την περιγραφη). 

Δεν ειχα κανενα συμπτωμα, εκτος (μετα το θυμηθηκα) λιγο οσμη και οχι συνεχεια.. και ειχα θεωρησει οτι δεν ειχα πιει πολυ νερο εκεινη τη μερα! 

Μας εδωσε και στους 2 κρεμα και μολις ξεκινησα εγω αδιαθετησα (5 μερες νωριτερα για καποιο λογο) οποτε σταματησα και αφου καθαρισω θα ξεκινησω! 

Επισης αλλο ενα αγχος, μου ζητησε ο ανθρωπος (νεος γιατρος) το dvd απο την ενδομητριωση (και υστεροσκοπηση μαζι) που ειχα κανει γιατι θα τον βοηθησει πολυ, το οποιο αγνοειται.. εγω δε θυμαμαι και δε βρισκω να πηρα αντιγραφο, πηρα τον «παλιο» γιατρο ο οποιος μου αρχισε τα να δω, να ψαξω, να ρωτησω κλπ κλπ. Και τα εχω παρει βεβαια γιατι υποτιθεται γι αυτον ακομα ειμαι μαζι του και δεν ξερει αν εχει κρατησει το dvd απο τη λαπαροσκοπηση που μου εκανε;;; 

Αυτα τα ωραια... εσυ πως εισαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημερα κοριτσαρα μου!! Τι κανεις;; 

Δεν εκανα καλλιεργεια, πηγε να με εξετασει και ειδε το χαμο.. (σορρυ για την περιγραφη). 

Δεν ειχα κανενα συμπτωμα, εκτος (μετα το θυμηθηκα) λιγο οσμη και οχι συνεχεια.. και ειχα θεωρησει οτι δεν ειχα πιει πολυ νερο εκεινη τη μερα! 

Μας εδωσε και στους 2 κρεμα και μολις ξεκινησα εγω αδιαθετησα (5 μερες νωριτερα για καποιο λογο) οποτε σταματησα και αφου καθαρισω θα ξεκινησω! 

Επισης αλλο ενα αγχος, μου ζητησε ο ανθρωπος (νεος γιατρος) το dvd απο την ενδομητριωση (και υστεροσκοπηση μαζι) που ειχα κανει γιατι θα τον βοηθησει πολυ, το οποιο αγνοειται.. εγω δε θυμαμαι και δε βρισκω να πηρα αντιγραφο, πηρα τον «παλιο» γιατρο ο οποιος μου αρχισε τα να δω, να ψαξω, να ρωτησω κλπ κλπ. Και τα εχω παρει βεβαια γιατι υποτιθεται γι αυτον ακομα ειμαι μαζι του και δεν ξερει αν εχει κρατησει το dvd απο τη λαπαροσκοπηση που μου εκανε;;; 

Αυτα τα ωραια... εσυ πως εισαι;; 

απορησα γιατι μια φορα που ειχα παθει κολπιτιδα ειχα φαγουρα. περασε ομως πολυ γρηγορα με κατι υποθετα.

εγω ηρεμια.πολυ δουλεια!!!!!

πηγες για β γνωμη?θυμαμαι που ελεγες οτι το σκεφτοσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

απορησα γιατι μια φορα που ειχα παθει κολπιτιδα ειχα φαγουρα. περασε ομως πολυ γρηγορα με κατι υποθετα.

εγω ηρεμια.πολυ δουλεια!!!!!

πηγες για β γνωμη?θυμαμαι που ελεγες οτι το σκεφτοσουν...

Οχι καμια φαγουρα τιποτα!! 

Πηγα σε γιατρο (τον γνωρισαμε τυχαια σε μια ταβερνα φιλου μας) που απο μονος του μας ειπε ελατε να σας δω, να δω τι εχετε κανει και να ξερετε ειμαι διπλα σας ανα πασα ωρα και στιγμη συμβουλευτικα για να μην πατησετε αλλες φολες.. οποτε θα ειναι αυτος που θα μας καθοδηγει σε αυτα που μας λενε.. 

Δεν ασχολειται 100% με εξωσωμ αλλα μακαρι να το εκανε γιατι απο την πρωτη στιγμη μου ταιριαξε εμενα και θα ηθελα να ειμαι μαζι του. Ενιωσα ανετη να τον παιρνω οποτε θελω τηλ. 

Καλη ειναι και η ηρεμια... απολαυσε την! Την χρειαζομαστε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eriv είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Τι κανεις;; 

Πανω κατω στην ιδια φαση με σενα ειμαι... 

μετα τις 2 αποτυχιες τωρα ψαχνομαι λιγο με εξετασεις.. υπερηχο θυροειδη γιατι μου βρηκαν χασιμοτο, εξετασεις τ3,τ4 και μεσα σε ολα πηγα σε ενα νεο γιατρο να συζητησω και μου πε οτι εχω κολπιτιδα οποτε ξεκινησα θεραπεια. 

Οπως ελεγε και η @Kat-Cat κατι γινεται και παμε λιγο πισω ?. Απλα σκεφτομαι οτι ολα για καποιο λογο γινονται... 

εσυ με τη νεα γιατρο που πηγες τι κανατε; Θα ξεκινησεις εκει;

@eriv μου. Καταρχας περαστικα την κολπιτιδα. 

Για το χασιμοτο δεν το ηξερες; Δεν ειχατε ελεγξει θυρεοειδη πριν τις εξω;;;

Εγω εχω καταλαβει για μενα οτι εχω χασει την εμπιστοσυνη μου σε οκους τους γιατρους πια. (Τους εξωσωμ;τικους εννοω) φοβαμαι να ξαναεμπιστευτω. Γιατι τον προηγουμενο τον εμπιστευτηκα. 

Δεν θυμαμαι αν σε εχω ρωτησει. Σε ποια πολη εκανες εξω; Αν δεν θες δημοσια στειλε μου πμ.

Η καινουρια που πηγαμε ξερεις τι μου ειπε;; Οτι δεν επρεπε να χειρουργηθω για την ενδονητριωση. Με ρωτησε αν ειχα συμπτωματα κ της ειπα οτι δεν ειχα τιποτα. Κ λεει μονο οταν η γυναικα υποφερει χειρουργουμε την ενδομητριωση στην ωοθηκη.

Πριν κανω την λαπαροδκοπηση ειχα αμη 4 κομμα κατι. Στην υψηλη γονιμοτητα. 6 μηνες μετα που ξαναεκανα ηταν 1,36. Κ οτ;ν ρωτησα τον χειρουργο που ειναι κ ο εξωσωματικος το επαιζε τρελιτσα. ( Στο πορισμα γραφει οτι δεν αφαιρεθηκε καθολου ωοθηκικος ιστος κ η ωοθηκη ειναι υγιης κατα τα 5/5).και μαλιστα μου λεει θα ξανακανεις χωρις να σου παρουμε χρηματα μηπως εγινε καποιο λαθος. Κ βγηκε παλι ιδια:1,36. 

Αυτη τωρα η γιατρος μου λεει: πρωτον επρεπε να ενημερωθεις απο πριν οτι θα πεσουν τα αποθεματα. Γιατι μπορει να μην αφαιρει ωοθηκικο ιστο αλλα καιει το γυρω γυρω εκει που ηταν η κυστη κ ετσι καιγονται τα ωοθηλακια. Γιαυτο μου λεει επεσε τοσο η αμη σου.

Τι να πω... Απογοητευτηκ; Πληρως. Δεν ξερω. Να την εμπιστευτω κ την καινουρια;;;; Ειδαμε κ τον αλλον που εμπιστευτηκαμε τι εγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Οχι καμια φαγουρα τιποτα!! 

Πηγα σε γιατρο (τον γνωρισαμε τυχαια σε μια ταβερνα φιλου μας) που απο μονος του μας ειπε ελατε να σας δω, να δω τι εχετε κανει και να ξερετε ειμαι διπλα σας ανα πασα ωρα και στιγμη συμβουλευτικα για να μην πατησετε αλλες φολες.. οποτε θα ειναι αυτος που θα μας καθοδηγει σε αυτα που μας λενε.. 

Δεν ασχολειται 100% με εξωσωμ αλλα μακαρι να το εκανε γιατι απο την πρωτη στιγμη μου ταιριαξε εμενα και θα ηθελα να ειμαι μαζι του. Ενιωσα ανετη να τον παιρνω οποτε θελω τηλ. 

Καλη ειναι και η ηρεμια... απολαυσε την! Την χρειαζομαστε ?

αντε μπραβο.σημαντικη κ η χημεια με το γιατρο.

ευχομαι να σου φερει γουρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
    • Κορίτσι μου εμείς εδώ είμαστε όποτε είσαι έτοιμη να μας μιλήσεις εμείς θα είμαστε εδώ για εσενα να σε ακούσουμε προσπάθησε για αρχή  να ηρεμήσεις και εγω είμαι στην τσίτα αυτές τις μερες γιατί έχει κάτι θέματα ο αντρας μου με την δουλειά του και έχω στεναχωρηθεί φοβαμαι μην το καλοκαίρι μείνει χωρίς δουλειά και έχω πιεστεί προσπαθω να μην το δείχνω αλλά με έχει ρίξει αρκετά ψυχολογικά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...