Μετάβαση σε περιεχόμενο
Depy86

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ

Recommended Posts

ΧΑΡΙΖΩ ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΕ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΗΜΕΡΟΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ 1800 ΜΟΝΑΔΕΣ PUREGON ME ΣΤΥΛΟ, 3 ORGALUTRAN ME ΛΗΞΗ 03/2019, 1 ULTRAGESTAN 100MG , 1 CYCLACUR KAI 7 INNOHEP 4500.

• Like 2

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μετα απο 2 εξωσωματικες εχω στα χερια μου ενα κοριτσακι 2 μηνων...σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...μακαρι τα φαρμακα να πιασουν τοπο..και ολες οι γυναικες που επιθυμουν να γινουν μανουλες

• Like 4

στις πριν 3 ώρες, ο/η Depy86 είπε:

Ναι μετα απο 2 εξωσωματικες εχω στα χερια μου ενα κοριτσακι 2 μηνων...σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...μακαρι τα φαρμακα να πιασουν τοπο..και ολες οι γυναικες που επιθυμουν να γινουν μανουλες

Όμορφα νεα χαίρομαι να σου ζησει η μπεμπουλα σου 💕γερη και καλότυχη να ναι! Μπράβο για τη κινηση σου ελπίζω να ναι τυχερες και να σωθούν οπου υπάρχει πραγματική αναγκη! 

Σας ευχαριστώ πολυ!!!εννοείται πως θα τα χαριζα απο τη στιγμη που περισσευουν...Αυτό θελω να πιστευω πως θα πιασουν τοπο οπως εγινε και με μενα...

Δυστυχώς επειδή είμαι καινούργιο μέλος δεν μπορώ να σου στείλω μνμ! Μήπως μπορείς εσύ να μου στείλεις με μνμ το τηλέφωνο σου? Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Τα φαρμακα δοθηκαν...ευχομαι η κοπελα να εχει την ιδια καταληξη με μενα..και ολες οι κοπελες που επιθυμούν να αποκτήσουν ενα μωρακι...

Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου την Depy86 για την κίνησή της που με βοήθησε να καλυφθώ για τις υπόλοιπες μέρες που μένουν για την πολλοστή μου αυτή προσπάθεια! Ελπίζω κι εγώ να πάνε όλα καλά και θα σας ενημερώσω για την εξέλιξη! Εαν περισσέψει κάτι χαρά μου να δώσω κι εγώ με την σειρά μου.

Καλή συνέχεια και καλή δύναμη σε όλες μας!

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Και εγω νιωθω σα να παει να με πονεσει αλλα δεν με ποναει ακομα.. Σαν βαρος ενα πραγμα... Συνηθως απο την επομενη της ωορηξιας με πονανε... Αυτον το κυκλο οχι ακομα... Ισως οι βιταμινες κανoυν δουλεια 😛 Κραμπουλες εχω και εγω που και που αλλα οχι εντονες.. σα τσιμπηματακια 
    • Εγώ 36,2. Ημέρα ωορρηξίας 35,7. Σήμερα ξύπνησα με πόνο στο στήθος. Κ όλη μέρα πονάω στο ύψος της μήτρας σα να περιμένω περίοδο!!! 
    • @Starrr @egw πως ειστε σημερα?? Αππ θερμοκρασια τι λεει? Εγω σταθερα 5 μερες στο 36,7...  @lactaki και εγω 27 ειμαι.. Ωσονουπο 28.. Σε καταλαβαινω απολυτα... Το καλυτερο ειναι να μην αγχωνομαστε και θα ερθει... Θα ηθελα να μ ερθει απο κει που δεν το περιμενω αλλα δεν γινεται γιατι παντα το περιμενω... χαχαχαα 😛
    • ναι κορίτσι μου να φροντίσεις πρώτα αυτό .. είναι πολύ βασικό.. γιατί χάνεις κ ευκαιρίες όπως λες κ εσυ.. όλα θα πάνε καλά... εγώ βλέπω τον εαυτό μου απογοητεύομαι κ μετά από λίγο με περνάει κ περνάω στην επόμενη προσπάθεια.. κ ας είναι λίγος ο καιρός που προσπαθούμε.. θα τα καταφέρουμε που θα πάει.. με γέμισε με αισιοδοξία ο γιατρός παρόλο που μ είπε πράγματα που ήδη γνωρίζουμε... τα βάζω στην άκρη λοιπόν τα τεστάκια κ προχωράω...τέλος του μήνα θα είμαι ξανά στις γόνιμες...
    • Κορίτσια δεν προλαβαίνω να διαβάζω τα μηνύματά σας. Για την Κωνσταντία ξέρω πως είναι  έγκυος. Έχουμε και κανένα άλλο ευχάριστο νέο; Εγώ κανένα νέο. 
  • Νέες συζητήσεις