Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 9 ΜΕΡΕΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ :) 

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ , ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ..

EIMAI 29 ΕΤΩΝ.. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΞΩΣΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ 4 ΑΡΙΣΤΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ . Η ΠΡΩΤΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ , ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 8 ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕ ΚΟΠΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 4000 ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΤΕ .ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ 8. ΠΡΩΤΗ ΑΠΩΛΕΙΑ. ΠΡΩΤΟ ΣΟΚ. ΑΠΟΞΕΣΗ . ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ . ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ. ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΓΙΑΤΡΩΝ ΕΨΑΞΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΛΛΑ ΕΨΑΞΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟ . ΓΟΝΙΔΙΑ , ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΕΣ , ΟΡΜΟΝΕΣ , ΚΑΡΚΙΝΙΚΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ , ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ , ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΚΑΘΩς ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΑΝΟΣΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΘΡΟΜΒΩΣΗ ΣΕ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ. ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ. INNOHEP - SALOSPIR -ΚΟΡΤΙΖΟΝΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ - ΑΣΚΗΣΗ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΕΔΑΦΟΣ. ΝΑ ΜΕ ΘΩΡΑΚΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΩ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ . ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΟΤΙ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ. ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΒΕΒΕΑΙΟΙ ΚΑΘΩΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΤΑ ΥΠΟΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ 6-3-2018 . ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ. ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ... 9Η ΜΕΡΑ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2,5. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ 50. ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΑ. Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ..... 

'' ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ 50 , 60 ???  Η ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 8 '' ΦΟΒΑΜΑΙ 

ΖΗΤΑΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΩΤΙ Η ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ. 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην να σου ευχηθω καλα αποτελεσματα δυστηχως δεν γνωριζω αλλα αυτο που ξερω ειναι πως μπορει να διπλασιαστει πολυ γρυγορα εσυ μη σκεφτεσει αρνητικα βγαλε την σημερινη εξεταση απο το μυαλο σου και πηγεναι αυριο και ελπιζω να ειναι αλλη χοριακη τοοοοσο μεγαλη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καταρχην να σου ευχηθω καλα αποτελεσματα δυστηχως δεν γνωριζω αλλα αυτο που ξερω ειναι πως μπορει να διπλασιαστει πολυ γρυγορα εσυ μη σκεφτεσει αρνητικα βγαλε την σημερινη εξεταση απο το μυαλο σου και πηγεναι αυριο και ελπιζω να ειναι αλλη χοριακη τοοοοσο μεγαλη!!!!!!!!!!

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΜΗΝΥΜΑ <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

κι εγω το ιδιο ευχομαι κοπέλα μου! Άλλη μια μερούλα υπομονή και να ανεβεί ικανοποιητικά η χοριακή σου εύχομαι!

Σ ευχαριστω κι εσενα.. ειναι αυτος ο δρομος δυσκολος πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilou88 λυπαμαι πολυ για την απωλεια σας. 

Ευχομαι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα. 

Νομιζω ενα κοριτσι εδω στο φορουμ ειχε κανει πρωτη χοριακη 7 κ μετα ανεβηκε κ πηγαν ολα καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κααλημέρα @marilou88..πριν απο 1,5 μήνα πήρα χοριακή 7,6 την 10η ημέρα εμβρυομεταφοράς με 4ης ημέρας έμβρυα κ αύριο κλείνω αισίως την 9η εβδομάδα..η χοριακή πήρε τα πάνω της μετά κ είδαμε καρδιακό παλμό ήδη από πολύ νωρίς..μην απογοητεύεσαι..πίστεψέ το κ θα γίνει!!ακολουθώ κ εγώ το ίδιο πρωτόκολλο με salospir κλπ..σου εύχομαι να πάρει τα πάνω της σήμερα κ χοριακή σου..καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κααλημέρα @marilou88..πριν απο 1,5 μήνα πήρα χοριακή 7,6 την 10η ημέρα εμβρυομεταφοράς με 4ης ημέρας έμβρυα κ αύριο κλείνω αισίως την 9η εβδομάδα..η χοριακή πήρε τα πάνω της μετά κ είδαμε καρδιακό παλμό ήδη από πολύ νωρίς..μην απογοητεύεσαι..πίστεψέ το κ θα γίνει!!ακολουθώ κ εγώ το ίδιο πρωτόκολλο με salospir κλπ..σου εύχομαι να πάρει τα πάνω της σήμερα κ χοριακή σου..καλή επιτυχία!!

Καλημέρα @Smurf88!!! Σε σένα αναφερόμουν κι εγώ πριν στο μήνυμα!!! Χαίρομαι που σας πάνω όλα καλά!!! Μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω πως απογοητευεσαι κοριτσακι μου... όλες μας εδω σε νιωθουμε... Δωσε μια ευκαιρία αυριο να δεις τι θα βγει... ποτε δε ξερεις.... Ευχομαι όλα να σου πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημέρα @Smurf88!!! Σε σένα αναφερόμουν κι εγώ πριν στο μήνυμα!!! Χαίρομαι που σας πάνω όλα καλά!!! Μπράβο!!!

Καλημέρα @nikona..ευχαριστούμε πολύ..για εμένα είναι η 3η εγκυμοσύνη κ ελπίζω κ τυχερή!!με το καλό κ σε εσάς σ αυτή την προσπάθεια!!όλα καλά να πάνε μέσα από την καρδιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 @OLY10 @NIKONA @Smurf88

@peacock

Κοριτσια μου αρχικα να σας ευχαριστήσω και πάλι για τα μηνυματα σας.. πριν λιγο ελαβα τα αποτελεσματα μας και ηταν αρνητικα. Βαθια μεσα μου το ηξερα αλλα να , είναι κάτι μικρές ελπίδες που μπαίνουν και τρυώνουν μεσα μας και μας γεμιζουν αερα τα μυαλα. ειναι αυτο που νιωθεις εναν πονο βαθυ μεσα σου και θες να κλαψεις για να φυγει αλλα αυτο το τερας ειναι εκει. 

απο αυριο θα ειναι μια νεα μερα για ολες μας.. σας ευχαριστώ πολυ. νιωθω οτι δεν ειμαι μονη μου και πως εκει εξω υπαρχουν ανθρωποι που με καταλαβαινουν. να ειστε ολες καλα.. θα τα ξαναπουμε αυριο <3

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilou88 αρχικά λυπάμαι πολύ..όλες μας το περάσαμε κ ξέρουμε πόσο επώδυνο είναι..θα σου πω όμως να μην το αφήσεις να σε κερδίσει..περάσα κ εγώ παλλίνδρομη κ το διαχειρίστικα λάθος με αποτέλεσμα να με πάει πολύ πίσω..ανασυγκρότησε δυνάμεις όποτε νιώσεις έτοιμη,ψάξου κ προχώρα παρακάτω..για όλες μας θα έρθει το θαύμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marilou88 είπε:

@love30 @OLY10 @NIKONA @Smurf88

@peacock

Κοριτσια μου αρχικα να σας ευχαριστήσω και πάλι για τα μηνυματα σας.. πριν λιγο ελαβα τα αποτελεσματα μας και ηταν αρνητικα. Βαθια μεσα μου το ηξερα αλλα να , είναι κάτι μικρές ελπίδες που μπαίνουν και τρυώνουν μεσα μας και μας γεμιζουν αερα τα μυαλα. ειναι αυτο που νιωθεις εναν πονο βαθυ μεσα σου και θες να κλαψεις για να φυγει αλλα αυτο το τερας ειναι εκει. 

απο αυριο θα ειναι μια νεα μερα για ολες μας.. σας ευχαριστώ πολυ. νιωθω οτι δεν ειμαι μονη μου και πως εκει εξω υπαρχουν ανθρωποι που με καταλαβαινουν. να ειστε ολες καλα.. θα τα ξαναπουμε αυριο <3

 

Λυπαμαι κοριτσι μου πραγματικα παρε τον χρονο σου να το ξεπερασεις και παρε δυναμη να πας παρακατω στα ωραια και ευχαρηστα αποτελεσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια!! 2 μερες μετα και ειμαι πιο αισιοδοξη ! Ηταν πιο ευκολο να πω οτι δεν εγινε αυτη τη φορα παρα να το εχω μεσα μου 2 μηνες και να το χασω... θα ερθουν πιο ομορφες μερες για ολες μας!! Να ειμαστε δυνατες και να αγαπιομαστε με τα αγορια μας... η αγαπη νικαει παντοτε στο τελος αλλωστε !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια .. Εδω παλι ..Να σας πω κ εγώ τα δικά μου !! Λοιπόν την προηγούμενη Τετάρτη έκανα την 3η σπερματεγχυση. . ( η πρωτη απετυχε εντελως κ η δευτερη βιοχημικη )  Σήμερα λοιπόν 9 μέρες μετά μ έπιασε αυτό π πιάνει όλες μας κ πήγα κ έκανα χοριακη.. ο γιατρός μ ειχε πει να την κανω μετά από δύο εβδομάδες.. αποτέλεσμα 3.16 ..για το συγκεκριμένο μικροβιολογικο θεωρειται θετικό.. τα αρνητικά ειναι κάτω από 1 μ είπε ..όπως επίσης ότι θα την επαναλάβω τη Δευτέρα εννοείται. . Εκάνα την ovitrelle την προηγούμενη τρίτη το πρωί .. δλδ 10 μέρες κλεισμένες.. υπάρχει περίπτωση η τιμή να ειναι από κει ??  Το εγκεφαλικό δε ξέρω αν το γλωτωνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .. Εδω παλι ..Να σας πω κ εγώ τα δικά μου !! Λοιπόν την προηγούμενη Τετάρτη έκανα την 3η σπερματεγχυση. . ( η πρωτη απετυχε εντελως κ η δευτερη βιοχημικη )  Σήμερα λοιπόν 9 μέρες μετά μ έπιασε αυτό π πιάνει όλες μας κ πήγα κ έκανα χοριακη.. ο γιατρός μ ειχε πει να την κανω μετά από δύο εβδομάδες.. αποτέλεσμα 3.16 ..για το συγκεκριμένο μικροβιολογικο θεωρειται θετικό.. τα αρνητικά ειναι κάτω από 1 μ είπε ..όπως επίσης ότι θα την επαναλάβω τη Δευτέρα εννοείται. . Εκάνα την ovitrelle την προηγούμενη τρίτη το πρωί .. δλδ 10 μέρες κλεισμένες.. υπάρχει περίπτωση η τιμή να ειναι από κει ??  Το εγκεφαλικό δε ξέρω αν το γλωτωνω!!!!

Σε κανένα μικροβιολογικό( σε μικροβιολογικό εργάζομαι) κατω από 5 δεν είναι θετικό...επίσης η συγκεκριμένη ένεση δίνει ψευδως θετικο μεχρι κ 15 μέρες μετά..θα σου πρότεινα μιας κ μου ακούγεται που περίεργοαυτο που σου ειπε το μικροβιολογικό να κανεις επανάληψη αλλού...δίπλα στο νούμερο σε τι μοναδα μετρούσαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .. Εδω παλι ..Να σας πω κ εγώ τα δικά μου !! Λοιπόν την προηγούμενη Τετάρτη έκανα την 3η σπερματεγχυση. . ( η πρωτη απετυχε εντελως κ η δευτερη βιοχημικη )  Σήμερα λοιπόν 9 μέρες μετά μ έπιασε αυτό π πιάνει όλες μας κ πήγα κ έκανα χοριακη.. ο γιατρός μ ειχε πει να την κανω μετά από δύο εβδομάδες.. αποτέλεσμα 3.16 ..για το συγκεκριμένο μικροβιολογικο θεωρειται θετικό.. τα αρνητικά ειναι κάτω από 1 μ είπε ..όπως επίσης ότι θα την επαναλάβω τη Δευτέρα εννοείται. . Εκάνα την ovitrelle την προηγούμενη τρίτη το πρωί .. δλδ 10 μέρες κλεισμένες.. υπάρχει περίπτωση η τιμή να ειναι από κει ??  Το εγκεφαλικό δε ξέρω αν το γλωτωνω!!!!

Καλημέρα κορίτσι μου !! Εύχομαι να είναι όντως θετική η χοριακή σου !! Περιμένω νεα σου... και μένα ήταν στην 10η μερα μετα από εμβρομεταφορά 3,5 αλλά νομίζω πως η προγεστερόνη που έπερνα ευθυνόταν γιαυτό !! εύχομαι ολόψυχα να έχεις θετικά αποτελέσματα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Finally είπε:

Σε κανένα μικροβιολογικό( σε μικροβιολογικό εργάζομαι) κατω από 5 δεν είναι θετικό...επίσης η συγκεκριμένη ένεση δίνει ψευδως θετικο μεχρι κ 15 μέρες μετά..θα σου πρότεινα μιας κ μου ακούγεται που περίεργοαυτο που σου ειπε το μικροβιολογικό να κανεις επανάληψη αλλού...δίπλα στο νούμερο σε τι μοναδα μετρούσαν;

Να σ πω την αλήθεια δεν τρέφω αυταπάτες ...κ εγώ πιστεύω κατα βάθος ότι ειναι από την ένεση ..τι να πω.. Τώρα ίσως φανώ τυχερή κ την Δευτέρα που θα ξανακάνω να έχει φανεί η πραγματική χοριακη ..12η μέρα λογικά θα δείξει σωστά .. ελπίζω .. Τώρα αν δεν είναι .. μαζεύουμε τα κομμάτια μας κ περνουμε αλλά μετρα πια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marilou88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου !! Εύχομαι να είναι όντως θετική η χοριακή σου !! Περιμένω νεα σου... και μένα ήταν στην 10η μερα μετα από εμβρομεταφορά 3,5 αλλά νομίζω πως η προγεστερόνη που έπερνα ευθυνόταν γιαυτό !! εύχομαι ολόψυχα να έχεις θετικά αποτελέσματα !! 

Σ ευχαριστω πολυ κοπέλα μ ...κ σε σένα το καλύτερο εύχομαι !! Τη Δευτέρα θα ξεκαθαρίσει το τοπίο ... αλλά έγω ήδη πιστεύω ότι έχουμε αποτύχει .. Ειδα ότι έχεις κάνει εξωσωματική πρόσφατα .. μπορεις να μ πεις αν ήταν με φάρμακα ή σε φυσικό κύκλο .?? Να μπαίνω στο κλίμα σιγά σιγά ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Να σ πω την αλήθεια δεν τρέφω αυταπάτες ...κ εγώ πιστεύω κατα βάθος ότι ειναι από την ένεση ..τι να πω.. Τώρα ίσως φανώ τυχερή κ την Δευτέρα που θα ξανακάνω να έχει φανεί η πραγματική χοριακη ..12η μέρα λογικά θα δείξει σωστά .. ελπίζω .. Τώρα αν δεν είναι .. μαζεύουμε τα κομμάτια μας κ περνουμε αλλά μετρα πια ! 

Kοριτσι μου 4 έκανα κ έχω δυο παιδιά..μια χαρά θα τα καταφέρεις..δεν ξέρω πως αλλά βρίσκουμε τη δύναμη..μαζεύουμε τα κομμάτια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/3/2018 at 7:27 ΜΜ, ο/η Finally είπε:

Kοριτσι μου 4 έκανα κ έχω δυο παιδιά..μια χαρά θα τα καταφέρεις..δεν ξέρω πως αλλά βρίσκουμε τη δύναμη..μαζεύουμε τα κομμάτια μας...

4 σπερματεγχυσεις εννοείς ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Finally είπε:

4 εξωσωματικές..είχα κάνει πριν 4 σπετματεγχυσεις

ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Σ ΠΩΣ ΤΑ ΕΠΙΑΣΕΣ ΜΕ ΠΟΙΑ ΜΕΘΟΔΟ ?? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Ε ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mary nick είπε:

ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Σ ΠΩΣ ΤΑ ΕΠΙΑΣΕΣ ΜΕ ΠΟΙΑ ΜΕΘΟΔΟ ?? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Ε ? 

Έμεινα σε όλες τις εξωσωματικες έγκυος..στην πρώτη παλλινδρομησε στην 8...βδομάδαστη δεύτερη διδυμα παλλινδρομησαν στην 7 κ 8( το ένα παρέσυρε το άλλο) στην τρίτη κ Τετάρτη έκανα τα παιδιά μου..ήμουν ανεξήγητα υπογονιμη..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...