Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια τον Απρίλιο !!


ElektraGr

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Κι όμως ακούστηκε κ το ότι καλύτερο είναι να υιοθετήσουμε.  Ντόιν

Και εμενα μου ειπανε να ιοθετησω και τα ακουσανε για τα καλα φτανει εχουμε τα ανχοι μας την στεναχωρια μας και θα λενε και βλακειες απο πανω αρκετα ολοι εκ του ασφαλους μπορουνε να πουνε ουουου παρα πολλα!!!!!!!!! Αλλα δεν θα τους το επιτρεψουμε εμεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 542
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Και εμενα μου ειπανε να ιοθετησω και τα ακουσανε για τα καλα φτανει εχουμε τα ανχοι μας την στεναχωρια μας και θα λενε και βλακειες απο πανω αρκετα ολοι εκ του ασφαλους μπορουνε να πουνε ουουου παρα πολλα!!!!!!!!! Αλλα δεν θα τους το επιτρεψουμε εμεις!!!!!!

Όλοι μιλάνε αλλά στην θέση μας δεν θα μπορέσουν να μπουν ποτέ. Προσωπικά έχω καταλάβει πως δεν δέχονται το θέμα του συζύγου μου πως υπάρχει. Δεν θέλουν να το δεχτούν.Αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι συγγενεις του αντρα σου δεν το δεχονται? Εγω ξερω πως οταν υπαρχει καποιο θεμα σε ενα απο τους δυο το θεμα το εχουν και οι δυο τωρα τα υπολοιπα ειναι ανουσια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πεθερα μου το κραταγε κρυφο τοτε!!!!! Τωρα δεν θα μαθει τιποτα ομως θα κανω εμβρθομεταφορα θα γυρισω και οταν τυχει θα το μαθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Χάθηκα γτ είχαμε τρεχάματα .Δεν ξεκίνησα τελικά σε αυτόν τον κύκλο και ο λόγος είναι ότι προτίμησα να κάνουμε πρώτα βιοψία στον σύζυγο . Την κάναμε και τα αποτελέσματα είναι χάλια ! Πάμε με δότη ! Τον άλλο μήνα λοιπόν ξεκινάω και εγώ και ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα . Το μόνο κακό είναι πως κάποιοι μας ξεκαθάρισαν πως το παιδί/ τα παιδιά δεν θα τα δουν όπως αν ήταν 100% δικά μας και είναι πολύ άσχημο αυτό . Εμείς συζητάμε μεταξύ μας συνέχεια .Ξέρουμε πως δεν είναι εύκολο για κανέναν από τους δυο αλλά και πάλι θα είναι κομμάτι μας !! 

Ολα καλα να πανε και ας τον καθενα να λεει οτ βλακεια του κατεβει στο κεφαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ElektraGr ανατρίχιασα πραγματικά με αυτό π διάβασα!!! Δηλ αυτοι π γίνονται γονείς κ τα κακοποιούν, κ τα βγάζουν στη ζητιανια κ τα σκοτώνουν είναι γεννημένοι να γίνουν γονείς ενώ εσείς κ τόσος κόσμος π παλεύει Όχι;;;

Επίσης ένα μωρο τ αγαπάς γτ έχεις αγάπη να δώσεις κ όχι γτ βγήκε από μέσα σου. Πριν πολλά χρόνια χάσαμε τη θεία μ κ άφησε πίσω ένα κοριτσάκι 6 χρονών. Επειδή αρρώστησε όταν η μικρή ηταβ μωρο ακόμη τ παιδί μεγάλωσε μέσα στο σπιτι μας. Όταν πέθανε η θεία μ περνούσε τις μισές μέρες της βδομάδας σε μας κ κάποια στιγμή π έπρεπε να πάει σε γιατρό την πήγε ο μπαμπάς μ γυ ο θείος μ δ μπορούσε να φύγει από τη δουλειά. Τ μεσημέρι λέει ο θείος μ στο μπαμπά μ Ευχαριστώ κτλ κ γυρνάει ο μπαμπάς μ κ τ λέει κ αυτό παιδί μας είναι. Τι επειδή δ βγήκε από τα τέτοια μου; σόρρυ κιόλας π στο μεταφέρω έτσι άλλα ακόμη τ θυμάμαι. Μα πως είναι δυνατόν να μην αγαπήσεις ένα μωρο; από όποιον κ αν προέρχεται. Πιστεύω τώρα αν μ βάζανε ένα βρεφακι στα χέρια μ κ μ λέγαν πάρτο μεγαλωσετο θα τ λάτρευα από τ πρώτο βλέμμα. Κ αε έχω ήδη τ δικό μ παιδί.

Κορίτσι μ εύχομαι σύντομα να γίνετε γονείς! Δ υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία κ ο καθες άνθρωπος αξίζει να τ ζήσει με ρ ένα η τ αλλο τρόπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Και εμενα μου ειπανε να ιοθετησω και τα ακουσανε για τα καλα φτανει εχουμε τα ανχοι μας την στεναχωρια μας και θα λενε και βλακειες απο πανω αρκετα ολοι εκ του ασφαλους μπορουνε να πουνε ουουου παρα πολλα!!!!!!!!! Αλλα δεν θα τους το επιτρεψουμε εμεις!!!!!!

μωρε αυτο που ο καθενας εχει γνωμη πανω σε ολα με τρελαινει. Ολοι το παιζουν σοφοι και παντογνωστες. Να μην ακουτε κανεναν κοριτσια, ουτε εσυ ουτε η elctra και ισως καν να μη τους δινετε και λογαριασμο για το τι κανετε. Δε χρειαζεται να ξερουν. Βασικα δεν τους αφορα καν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ElektraGr μου ευχομαι να σας πάνε όλα καλά. 

Από μένα μπράβο σας που θα προχωρήσετε! Μην ακούς κ μην σε επηρεάζει η γνώμη των άλλων. Εσύ κι ο άντρας σου να είστε καλά κ με το καλό να έρθει το μωράκι σας κ να είστε μια ωραία οικογένεια!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

@ElektraGr μου ευχομαι να σας πάνε όλα καλά. 

Από μένα μπράβο σας που θα προχωρήσετε! Μην ακούς κ μην σε επηρεάζει η γνώμη των άλλων. Εσύ κι ο άντρας σου να είστε καλά κ με το καλό να έρθει το μωράκι σας κ να είστε μια ωραία οικογένεια!!!

 

 

κοριτσι τι εγινε?πηγες γιατρο? ισως εγραψες τα νεα σου αλλου και τα εχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας :) ειχα μερες να συνδεθω θυμομουν οτι η Antilope θα εκανε χοριακη αυριο κ μπηκα να ευχηθω! Και με μεγαλη μου χαρα ειδα το τεστακι! Αχ καλη μου μπορει να ειμαι πολυ καινουρια στην παρεα σας αλλα χαιρομαι πολυ και θα χαρω για οποιαδηποτε κοπελα! Περιμενω κι εγω μαζι με τις υπολοιπες κοπελες νεα σου!

@Elektra λυπαμαι πολυ γιαυτο που διαβασα, ειναι πολυ αδικο περα απο πολυ ασχημο..θα σου πω τη δικη μου οπτικη.. Γενικα επηρεάζομαι ευκολα απο τους αλλους και γι'αυτο ακριβως αποφασισα πως τιποτα δε θα μας ξεφευγει πλεον.. Οτι συμβαινει θα μενει μεταξυ μας.. Εγω εχω δυστυχως θεμα με τη μητερα μου η οποια τουλαχιστον καθημερινα θα μου πει ποτε θα κανεις παιδι, τα χρονια περνανε, γιατι δε θελεις, η ταδε στο χωριο ειναι εγκυος, με ρωτανε στο χωριο γιατι δεν εχεις ακομη παιδι και πολλά τέτοια ομορφα.. Σιγουρα ειναι πολυ πιο λαιτ απο τα δικα σου,  σιγουρα απο αγαπη το κανει αν κ με λαθος τροπο, αλλα δεν παυουν να με στεναχωρουν. Οποτε πλεον λεω απλα οτι δεν θελω ακομη (ναι το λεω καθε μερα μπας κ το παρει αποφαση και σταματησει τα ιδια και τα ιδια γιατι διαφορετικα δε συνεννοουμαστε) και σιωπηλα δινω τον αγωνα μου, μικροτερο η μεγαλυτερο.

Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η gesrp είπε:

Κοριτσια γεια σας :) ειχα μερες να συνδεθω θυμομουν οτι η Antilope θα εκανε χοριακη αυριο κ μπηκα να ευχηθω! Και με μεγαλη μου χαρα ειδα το τεστακι! Αχ καλη μου μπορει να ειμαι πολυ καινουρια στην παρεα σας αλλα χαιρομαι πολυ και θα χαρω για οποιαδηποτε κοπελα! Περιμενω κι εγω μαζι με τις υπολοιπες κοπελες νεα σου!

@Elektra λυπαμαι πολυ γιαυτο που διαβασα, ειναι πολυ αδικο περα απο πολυ ασχημο..θα σου πω τη δικη μου οπτικη.. Γενικα επηρεάζομαι ευκολα απο τους αλλους και γι'αυτο ακριβως αποφασισα πως τιποτα δε θα μας ξεφευγει πλεον.. Οτι συμβαινει θα μενει μεταξυ μας.. Εγω εχω δυστυχως θεμα με τη μητερα μου η οποια τουλαχιστον καθημερινα θα μου πει ποτε θα κανεις παιδι, τα χρονια περνανε, γιατι δε θελεις, η ταδε στο χωριο ειναι εγκυος, με ρωτανε στο χωριο γιατι δεν εχεις ακομη παιδι και πολλά τέτοια ομορφα.. Σιγουρα ειναι πολυ πιο λαιτ απο τα δικα σου,  σιγουρα απο αγαπη το κανει αν κ με λαθος τροπο, αλλα δεν παυουν να με στεναχωρουν. Οποτε πλεον λεω απλα οτι δεν θελω ακομη (ναι το λεω καθε μερα μπας κ το παρει αποφαση και σταματησει τα ιδια και τα ιδια γιατι διαφορετικα δε συνεννοουμαστε) και σιωπηλα δινω τον αγωνα μου, μικροτερο η μεγαλυτερο.

Καλο βραδυ σε ολες!

Αχ, ρε γαμωτο ποσο δεν τα μπορω αυτα. Μου ανεβαινει το αιμα. Εχουμε τον πονο μας εχουμε να ρωτανε κιολας. Βεβαια εδω ειναι η μανουλα, οποτε εχεις την ανεση να πεις και ενα ασε με ρε μαμα, αλλα οι ασχετοι ειναι για ξυλο. εμένα το εχω ξαναπει, εχουν το τροπαριο οτι δεν κανω παιδι, επειδη ασχολουμαι με την καριερα μου (ντοιγνκ) και επειδη κανω ταξιδια και δε βαζω κωλο κατω οπως λενε @Antelope καλη επιτυχια με μια πολυ πολυ πολυ καλη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα θετικόοοο! Απεκτησα και αγαπημενο νούμερο: 149! Εχω αναμικτα συναισθηματα απεραντης χαρας αλλα και αγχους. Παντα έβλεπα με ενα δέος τις εγκυμονούσες και τωρα είμαι μια απ αυτες! Απίστευτο μου φαινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααα θετικόοοο! Απεκτησα και αγαπημενο νούμερο: 149! Εχω αναμικτα συναισθηματα απεραντης χαρας αλλα και αγχους. Παντα έβλεπα με ενα δέος τις εγκυμονούσες και τωρα είμαι μια απ αυτες! Απίστευτο μου φαινεται!

Συγχαρητήρια ???? μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχεις τα καλύτερα έρχονται όταν ακούσεις καρδούλα να δεις πόσο απίστευτο και ωραίο συναίσθημα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααα θετικόοοο! Απεκτησα και αγαπημενο νούμερο: 149! Εχω αναμικτα συναισθηματα απεραντης χαρας αλλα και αγχους. Παντα έβλεπα με ενα δέος τις εγκυμονούσες και τωρα είμαι μια απ αυτες! Απίστευτο μου φαινεται!

Μπρρρρράβο κοριτσάρα μου! Δεν είχα αμφιβολία μετά το θετικό τεστάκι σου! Νάπάνε όλα τέλια εύχομαι! Ένα υπέροχο και μοναδικό ταξίδι ξεκινάει! Να το χαρείς όσο μπορείς εύχομαι! Και πάλι συγχαρητήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααα θετικόοοο! Απεκτησα και αγαπημενο νούμερο: 149! Εχω αναμικτα συναισθηματα απεραντης χαρας αλλα και αγχους. Παντα έβλεπα με ενα δέος τις εγκυμονούσες και τωρα είμαι μια απ αυτες! Απίστευτο μου φαινεται!

Συγχαρητήρια @Antelope μου!! Πόσο όμορφα νέα!!! Μπράβο!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααα θετικόοοο! Απεκτησα και αγαπημενο νούμερο: 149! Εχω αναμικτα συναισθηματα απεραντης χαρας αλλα και αγχους. Παντα έβλεπα με ενα δέος τις εγκυμονούσες και τωρα είμαι μια απ αυτες! Απίστευτο μου φαινεται!

Γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 δεν σας έγραψα κάτι. Ναι πήγαμε στον γιατρό αλλά δεν βρήκαμε κάποιο σημείο που να συμπίπτουν οι απόψεις μας προς μεγάλη μας απογοήτευση . 

Οπότε σιγά σιγά θα αναζητήσουμε νέο γιατρό μπας κ μπορέσουμε να φτασουμε στο επιθυμητό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Dim83 δεν σας έγραψα κάτι. Ναι πήγαμε στον γιατρό αλλά δεν βρήκαμε κάποιο σημείο που να συμπίπτουν οι απόψεις μας προς μεγάλη μας απογοήτευση . 

Οπότε σιγά σιγά θα αναζητήσουμε νέο γιατρό μπας κ μπορέσουμε να φτασουμε στο επιθυμητό.

Καλά θα κάνετε! Είναι πολύ σημαντικές οι σχέχεις με το γιατρό μας! Πρέπει να μας ταιριάζει απόλυτα και ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις σαν και τη δική σας. Εύχομαι να βρείτε γρήγορα αυτόν που σας ταιριάζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααα θετικόοοο! Απεκτησα και αγαπημενο νούμερο: 149! Εχω αναμικτα συναισθηματα απεραντης χαρας αλλα και αγχους. Παντα έβλεπα με ενα δέος τις εγκυμονούσες και τωρα είμαι μια απ αυτες! Απίστευτο μου φαινεται!

Μπραβοοοοο!!! Συγχαρητηρια. Ευχομαι καλη κυηση, και να πανε ολα ωραια. Βημα βημα τωρα και το πρωτο ειναι να το δειτε και να ακουσετε αυτον τον μαγικο ηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Dim83 δεν σας έγραψα κάτι. Ναι πήγαμε στον γιατρό αλλά δεν βρήκαμε κάποιο σημείο που να συμπίπτουν οι απόψεις μας προς μεγάλη μας απογοήτευση . 

Οπότε σιγά σιγά θα αναζητήσουμε νέο γιατρό μπας κ μπορέσουμε να φτασουμε στο επιθυμητό.

καλημερα.αλλαξα γιατρο ενω ημουν εγκυος.οποτε καταλαβαινω απολυτα αυτο που λες.δεν αρκουν οι ιατρικες γνωσεις. ειναι συνδυασμος διαφορων πραγματων.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Dim83 δεν σας έγραψα κάτι. Ναι πήγαμε στον γιατρό αλλά δεν βρήκαμε κάποιο σημείο που να συμπίπτουν οι απόψεις μας προς μεγάλη μας απογοήτευση . 

Οπότε σιγά σιγά θα αναζητήσουμε νέο γιατρό μπας κ μπορέσουμε να φτασουμε στο επιθυμητό.

νομίζω οτι ο γιατρος ειναι η μιση δουλεια στις περιπτωσεις που προσπαθεις για παιδι. Αν δε γινεται αυτη η μιση δουλεια ειτε απο το σκελος το επιστημονικο ειτε το ψυχολογικο, τοτε καλυτερα να αλλαζουμε. Οταν επιτελους βρισκουμε εναν ή και δυο γιατρους που να νιωθουμε ανακουφιση οταν πηγαινουμε και οχι φοβο/αγχος/εκνευρισμο, τότε αυτος θα μας βοηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααα θετικόοοο! Απεκτησα και αγαπημενο νούμερο: 149! Εχω αναμικτα συναισθηματα απεραντης χαρας αλλα και αγχους. Παντα έβλεπα με ενα δέος τις εγκυμονούσες και τωρα είμαι μια απ αυτες! Απίστευτο μου φαινεται!

Τελεια νεα κοριτσι μου!!!!!Μπραβο!!!!!Να πανε ολα κατ ευχην και να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Τις ευχες και τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...