Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια τον Απρίλιο !!


ElektraGr

Recommended Posts

Δεν έχω likes βρε κορίτσια να σας δώσω. @Dim83 με συγκίνησες, έχεις πολύ ώριμη σκέψη και ανθρώπινη έκφραση συναισθήματος.  Πάντα μου έφερνε αμηχανία το πώς να συμπεριφερθώ σε άτομο που περνάει πένθος κάθε είδους. Είμαι και πολύ συμπονετική σαν άνθρωπος αλλά ταυτόχρονα δε θέλω να γίνομαι και φορτική. Αυτό ακριβώς που είπες νομίζω είναι η χρυσή τομή, χωρίς πολλές κουβέντες και συμβουλές, ένα βλέμμα συμπάθειας και σεβασμός στον τρόπο και στο ρυθμό που το βιώνει ο ενδιαφερόμενος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 542
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Δεν έχω likes βρε κορίτσια να σας δώσω. @Dim83 με συγκίνησες, έχεις πολύ ώριμη σκέψη και ανθρώπινη έκφραση συναισθήματος.  Πάντα μου έφερνε αμηχανία το πώς να συμπεριφερθώ σε άτομο που περνάει πένθος κάθε είδους. Είμαι και πολύ συμπονετική σαν άνθρωπος αλλά ταυτόχρονα δε θέλω να γίνομαι και φορτική. Αυτό ακριβώς που είπες νομίζω είναι η χρυσή τομή, χωρίς πολλές κουβέντες και συμβουλές, ένα βλέμμα συμπάθειας και σεβασμός στον τρόπο και στο ρυθμό που το βιώνει ο ενδιαφερόμενος.

τι γλυκουλα που εισαι.αυτα που λες μου θυμιζουν την πιο πολυαγαπημενη φιλη μου.

σας ευχαριστω ολες για τη σκεψη.η αληθεια ειναι οτι η καθε απωλεια ποναει.ειτε νωρις ειτε αργα.γιατι μαζι με το μωρακι χανεις και την ανεμελια σου οτι τα πραγματα πανε καλα.και φωλιαζει μεσα σου φοβος.

φοβος για το εαν και φοβος για το ποτε.

βεβαια ειναι αλλο μια απωλεια πολυ αρχικη (δεν την υποτιμω καθολου βεβαια γιατι την εχω περασει κ με πονεσε πολυ) και αλλο μια πολυ προχωρημενη.φτανεις στην πηγη και φευγεις διψασμενος.

ωστοσο θελω να σας πω ειλικρινα οτι πιστευω οτι οι απανωτες ατυχιες πρεπει να ειναι ισως ακομη χειροτερες.σας σεβομαι πολυ ολες και σας θαυμαζω για το κουραγιο σας να προσπαθειτε και να μην  το βαζετε κατω ακομη και μετα τα αρνητικα αποτελεσματα. γιατι καλως ή κακως η εξωσωματικη ειναι απο μονη της αγχωτικη διαδικασια.

ευχομαι σε ολες μεσα απο την καρδια μου να αποκτησετε το μωρακι σας το συντομοτερο.

εκει να δεις γλεντια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope μου καλά αποτελέσματα να έχεις.... Έχεις βάλει βλαστοκυστες? Συνήθως σε 5ης μέρας κάνουμε χωριακη 9η μέρα..... Όλα να πάνε τέλεια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτισα μου! Εγώ καλά είμαι, στην αναμονή. Από συμπτώματα τα γνωστά του Utrogestan, δηλαδή υπνηλία, πόνος στο στήθος και μια μικρή δυσκολία στην τουαλέτα. Εννοείται βέβαια ότι έχω μπει στον πειρασμό να κάνω τεστάκι ούρων αλλά κρατιέμαι ακόμα :) Την Πέμπτη θα ξέρουμε μέσω της σωστής οδού.

Εσείς πώς είστε; @nikona ανέβηκε λίγο η ψυχολογία μαζί με τη θερμοκρασία; πότε πας γιατρό;

@love30 ναι, βλαστοκύστες 5ης μέρας, οπότε καλά είμαι στις 9 ημέρες. Εσύ; έχεις αρκετά εμβρυάκια στην κατάψυξη για πάνω από μια εμβρυομεταφορά αν χρειαστεί; Πότε με το καλό;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο @Antelope μου που είσαι καλά. Αχ νομίζω όλες μας μπαίνουμε στον πειρασμό για τεστάκι αλλά δεν πρέπει. Εύχομαι την Πέμπτη να έχουμε ευχάριστα.

Εμείς αύριο θα πάμε να μιλήσουμε με τον γιατρό. Αν και δεν έχω πολλή διάθεση ωστόσο θα πάμε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας κορίτισα μου! Εγώ καλά είμαι, στην αναμονή. Από συμπτώματα τα γνωστά του Utrogestan, δηλαδή υπνηλία, πόνος στο στήθος και μια μικρή δυσκολία στην τουαλέτα. Εννοείται βέβαια ότι έχω μπει στον πειρασμό να κάνω τεστάκι ούρων αλλά κρατιέμαι ακόμα :) Την Πέμπτη θα ξέρουμε μέσω της σωστής οδού.

Εσείς πώς είστε; @nikona ανέβηκε λίγο η ψυχολογία μαζί με τη θερμοκρασία; πότε πας γιατρό;

@love30 ναι, βλαστοκύστες 5ης μέρας, οπότε καλά είμαι στις 9 ημέρες. Εσύ; έχεις αρκετά εμβρυάκια στην κατάψυξη για πάνω από μια εμβρυομεταφορά αν χρειαστεί; Πότε με το καλό;

 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Περάσαν οι μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikona είπε:

Μπράβο @Antelope μου που είσαι καλά. Αχ νομίζω όλες μας μπαίνουμε στον πειρασμό για τεστάκι αλλά δεν πρέπει. Εύχομαι την Πέμπτη να έχουμε ευχάριστα.

Εμείς αύριο θα πάμε να μιλήσουμε με τον γιατρό. Αν και δεν έχω πολλή διάθεση ωστόσο θα πάμε.

 

καλημερα. γιατι @nikona μου δεν εχεις ορεξη? ποτε δεν ξερεις.....ισως ανοιξει ενας νεος ομορφος κυκλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι @OLY10, περνάε οι μέρες! Εδώ εσύ κοντεύεις να πας για αυχενική! Αλήθεια, έχεις κλείσει ήδη;

Εγώ ένα άγχος το έχω βέβαια, αλλά πολύ λιγότερο από την πρώτη φορά. Τώρα ξεκίνησα με πιο ρεαλιστικές προσδοκίες και έχω και την αβάντα των κατεψυγμένων. Όχι ότι δεν θα στενοχωρηθώ πάρα πολύ αν είναι πάλι αρνητικό. Κοντός ψαλμός.

@nikona να πας να σου λυθούν απορίες και να μάθεις τι μπορείς να κάνεις διαφορετικά. Είναι από τις πιο σημαντικές συναντήσεις. Μπορεί να σου φαίνεται δύσκολο, ίσως να μη νιώθεις έτοιμη, αλλά όταν φύγεις θα νιώσεις πολύ καλύτερα, θα έχουν τακτοποιηθεί οι σκέψεις μέσα σου και τη θέση της πίκρας θα πάρει η αισιοδοξία! Να μας πεις, ε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Πράγματι @OLY10, περνάε οι μέρες! Εδώ εσύ κοντεύεις να πας για αυχενική! Αλήθεια, έχεις κλείσει ήδη;

Εγώ ένα άγχος το έχω βέβαια, αλλά πολύ λιγότερο από την πρώτη φορά. Τώρα ξεκίνησα με πιο ρεαλιστικές προσδοκίες και έχω και την αβάντα των κατεψυγμένων. Όχι ότι δεν θα στενοχωρηθώ πάρα πολύ αν είναι πάλι αρνητικό. Κοντός ψαλμός.

@nikona να πας να σου λυθούν απορίες και να μάθεις τι μπορείς να κάνεις διαφορετικά. Είναι από τις πιο σημαντικές συναντήσεις. Μπορεί να σου φαίνεται δύσκολο, ίσως να μη νιώθεις έτοιμη, αλλά όταν φύγεις θα νιώσεις πολύ καλύτερα, θα έχουν τακτοποιηθεί οι σκέψεις μέσα σου και τη θέση της πίκρας θα πάρει η αισιοδοξία! Να μας πεις, ε;

 

Την Πέμπτη έχω ραντεβού με το γιατρό και θα παρουμε την κλινικη να κλεισουμε για αυχενικη!

Τα βλέπεις πολύ σωστά τα πράγματα έτσι είναι δεν πρέπει να απογοητευόμαστε,μονο για πολυ πολυ λιγακι! Αισιοδοξία κι όλα θα γίνουν. Πάντως εύχομαι ειλικρινά να μη σου χρειαστούν αυτά στην κατάψυξη,παρά μονό για μελλοντική ξανα-χρήση!

@nikona συμφωνω απόλυτα με την @Antelope θα νιωσεις πολύ καλύτερα φεύγοντας και πιο αισιόδοξα! Κάθε νέα αρχή πρέπει να μας χαροποιεί και να έχουμε θετική σκέψη και όσο μπορούμε να βάζουμε στην άκρη τις παλιές προσπάθειες που μας απογοήτευσαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μη με μαλώσετε αλλά δεν κρατήθηκα κι έκανα clearblue πριν λίγο. Και νομίζω κατι αχνοφαινεται...

14 μέρες μετά την ovitrelle, μια εβδομάδα ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά

Το έβγαλα κ φωτό, να σας στείλω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA αλήθεια λες;;; να χαρώ; να ξέρεις είσαι το πρώτο άτομο που το συζητάω. Το εστειλα στον άντρα μου αλλά δεν το χει δει ακομη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά μου τα μάτια θετικό φαίνεται, είναι βέβαια μάλλον νωρίς αλλά πως να κρατηθείς, σε νιώθω! Επίσης αν το έκανες τώρα επειδή δεν είναι με τα πρωινά ούρα θα χρειαστεί να το επαναλλάβεις αύριο το πρωί ή μεθάυριο καλύτερα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@KONSTANTIA αλήθεια λες;;; να χαρώ; να ξέρεις είσαι το πρώτο άτομο που το συζητάω. Το εστειλα στον άντρα μου αλλά δεν το χει δει ακομη!!

Και μπορεί να μη καταλάβει αν είναι θετικό ή όχι! Ένα τεστ έχω κάνει στην ζωή μου και διάβαζα μισή ώρα το χαρτί για να καταλάβω πως γίνεται (τόσο έξυπνη!) και αφού βγήκε θετικό και δεν το πίστευα χρειάστηκα άλλη μισή ώρα να το συνειδητοποιήσω! Και εγώ έχω κάνει παιδί για να καταλάβεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope συγχαρητήριαααααααααα! Θετικότατο παιδί μου τι αχνοφαίνεται λες? Δεν έχεις δει αχνό που να πηγαίνεις στο φως και πάλι να μην είσαι σίγουρη! Μπρρρρράβο κοπέλα μου! Περίμενε μέχρι την Πέμπτη να κάνεις τη χοριακή σου να το σιγουρέψεις αλλά λάθος να βγει θετικό δε γίνεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες ειλικρινά. Τίποτα δεν ειναι σίγουρο ακόμη αλλά για μένα είναι μοναδική στιγμή μιας κ πρώτη φορά παίρνω έστω και αχνό θετικό. Ελπίζω να έχω θετική εξέλιξη. Είμαι πραγματικά ευγνώμων που σας εχω γνωρίσει. Έχετε τον τρόπο σας η κάθε μία να στέκεται και στα ευχάριστα και στα δυσάρεστα. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η άνοιξη και το καλοκαίρι να φέρει σε όλες αυτό που ποθείτε!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες ειλικρινά. Τίποτα δεν ειναι σίγουρο ακόμη αλλά για μένα είναι μοναδική στιγμή μιας κ πρώτη φορά παίρνω έστω και αχνό θετικό. Ελπίζω να έχω θετική εξέλιξη. Είμαι πραγματικά ευγνώμων που σας εχω γνωρίσει. Έχετε τον τρόπο σας η κάθε μία να στέκεται και στα ευχάριστα και στα δυσάρεστα. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η άνοιξη και το καλοκαίρι να φέρει σε όλες αυτό που ποθείτε!:x

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες ειλικρινά. Τίποτα δεν ειναι σίγουρο ακόμη αλλά για μένα είναι μοναδική στιγμή μιας κ πρώτη φορά παίρνω έστω και αχνό θετικό. Ελπίζω να έχω θετική εξέλιξη. Είμαι πραγματικά ευγνώμων που σας εχω γνωρίσει. Έχετε τον τρόπο σας η κάθε μία να στέκεται και στα ευχάριστα και στα δυσάρεστα. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η άνοιξη και το καλοκαίρι να φέρει σε όλες αυτό που ποθείτε!:x

ρε συ κοριτσι ειναι θετικοτατο το τεστακι σου!!! χοριακη ποτε κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ρε συ κοριτσι ειναι θετικοτατο το τεστακι σου!!! χοριακη ποτε κανεις?

ειδα οτι κανεις την πεμπτη!!αντε μια μερα εμεινε!!! ο,τι καλυτερο γλυκουλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...