Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι ειναι οι αιματολιμνες??


Recommended Posts

Κορίτσια πριν λιγο πήραν απο το νοσοκομείο τηλ και μου είπαν Πέμπτη πρωί να παω να δουν τον πλακούντα μου. Εχθές είχα ραντεβού, με εξέτασε ειδικευόμενη και κατι είπε για αιματολιμνες αλλα οταν την ρώτησα δεν είπε τίποτα οπότε δεν ανησύχησα αλλα τωρα γιατι θέλουν να με ξαναδούν?? Ξέρετε τι ειναι οι αιματολιμνες? Ειναι επικίνδυνο για το μωρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Κορίτσια πριν λιγο πήραν απο το νοσοκομείο τηλ και μου είπαν Πέμπτη πρωί να παω να δουν τον πλακούντα μου. Εχθές είχα ραντεβού, με εξέτασε ειδικευόμενη και κατι είπε για αιματολιμνες αλλα οταν την ρώτησα δεν είπε τίποτα οπότε δεν ανησύχησα αλλα τωρα γιατι θέλουν να με ξαναδούν?? Ξέρετε τι ειναι οι αιματολιμνες? Ειναι επικίνδυνο για το μωρο?

Δεν εχω ιδέα,ελπίζω να πάρεις απαντήσεις από τις υπολοιπες μην αγχωνεσαι ομως κορίτσι μου δεν βοηθάει αν ηταν το σοβαρό θα σε φώναζαν άμεσα οχι την πέμπτη, εύχομαι οτι καλυτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η karen είπε:

Δεν εχω ιδέα,ελπίζω να πάρεις απαντήσεις από τις υπολοιπες μην αγχωνεσαι ομως κορίτσι μου δεν βοηθάει αν ηταν το σοβαρό θα σε φώναζαν άμεσα οχι την πέμπτη, εύχομαι οτι καλυτερο 

Ναι σε αυτό έχεις δίκιο δεν θα περίμεναν τόσο.. από την μια σκέφτομαι οτι απλά επειδή ηταν ειδικευομενη ίσως να μην ήξερε και εκείνη και για αυτο θέλει να με δει η γιατρος μου την Πέμπτη αλλα απο την άλλη με εχει πιάσει τρέλα.. δεν βρίσκω τίποτα μα τίποτα στο Ίντερνετ λες και ειναι η πρώτη φορα που το αναζητά κάποιος και βρήκα μόνο ενα φόρουμ που έλεγε για απο κολλήσεις και ενδομητρίους θανάτους και απο εκείνη την ωρα όλο Νοιώθω οτι εχω πιέση εκει κάτω σαν να πιέζει να βγει και πονάει η κοιλιά μου.. αλλα μετα λέω μπα θα έβλεπα αίμα ή κατι τρανταχτό.. όπως βλέπεις ειμαι υπερβολικά αγχωτική και με πιάνει εύκολα πανικός οπότε δεν μπορω να τα διαχειρίζομαι εύκολα αυτά.....συνέχεια νομίζω οτι κατι θα πάθει και δεν θα μπορω να το προστατεύσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Ναι σε αυτό έχεις δίκιο δεν θα περίμεναν τόσο.. από την μια σκέφτομαι οτι απλά επειδή ηταν ειδικευομενη ίσως να μην ήξερε και εκείνη και για αυτο θέλει να με δει η γιατρος μου την Πέμπτη αλλα απο την άλλη με εχει πιάσει τρέλα.. δεν βρίσκω τίποτα μα τίποτα στο Ίντερνετ λες και ειναι η πρώτη φορα που το αναζητά κάποιος και βρήκα μόνο ενα φόρουμ που έλεγε για απο κολλήσεις και ενδομητρίους θανάτους και απο εκείνη την ωρα όλο Νοιώθω οτι εχω πιέση εκει κάτω σαν να πιέζει να βγει και πονάει η κοιλιά μου.. αλλα μετα λέω μπα θα έβλεπα αίμα ή κατι τρανταχτό.. όπως βλέπεις ειμαι υπερβολικά αγχωτική και με πιάνει εύκολα πανικός οπότε δεν μπορω να τα διαχειρίζομαι εύκολα αυτά.....συνέχεια νομίζω οτι κατι θα πάθει και δεν θα μπορω να το προστατεύσω....

Αχ ψυχη μου μην διαβαζεις το διαδίκτυο και χειροτερεύει τα άγχη σου και τη ψυχολογια σου σκεεψου το νινακι σου. Και γιατιδε παίρνεις το γιατρό σου να ηρεμησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Αχ ψυχη μου μην διαβαζεις το διαδίκτυο και χειροτερεύει τα άγχη σου και τη ψυχολογια σου σκεεψου το νινακι σου. Και γιατιδε παίρνεις το γιατρό σου να ηρεμησεις

Αμ αυτο ειναι το θέμα.. επειδή ειναι γιατρος δημοσίου δεν δίνει το τηλέφωνο της μου είπε αν θελω κατι να πηγαίνω στα επείγοντα..έτσι δεν εχω επικοινωνία αν την χρειαστώ.. στην αρχή δεν με πείραξε γιατι ειναι η δεύτερη εγκυμοσύνη και πάνω κάτω ξερω τι γίνεται αλλα αυτο αποδεικνύει τελικά οτι κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική.. πως θα περάσουν οι μερες δεν ξερω.. φοβάμαι γιατι μεχρι να μαθω οτι ειμαι έγκυος κάπνιζα, οχι πολυ αλλα και παλι κάπνιζα, οταν το έμαθα το σταμάτησα μαχαίρι, αλλα αν φταίει αυτο??? Ο προηγούμενος γιατρος μου έλεγε οτι απο την στιγμή που η μητέρα ειναι καπνίστρια, οταν μένει έγκυος και δεν καπνίζει η ζημιά παλι εχει γίνει απο πριν απλά με το να μην καπνίζει στην εγκυμοσύνη δεν ενοχλεί το μωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Αμ αυτο ειναι το θέμα.. επειδή ειναι γιατρος δημοσίου δεν δίνει το τηλέφωνο της μου είπε αν θελω κατι να πηγαίνω στα επείγοντα..έτσι δεν εχω επικοινωνία αν την χρειαστώ.. στην αρχή δεν με πείραξε γιατι ειναι η δεύτερη εγκυμοσύνη και πάνω κάτω ξερω τι γίνεται αλλα αυτο αποδεικνύει τελικά οτι κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική.. πως θα περάσουν οι μερες δεν ξερω.. φοβάμαι γιατι μεχρι να μαθω οτι ειμαι έγκυος κάπνιζα, οχι πολυ αλλα και παλι κάπνιζα, οταν το έμαθα το σταμάτησα μαχαίρι, αλλα αν φταίει αυτο??? Ο προηγούμενος γιατρος μου έλεγε οτι απο την στιγμή που η μητέρα ειναι καπνίστρια, οταν μένει έγκυος και δεν καπνίζει η ζημιά παλι εχει γίνει απο πριν απλά με το να μην καπνίζει στην εγκυμοσύνη δεν ενοχλεί το μωρο..

Αχ μωρέ κάτσε ξεκουρασου μη κουράζεσαι δεν σου έδωσε τίποτε;τι ειναι τούτο παλι δεν υπήρχε άλλος γιατρός να σε δει στα επείγοντα και γιατι δεν την ρώτησες τι ειναι αυτο;πόσω μηνών εισαι;νιώθεις κατι η οχι;που πήγαν και όλες σήμερα να μας πουν τι ειναι, να σαι ήρεμη μη φοβάσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου πιστεύω κάτι αλλο σ είπαν κ δ κατάλαβες. Δ έχω ξανά ακούσει αυτή τη λέξη. Όσο για τ νοσοκομείο μπορεί να παρέλειψαν να εξετάσουν σχολαστικά τ πλακούντα. Αν ηταβ κάτι θα σ έλεγαν να πας άμεσα. Μη στεναχωριέσαι όλα καλά θα είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσι μου πιστεύω κάτι αλλο σ είπαν κ δ κατάλαβες. Δ έχω ξανά ακούσει αυτή τη λέξη. Όσο για τ νοσοκομείο μπορεί να παρέλειψαν να εξετάσουν σχολαστικά τ πλακούντα. Αν ηταβ κάτι θα σ έλεγαν να πας άμεσα. Μη στεναχωριέσαι όλα καλά θα είναι.

Ούτε εγώ το ΧΑ ακούσει αλλά ψάξε ψάξε υπάρχει μακάρι μην είναι τίποτε το ανησυχητικό δεν θέλω να αγχωσω αλλά γιατροί δεν είμαστε πάντα με επιφύλαξη οτι γράφουμε γνώμες λέμε.Τι κάνει η μπουμπού σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου έχεις δίκιο.Καθαρή απάντηση πάντως για το τι είναι δ βρήκα Ούτε εγώ να σ πω την αλήθεια. Αν όμως ώρα  κάτι άμεσα σοβαρό θέλω να πιστεύω πως θ την καλούσαν αμέσως. Ίσως έχουν απλά κάποιες ενδείξεις κ θέλουν να τ παρακολουθούν.

Καλά ειναι κορίτσι μου. Μεγαλωνει. Διάβασα Ούτε με τα δανεικά τα κατάφερες τελικά. Τι να πω δ ξέρω. Λυπάμαι πολύ. Να ρωτήσω κάτι. Ενδιάμεσα όμως έχετε κανονικα επαφές ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@karen μου έχεις δίκιο.Καθαρή απάντηση πάντως για το τι είναι δ βρήκα Ούτε εγώ να σ πω την αλήθεια. Αν όμως ώρα  κάτι άμεσα σοβαρό θέλω να πιστεύω πως θ την καλούσαν αμέσως. Ίσως έχουν απλά κάποιες ενδείξεις κ θέλουν να τ παρακολουθούν.

Καλά ειναι κορίτσι μου. Μεγαλωνει. Διάβασα Ούτε με τα δανεικά τα κατάφερες τελικά. Τι να πω δ ξέρω. Λυπάμαι πολύ. Να ρωτήσω κάτι. Ενδιάμεσα όμως έχετε κανονικα επαφές ε;

Μακάρι να ναι όλα καλά στη φίλη μας και στο νινη της θα περιμένουμε νέα της.Ποσο γρήγορα μεγαλώνουν για πότε θα περπατήσει χαμπάρι δεν θα πάρεις.Να σου πω την αλήθεια όχι και αν γίνονταν όχι σε ωορρηξία τυχαίναν και τι να κάνα τρεις μήνες σερί καταστολή.1εξωμητριος κύηση παρελθόν μια σάλπιγγα και αυτή υπολειτουργεί τι άλλο να γράψω δεν ξέρω.δεν υπάρχει ούτε όρεξη ούτε διάθεση κατάντησαν οι επαφές μόνο για τεκνοποίηση;πφφφφ ούτε αυτά τα δανεικά ξέρω εγώ είχα περισσότερες ελπίδες τι να πω;την υγεία μας να έχουμε και ότι θελει ας γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen @Diwni σας ευχαριστω παρα πολυ όλη μέρα κόντευα να σκάσω.. απο οτι ψιλοπετυχα ειναι φυσιολογικές οι αιματολιμνες, απλά οταν υπάρχει μικρή αποκόλληση την μπερδεύουν με αιματολιμνες και δυσκολεύονται να τα ξεχωρίσουν. Αυτο το ειδα σε ενα φόρουμ που το έγραφε μια μανούλα και σε αυτο το φόρουμ εδω άρα θεωρώ οτι δεν μπόρεσε να καταλαβει τι απο τα δυο ειναι και είπε να παω Πέμπτη να με δει γυναικολόγος και δεν είπε να παω αμέσως γιατι και αποκόλληση να ειναι θα ειναι πολυ μικρή.. μακάρι να ειναι έτσι...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

@karen @Diwni σας ευχαριστω παρα πολυ όλη μέρα κόντευα να σκάσω.. απο οτι ψιλοπετυχα ειναι φυσιολογικές οι αιματολιμνες, απλά οταν υπάρχει μικρή αποκόλληση την μπερδεύουν με αιματολιμνες και δυσκολεύονται να τα ξεχωρίσουν. Αυτο το ειδα σε ενα φόρουμ που το έγραφε μια μανούλα και σε αυτο το φόρουμ εδω άρα θεωρώ οτι δεν μπόρεσε να καταλαβει τι απο τα δυο ειναι και είπε να παω Πέμπτη να με δει γυναικολόγος και δεν είπε να παω αμέσως γιατι και αποκόλληση να ειναι θα ειναι πολυ μικρή.. μακάρι να ειναι έτσι...

 

Εύχομαι με ευχάριστα νέα τη Πέμπτη,έτσι θα ναι τοτες ειδικευόμενο κιόλας το κοριτσάκι ηρεμήσες κάπως μπράβο δεν είμαστε να επιβαρύνουμε τη κατάσταση με το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εύχομαι με ευχάριστα νέα τη Πέμπτη,έτσι θα ναι τοτες ειδικευόμενο κιόλας το κοριτσάκι ηρεμήσες κάπως μπράβο δεν είμαστε να επιβαρύνουμε τη κατάσταση με το άγχος 

Όπως και να εχει ευχαριστω παρα πολυ για την συμπαράσταση.. εχω την τάση να με πιάνει πανικός οταν συμβαίνει κατι..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Όπως και να εχει ευχαριστω παρα πολυ για την συμπαράσταση.. εχω την τάση να με πιάνει πανικός οταν συμβαίνει κατι..?

Α πρέπει να ξεπεράσεις τους πανικόυς και να μάθεις να διαχειρίζεσαι καταστασεις και ειδικά τους φόβους σου.ολες μας έτσι θα μασταν και θα ανησυχούσαμε λογικό είναι αλλά αν ήταν κάτι το τόσο δεν νομίζω να σε άφηνε να φύγεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η karen είπε:

Α πρέπει να ξεπεράσεις τους πανικόυς και να μάθεις να διαχειρίζεσαι καταστασεις και ειδικά τους φόβους σου.ολες μας έτσι θα μασταν και θα ανησυχούσαμε λογικό είναι αλλά αν ήταν κάτι το τόσο δεν νομίζω να σε άφηνε να φύγεις.

Στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν ήμουν έτσι ηταν ποιο χαλαρά..ακομα και οταν εμφανίστηκε το προβλημα στον πλακούντα δεν είχα πανικοβληθεί αλλα μετα απο αυτο ε ω αρκετές φοβίες.. πιθανόν θα ξανά εχω το ίδιο προβλημα και θα μου κάνουν πρόκληση πρόωρα, επίσης μου είπαν οτι ακομα ο πλακούντας ειναι τελ3ιως χαμηλά ε και τωρα λέω τι έγινε παλι??? Η Καλλιόπη μου που ηταν πρόωρη είχαμε προβληματάκια στην αρχή δεν μπορούσε να φάει καλΑ έκανε εισροφηση και λέω τωρα το δεύτερο μην πάθει και τίποτα αλλο πέρα απο αυτά που πιθανόν θα εχει όπως η Καλλιόπη με την προωροτητα... και παλι καλα γέννησα στη 36 εβδομάδα αλλα τωρα αν είχε και τίποτα αλλο ο πλακούντας και γεννούσα ακομα ποιο νωρίς?? Αυτά φοβάμαι ποιο πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει δίκαιο η Κάρεν...θα σε είχαν πάρει από το πρώτο λεπτό( κ βασικά δε θα σε άφηναν να φύγεις)

Εμένα 2 βδομαδεςετα από υπέρηχο με πήραν τηλέφωνο να πάω στο Έλενα( είχα πάει για έκτακτο) κ όταν πήγα με παρακάλεσαν να βγάλουν φωτό γιατι το σχήμα της μήτρας μου ήταν σπάνιο...χαχα..οπότε μη σκας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen @Diwni @Finally Κοριτσια πριν γύρισα απο το νοσοκομείο και ήθελα να απαντήσω πληροφοριακά για οποία έγκυο μπορεί να το δει αυτο το θέμα.. οι αιματολιμνες ειναι τελείως φυσιολογικές και υπάρχουν παντα, απο εκει και πέρα είχε δει κατι φούσκες και φοβήθηκε οτι ηταν ινωμυωμα. Μετα απο τον υπέρηχο που μου έκαναν τελικά ειναι ολα πεντακάθαρα και οι φούσκες ηταν γιατι την ωρα που μου έκανε υπέρηχο την Δευτέρα, έτυχε να κάνει συσπάσεις η μήτρα μου και αυτο έπιασε στον υπέρηχο.. γενικά κάνει συνέχεια συσπάσεις γιατι μεγαλώνει απλά έτυχε να το πιάσει ο υπέρηχος και επειδή η κοπέλα ηταν ειδικευομενη δεν το γνώριζε..μαζεύτηκαν άλλοι 4 ειδικευόμενοι και έκαναν και μάθημα απο πάνω μου χαχα τέλος καλο ολα καλα!!! Σας ευχαριστω τοοοσο πολυ για την συμπαράσταση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε μπράβο όλα καλα ουφ ηρεμησαμε. Κάπου πρεπει να μάθουν και αυτές αλλη φορά θα ρώτας  πριν εξετάσεις ειδικευόμενη ειστε;ορίστε ολα καλα τσαμπα αγχος και αγωνία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2018 at 11:44 ΠΜ, ο/η Mama2015 είπε:

@karen @Diwni @Finally Κοριτσια πριν γύρισα απο το νοσοκομείο και ήθελα να απαντήσω πληροφοριακά για οποία έγκυο μπορεί να το δει αυτο το θέμα.. οι αιματολιμνες ειναι τελείως φυσιολογικές και υπάρχουν παντα, απο εκει και πέρα είχε δει κατι φούσκες και φοβήθηκε οτι ηταν ινωμυωμα. Μετα απο τον υπέρηχο που μου έκαναν τελικά ειναι ολα πεντακάθαρα και οι φούσκες ηταν γιατι την ωρα που μου έκανε υπέρηχο την Δευτέρα, έτυχε να κάνει συσπάσεις η μήτρα μου και αυτο έπιασε στον υπέρηχο.. γενικά κάνει συνέχεια συσπάσεις γιατι μεγαλώνει απλά έτυχε να το πιάσει ο υπέρηχος και επειδή η κοπέλα ηταν ειδικευομενη δεν το γνώριζε..μαζεύτηκαν άλλοι 4 ειδικευόμενοι και έκαναν και μάθημα απο πάνω μου χαχα τέλος καλο ολα καλα!!! Σας ευχαριστω τοοοσο πολυ για την συμπαράσταση....

Kαλη λευτεριααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...