Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια τον Απρίλιο !!


ElektraGr

Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Είχε μάλιστα μια ωραία ιδέα: Να κρατήσω όλες τις ευχές σας σαν λεύκωμα και να τις δείξουμε στα παιδάκια μας μετά από χρόνια!

Ελα ρε συ τελειο!!!!!!!!!!!!!! ? Ωραια ιδεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 542
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσάκια μου είστε τόσο τρυφερές, με συγκινείτε... Ή εσείς τα λέτε τόσο όμορφα ή εμένα με έχουν πιάσει οι ορμόνες! Μάλλον και τα δύο, χαχα! Είπα και στον άντρα μου τι ανταπόκριση είχε η ανακοίνωση των δύο σάκων και χάρηκε και αυτός. Είχε μάλιστα μια ωραία ιδέα: Να κρατήσω όλες τις ευχές σας σαν λεύκωμα και να τις δείξουμε στα παιδάκια μας μετά από χρόνια!

αχ τι ωραιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@konstantinou&elenis καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα στην ωοληψια όλα καλά να πάνε!

Ευχαριστώ πολύ..αυριο εχω παλι υπερηχο να δουμε ποτε θα είναι ετοιμα τα αβγουλακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Ευχαριστώ πολύ..αυριο εχω παλι υπερηχο να δουμε ποτε θα είναι ετοιμα τα αβγουλακια 

Εγώ σήμερα έχω Ραντεβού να δούμε ενδομήτριο και αν είναι καλό να αρχίσω ενέσεις.εσεις λέτε να τα αφήσετε για βλαστοκυστες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμ καλά είμαι @love30 μου!!!προσπαθούμε να ανασυνταχθούμε και να προχωρήσουμε σε ερευνα για νεο κεντρο.

Ειδα σε αλλο θέμα ότι είσαι στο embryolab. Σκεφτόμαστε να κάνουμε μία επισκεψη. Βεβαια ο Χριστοφορίδης δεν ξέρω αν θα είναι διαθέσιμος σε κοντινό χρόνο. Εισαι εχαριστημένη εσυ ε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Εγώ σήμερα έχω Ραντεβού να δούμε ενδομήτριο και αν είναι καλό να αρχίσω ενέσεις.εσεις λέτε να τα αφήσετε για βλαστοκυστες?

Σαν πρωτάρα δεν τα ξέρω όλα.. Τι είναι οι βλαστοκυστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Εγώ σήμερα έχω Ραντεβού να δούμε ενδομήτριο και αν είναι καλό να αρχίσω ενέσεις.εσεις λέτε να τα αφήσετε για βλαστοκυστες?

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα κ σένα και να ξεκινήσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@konstantinou&elenis μου φαίνεται πας πολύ καλά! Κι εμένα καμια δεκαριά μου βλέπανε την 5η μέρα διέγερσης και τελικά μου πήρανε 16!! Πολύ καλό επίσης το ότι προχωράνε ταυτόχρονα! Φαίνεται ότι οι γιατροί σου πέτυχαν το ιδανικό πρωτόκολλο για εσένα με την πρώτη (και ελπίζω τελευταία!). Βλαστοκύστες είναι τα εμβρυάκια 5ης ημέρας μετά τη γονιμοποίηση. Μερικές φορές τα αφήνουν να φτάσουν σε αυτό το στάδιο αν υπάρχουν πολλά και ποιοτικά ωάρια. Δεν σημαίνει όμως ότι τα 3ης μέρας είναι χαμηλότερης ποιότητας. Σου ανέφεραν καθόλου αν σκέφτονται να τα αφήσουν για βλαστοκύστες; Αν και γενικά απ ό,τι έχω καταλάβει δεν σε ρωτάνε, απλά σε ενημερώνουν, εκτός αν επιμείνεις εσύ για κάτι διαφορετικό. Πότε έχεις ωοληψία; Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια με το λιγότερο δυνατό άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

@konstantinou&elenis μου φαίνεται πας πολύ καλά! Κι εμένα καμια δεκαριά μου βλέπανε την 5η μέρα διέγερσης και τελικά μου πήρανε 16!! Πολύ καλό επίσης το ότι προχωράνε ταυτόχρονα! Φαίνεται ότι οι γιατροί σου πέτυχαν το ιδανικό πρωτόκολλο για εσένα με την πρώτη (και ελπίζω τελευταία!). Βλαστοκύστες είναι τα εμβρυάκια 5ης ημέρας μετά τη γονιμοποίηση. Μερικές φορές τα αφήνουν να φτάσουν σε αυτό το στάδιο αν υπάρχουν πολλά και ποιοτικά ωάρια. Δεν σημαίνει όμως ότι τα 3ης μέρας είναι χαμηλότερης ποιότητας. Σου ανέφεραν καθόλου αν σκέφτονται να τα αφήσουν για βλαστοκύστες; Αν και γενικά απ ό,τι έχω καταλάβει δεν σε ρωτάνε, απλά σε ενημερώνουν, εκτός αν επιμείνεις εσύ για κάτι διαφορετικό. Πότε έχεις ωοληψία; Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια με το λιγότερο δυνατό άγχος!

Ποσο με εμψυχωνετε ολες απο εδω μεσα... Μονο εσείς ξέρετε τι σημαίνει αυτό και ποσο σπουδαία ειναι αυτου του είδους η στήριξη. Εκανα αιματολογικες σημερα.. Οιστραδιολη1659και προγεστερονη 0,66..το απόγευμα εχω υπέρηχο.. Δεν ξέρω πότε η ωοληψία.. Περιμένω να με ενημερωσουν... Πιστεύω ειμαι κοντά.. Μου χαν πει επειδή ειμαι απο μακριά οτι μαλλον στις 3μερες θα γίνει η έμβρυομεταφορά.. Οτι μου πουν.. Εγω οσο χρειαστεί θα κατσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2018 at 3:38 ΜΜ, ο/η love30 είπε:

Εγώ σήμερα έχω Ραντεβού να δούμε ενδομήτριο και αν είναι καλό να αρχίσω ενέσεις.εσεις λέτε να τα αφήσετε για βλαστοκυστες?

τι εγινε κοριτσι τελικα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Αλλος ενας υπέρηχος και τριτη μάλλον φευγω 

Ευχομαι να ειναι η πρωτη (αν θυμαμαι καλα) και μοναδικη φορα που θα προσπαθησεις, και να μας φερεις ωραια νεα οπως η @Antelope. Τα κοριτσια που μπαινουν σε αυτην την προσπαθεια, εχουν ενα λογο παραπανω για να τους ερθει με την πρώτη το πολυποθητο!!! Καλή επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Ευχομαι να ειναι η πρωτη (αν θυμαμαι καλα) και μοναδικη φορα που θα προσπαθησεις, και να μας φερεις ωραια νεα οπως η @Antelope. Τα κοριτσια που μπαινουν σε αυτην την προσπαθεια, εχουν ενα λογο παραπανω για να τους ερθει με την πρώτη το πολυποθητο!!! Καλή επιτυχια!

Ναι ειναι η πρώτη φορά... Μακαρι να βγουν οι ευχες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου καλα ειμαι πηγα στο γιατρο αλλες δυο φορες καλα προς το ποαρον ειδαμε και ενα οινομιωμα εξω απο τη μυτρααλλα αρκετα μεγαλο πιυ με ανχοσε να σας πω την αληθεια !!!! Εχθες εκανα εξετασεις και ενω ηταν ολα οκ η οιστραδιολη κατεβηκε λιθγο σημερα ξαναεκανα και ειναι ολα οκ δεν ξερω ειναι πολυ ψυχοφθορο αν και 5η προσπαθεια ισως γιατι ο γιατρος τα ψαχνει πολλυ ισως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2018 at 6:10 ΜΜ, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Σαν πρωτάρα δεν τα ξέρω όλα.. Τι είναι οι βλαστοκυστες

Ειναι 5ης μερας εχουν ποιο πολλα κυτταρα  και ποιο πολες πιθανοτιτες πας ομως με πιθανιτιτα να μην αντεξει και κανενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου καλα ειμαι πηγα στο γιατρο αλλες δυο φορες καλα προς το ποαρον ειδαμε και ενα οινομιωμα εξω απο τη μυτρααλλα αρκετα μεγαλο πιυ με ανχοσε να σας πω την αληθεια !!!! Εχθες εκανα εξετασεις και ενω ηταν ολα οκ η οιστραδιολη κατεβηκε λιθγο σημερα ξαναεκανα και ειναι ολα οκ δεν ξερω ειναι πολυ ψυχοφθορο αν και 5η προσπαθεια ισως γιατι ο γιατρος τα ψαχνει πολλυ ισως!!!!!

@love30 μου τωρα εμφανιστηκε δηλαδη το ινομοιωμα;

Η οιστραδιιλη τωρα δηλαδη ειναι ενταξει;;; 

Ευχομαι ολα να πανε καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου καλα ειμαι πηγα στο γιατρο αλλες δυο φορες καλα προς το ποαρον ειδαμε και ενα οινομιωμα εξω απο τη μυτρααλλα αρκετα μεγαλο πιυ με ανχοσε να σας πω την αληθεια !!!! Εχθες εκανα εξετασεις και ενω ηταν ολα οκ η οιστραδιολη κατεβηκε λιθγο σημερα ξαναεκανα και ειναι ολα οκ δεν ξερω ειναι πολυ ψυχοφθορο αν και 5η προσπαθεια ισως γιατι ο γιατρος τα ψαχνει πολλυ ισως!!!!!

ΑΑΑ, σορρυ ακυρο το μηνυμα μου στο αλλο τοπικ που σε ρωτησα για εμβρυομεταφορα. Δε θυμομουν σε τι φαση εισαι. Τωρα ποιο ειναι το επομενο βημα? Το ινομυωμα αν ειναι εξω απο τη μητρα δε νομιζω να επηρεαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...