Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθεια εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα πως είστε; 20/02 είχα περίοδο πήρα θεραπεία serpafar και εκανα κ την ένεση για ωορρηξία εκανα ενα αυγουλακι δεξια και ενα αριστερά πολύ καλά και τα δυο με πάχος ενδομητριου 13mm μου είπε ο γιατρός μου οτι παω πολύ καλα και την προηγούμενη βδομάδα ήμουν στις γόνιμες μερες... Επόμενη περίοδο περιμένω 22/03 ...έχω αρκετά υγρά απο την προηγούμενη εβδομαδα και εδώ και τρεις ημερες πολύ σιελόρροια και λίγη συχνοουρια... Σήμερα πήγα πρωτη μέρα για δουλεια το πρωι σε ψησταριά όμως απο το μεσημερι έως τώρα έχω πόνο στη μέση αναγουλες και ήπιο πόνο στην κοιλιά και κάπως σαν γαργάλημα να το πω στη δεξια ωοθήκη... Με τη δική σας πείρα υπάρχει περιπτωση να είμαι έγκυος και να πονεσα λόγω κούρασης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @Goan! Απο την μία νομιζω πως ειναι λιγο νωρις για συμπτώματα από την άλλη έχω διαβάσει τοσες πολλες κ διαφορετικές περιπτώσεις που ποτέ δεν ξέρεις. Εμενα ξεκίνησαν περίπου 5-6 μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Άλλες το «ήξεραν» απο την σύλληψη. Τι να σου πω...υπομονη μεχρι τις 22/03 κ εύχομαι μια μεγαλη χοριακη να εχεις τελικα να μας πεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Καλησπέρα @Goan! Απο την μία νομιζω πως ειναι λιγο νωρις για συμπτώματα από την άλλη έχω διαβάσει τοσες πολλες κ διαφορετικές περιπτώσεις που ποτέ δεν ξέρεις. Εμενα ξεκίνησαν περίπου 5-6 μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Άλλες το «ήξεραν» απο την σύλληψη. Τι να σου πω...υπομονη μεχρι τις 22/03 κ εύχομαι μια μεγαλη χοριακη να εχεις τελικα να μας πεις!!! 

Μακάρι πραγματικα...Σε ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δεν είχα κανένα σύμπτωμα και παρακενευόμουν και ο γυναικολόγος μου είπε ότι όντως δεν θα το καταλάβω καθόλου, παρά αρκετές εβδομάδες μετά. Όμως κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η semarbosi είπε:

Εγώ πάλι δεν είχα κανένα σύμπτωμα και παρακενευόμουν και ο γυναικολόγος μου είπε ότι όντως δεν θα το καταλάβω καθόλου, παρά αρκετές εβδομάδες μετά. Όμως κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Καλή επιτυχία!

Σε ευχαριστώ πολύ υπομονη μια εβδομαδα ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη Περίοδο και έχω απο χθες το βράδυ έντονους πόνους στην κοιλιά και τη μέση κ δεν έχω δει σταγόνα αίμα υπάρχει περιπτωση να μην είναι πόνος περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Goan είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη Περίοδο και έχω απο χθες το βράδυ έντονους πόνους στην κοιλιά και τη μέση κ δεν έχω δει σταγόνα αίμα υπάρχει περιπτωση να μην είναι πόνος περιόδου;

Καλησπερα. Εγω  το βραδυ πριν την ημερα που εκανα το τεστ κ βγηκε θετικο, ποναγα πολυ που ειπα παει, αυριο το πρωι θα ερθει! Δεν ηρθε ομως ;) Σου ευχομαι να παθεις το ιδιο. Το στηθος σ πως ειναι; Ειμαι στην 11η εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπερα. Εγω  το βραδυ πριν την ημερα που εκανα το τεστ κ βγηκε θετικο, ποναγα πολυ που ειπα παει, αυριο το πρωι θα ερθει! Δεν ηρθε ομως ;) Σου ευχομαι να παθεις το ιδιο. Το στηθος σ πως ειναι; Ειμαι στην 11η εβδομαδα.

Αχ τι καλαααα...προσπαθούμε δεύτερο μήνα με πρόκληση ωορρηξιας έχω εδώ κ 10 μέρες το στήθος μου με πεθαίνει στον πόνο έχει πριστει παρα πολύ κ ανακατευομαι κ ψιλοζαλιζομαι όλη την ημερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Goan είπε:

Αχ τι καλαααα...προσπαθούμε δεύτερο μήνα με πρόκληση ωορρηξιας έχω εδώ κ 10 μέρες το στήθος μου με πεθαίνει στον πόνο έχει πριστει παρα πολύ κ ανακατευομαι κ ψιλοζαλιζομαι όλη την ημερα 

Καλά μου φαίνονται όλα αυτά. Άντε περιμένουμε νέα σου αύριο. Θα κάνεις τεστ ή θα πας κατευθείαν για χοριακή; Ο κύκλος σου είναι σταθερός; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...