Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Εγώ το έχω κάνει ήδη .. φέτος μ έφθασε κ ο πίνακας αλλά δε με πήρανε γιατί δηλώνω μόνο στο νησί.. δυστυχώς δε γίνεται λόγω γάμου κάθε χρόνο να μαι κ αλλού κ ν ακολουθεί κ ο σύζυγος.. (θα έρχομαι στις Γονιμες για επαφές χαχααα... ) Πόνεσε λίγο η αλήθεια είναι αλλά επιλογές είναι αυτές .. θέλω μπεμπέ κ οικογενεια..
    • Που Κ που θέλει ένα καθάρισμα με το ντουφαστον.. 😂😂😂😂 Αυξάνεται το πάχος του ενδομητριου!!! 
    • Κορίτσια τι γίνεται;;; όλες της Εκπαίδευσης;;;;; χάχα κι εγώ φιλόλογος αδιοριστη!!!!!! Και κάνω μεταπτυχιακό ειδικης αγωγης όπως κ η @vayaki. 
    • Ναι καταλαβαίνω κ εγώ παρόλο που έχω σταθερό κύκλο θέλω να  μου έρθει να ξεκινήσω άμεσα τον επόμενο.. να κάνω τις επαφουλες μου κ να μπω στην αναμονή. Γρήγορα περνάνε οι μέρες . Μετά κολλάει όταν τελειώσεις τις επαφές κ περιμένεις..χαχα
    • Γεια σας κορίτσια, εγώ γέννησα 28/10 κι εμένα η μικρή μου ήταν ισχιακή και πριν βγούμε από το νοσοκομείο μου είπαν οι παιδίατροι να κάνουμε υπέρηχο ισχίων, και η ακτινολόγος μας είπε ότι καλύτερη φάση είναι στις 30 μέρες του μωρού.πρέπει να πω ότι έχω τρομοκρατηθεί μήπως το μωρό έχει εξάρθρημα, είδα τον νάρθηκα που πρέπει να φοράει για 3 μήνες και με έχει πιάσει εμένα ασφυξία, πώς θα το φορέσω αυτό στο μωρό?!θέλω να πάνε όλα καλά και να μην έχει απολύτως τίποτα το μωράκι μου.και κανένα άλλο.κρίμα να τυρανιούνται!!ξέρετε αν είναι συνηθισμένο να χρειάζονται κηδεμόνες?
  • Νέες συζητήσεις