Μετάβαση σε περιεχόμενο

Cyclacour για τόνωση οιστρογόνων


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούριο μέλος στην παρέα σας...ήθελα να ρωτήσω αν είχε καμιά κάνει χρήση των cyclacour και την βοήθησαν... Βρέθηκαν λίγο χαμηλά τα επίπεδα οιστρογόνων μου στις εξετάσεις κ μου πρότεινε ο γιατρός να πάρω μόνο τα λεύκα χαπάκια όμως...όχι την προγεστερόνη. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσι μου!! Εγω 2 φορες τα εχω παρει λογω εξωσωματικης ... τωρα τα παιρνω ακομα μεχρι τουλαχιστον να δουμε τι γινεται.. εσυ για την εξωσωματικη φανταζομαι τα παιρνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπρα κοπέλα μου.. Όχι μου τα έδωσε ο ενδοκρινολόγος γιατί βρήκε λίγο χαμηλά τα οιστρογόνα μου στις εξετάσεις μου...ναι κάνω 3 κύκλους με αυτά κ να προσπαθήσουμε φυσιολογικά μου είπε...είναι σύμφωνη κ η γυναικολόγος μου... Λογικά για να εξασφαλίσουμε παχύ ενδομήτριο για την εμφύτευση...ΕΣΥ? Έχεις καιρό που ξεκίνησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η tinakris είπε:

Καλησπρα κοπέλα μου.. Όχι μου τα έδωσε ο ενδοκρινολόγος γιατί βρήκε λίγο χαμηλά τα οιστρογόνα μου στις εξετάσεις μου...ναι κάνω 3 κύκλους με αυτά κ να προσπαθήσουμε φυσιολογικά μου είπε...είναι σύμφωνη κ η γυναικολόγος μου... Λογικά για να εξασφαλίσουμε παχύ ενδομήτριο για την εμφύτευση...ΕΣΥ? Έχεις καιρό που ξεκίνησες?

Εγω τα πηρα σε 2 κυκλους για τις 2 εμβρυομεταφορες μου .. σταδιακα  ξεκινησα με 1 μετα με 2 και μετα με 3 καθε πρωι και καθε βραδυ .. σου ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα !! ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...