Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα σας ειμαι καινουργια αλλα θελω ν σας πω κατι εχω καθυστερηση εδω και 32 μερες και εκανα τεστ αλλα αρνητικο και εχω τσιματακια χαμηλα λιγο ζαλαδα και παντα η θερμοκρασια εχω 37.0 και σημερα εκανα β χοριακη....αλλα θελω ν καταλαβω αν ειμαι η οχι;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτση μου καλως ορισες!! 32 μερες ειναι ακρετες μερες καθυστερηση γενικα ειχες και αλλες φορες τοσο καθυστερηση ??  !! το τεστακι το εκανες το πρωι με πρωινα ουρα ?? μπορει να συμβει παντως εχει τυχη σε κοπελες η χοριακη που εκανες θα δειξει συγουρα!! ευχομαι να εισαι παντως και να μας πεις τα τελεια νεα!! αυτα που λες πιο πολυ η θερμοκρασια ειναι δειγματα που δειχνουν οτι μπορει να εισαι !!

Και ν ειμαι πως θα τ γραφει β χοριακη;;αν δεν ειμαι πως θα λεει;;

στις πριν 9 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Από το νούμερο. Καλά δε σου είπαν από το μικροβιολογικό? Τι τιμή έχεις?

Κοιτα πρωτη φορα β χοριακη κανω μ πηραν αιμα μ ειπε ν παω τ βραδυ η αυριο ν τ παρω τ απολεσματα κοστιζε 15 ευρω 

Αν είναι κάτω από 5 είναι αρνητική αν είναι πάνω από 20 θετικό Καράμπαμπα..( οι ενδιάμεσα τιμές 5-20 χρήζουν επανεξέτασης)

• Like 1

Εκανα παλι β χοριακη σημερα τ βραδυ θα παρω τ αποτελεσματα αν βγει αρνητικο τ θα κανω παλι....;;

στις On 14/3/2018 at 2:32 ΜΜ, ο/η Finally είπε:

Αν είναι κάτω από 5 είναι αρνητική αν είναι πάνω από 20 θετικό Καράμπαμπα..( οι ενδιάμεσα τιμές 5-20 χρήζουν επανεξέτασης)

Καλημερα σας εκανα ξανα β χοριακη αν βγει παλι παλι αρνητικο τ κανω; 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αλεξανδραλιακος είπε:

Καλημερα σας εκανα ξανα β χοριακη αν βγει παλι παλι αρνητικο τ κανω; 

Θα δειτε το γιατρό σας!

Καλημερα ειμαι 6 εβδομαδων ειμαι μανουλα να σας πω κατι εβαλα  θερμομετρο μ βγηκε 36.7 τωρα τ γινεται;;;

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Σέβομαι την άποψη σας αλλά διαφωνώ .Ευχαριστώ πάντως Κωνσταντία για τα καλά σου λόγια .Η καθεμία φυσικά θέλει και προσπαθεί το καλύτερο για το παιδί της.Υπαρχουν μελέτες επιστημονικά άρθρα που αποδεικνύουν πόσο σημαντικός είναι ο θηλασμός και πέραν του χρόνου..Το να επιλέξει η κάθε μαμά  να μην θηλάσει η να θηλάσει  λίγο δεν την κάνει κακή μαμα.Δεν ισχύει ότι το παιδί πάει πίσω επειδή θηλάζει.Καμια απολύτως σχέση δεν έχει. Ίσα ίσα ο δεσμός που δημιουργείται το κάνει πιο ανεξάρτητο και δυνατό.
    • Μου το είπε και αυτό ! Δεν ξέρω τι να πω .. είμαι τόσο στην τσίτα είμαι τόσο στεναχωρημένη ! Για αυτό και δεν στέλνω γιατί καταλαβαίνω ότι καθεμία έχει τα δικά της δεν θέλω να σας λέω συνέχεια τα ίδια !  @Zeta. @Πιου-πιου @nikonaσας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Λόγω υποχρεώσεων δεν μπορώ να παρακολουθώ όλες τις συζητήσεις αλλά σας διαβάζω συχνά και παίρνω κουράγιο!!
      Έχω μια ερώτηση...Καταρχάς περίμενα περίοδο στις 8 του μήνα...ο κύκλος μου είναι σχεδόν πάντα σταθερός..είχα κάτι πονάκια αλλά τελικά τίποτα...Σκέφτομαι (αν όλα πάνε καλά!!) την 5η μέρα να κάνω κάποια κίνηση! 
      Η ερώτηση μου είναι η εξής : τεστ ή επίσκεψη στον γυναικολόγο;;;; 
      ΥΓ: Η επίσκεψη θα γίνει ούτως ή άλλως αυτό τον μήνα στο γιατρό για να δούμε την πορεία μιας κύστης που είχα, αλλά διάβασα διάφορα κ λίγο μπερδεύτηκα!
  • Νέες συζητήσεις