Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτο 2μηνο


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Katerinaki_love είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!!μην αγχώνεσαι καλό μου!ήθελα να στ πω για την περίδεση αλλά ο γιατρός ξέρει !!!!μην αγχώνεσαι δν κάνει καλό τ άγχος!!!όλα θα πάνε πολυ καλά θα δεις

Μακάρι γιατί το θέλω πολύ το μωράκι ?αχ κατερίνακι μου τι Καλή που εισαι!σ Ευχαριστώ!Όλα τα κορίτσια στο φόρουμ είστε καταπληκτικές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 199
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακάρι Κατερινακι μου.πηγα στο γιατρό μου.μου είπε ότι εκεί που είχα την αποκόλληση έχει κάνει ένα αιμάτωμα και μου το έδειξε.αυτο είτε θα απορροφηθεί ή θα ξαναβγεί αίμα. Πάλι ξαπλα πάλι πονος.φοβαμαι πολύ ρε γαμωτο!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά. Είναι σχεδόν σίγουρος ότι είναι κοριτσάκι Αλλά δε μπορούσε να με πιέσει για να το δούμε καλύτερα. Αυτά είναι τα ευχάριστα ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Alkuoni είπε:

Μακάρι Κατερινακι μου.πηγα στο γιατρό μου.μου είπε ότι εκεί που είχα την αποκόλληση έχει κάνει ένα αιμάτωμα και μου το έδειξε.αυτο είτε θα απορροφηθεί ή θα ξαναβγεί αίμα. Πάλι ξαπλα πάλι πονος.φοβαμαι πολύ ρε γαμωτο!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά. Είναι σχεδόν σίγουρος ότι είναι κοριτσάκι Αλλά δε μπορούσε να με πιέσει για να το δούμε καλύτερα. Αυτά είναι τα ευχάριστα ..!!

Οπότε βρήκαμε από τι είναι!!!έτσι δν είναι??? Ξάπλα ε??? υπομονή κοριτσάκι μου!!! υπομονή!!!κοριτσάκι ε?? μπράβο!!! Όλα θα πάνε καλά?πιστεύω είσαι σε πολύ καλό δρόμο τώρα π ξέρεις ότι είναι από τ αιμάτωμα!!!απλά κάνε υπομονή και πρόσεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι@απλα έχω ένα θέμα με το θυμό.επειδη έχουν γίνει όλα αυτά θυμώνω και φωνάζω με το παραμικρό. Προσπαθώ να το χειριστώ Αλλά μερικές φορές είναι αδύνατον!δεν πιστεύω να πάθει τίποτα το μωρο μου..τι λες Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Alkuoni είπε:

Μακαρι@απλα έχω ένα θέμα με το θυμό.επειδη έχουν γίνει όλα αυτά θυμώνω και φωνάζω με το παραμικρό. Προσπαθώ να το χειριστώ Αλλά μερικές φορές είναι αδύνατον!δεν πιστεύω να πάθει τίποτα το μωρο μου..τι λες Εσύ?

Μόνο ο αντρας μου με ηρεμεί Αλλά δουλεύει κιόλας και δεν είναι συνέχεια εδώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alkuoni είπε:

Μόνο ο αντρας μου με ηρεμεί Αλλά δουλεύει κιόλας και δεν είναι συνέχεια εδώ ?

Μην στενοχωριέσαι και μην πιέζεσαι!σίγουρα καταλαβαίνει τ μωράκι σου την πίεση σου!!!εγώ όταν στενοχωριεμαι η τσακώνομαι είναι χάλια η κοιλιά μ μετά!!!ανακατωσουρες και λοιπά!!!ηρέμησε όσο μπορείς και μην θυμώνεις!!!όλα καλά να σκέφτεσαι θα πάνε υ θετική ενέργεια σε όλα βοηθάει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θετική ενεργεια..θα προσπαθήσω. Αν και όλη μέρα στο κρεβάτι θα κοιτάξω να χαλαρώσω.ακομα κ όταν γελάω πονάω!!!είναι τραγική η κατάσταση Κατερινακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Alkuoni είπε:

Θετική ενεργεια..θα προσπαθήσω. Αν και όλη μέρα στο κρεβάτι θα κοιτάξω να χαλαρώσω.ακομα κ όταν γελάω πονάω!!!είναι τραγική η κατάσταση Κατερινακι μου!!!!

Αχ μωρέ!!!κρίμα ! Υπομονή και κουράγιο

στις πριν 16 ώρες, ο/η Alkuoni είπε:

Θετική ενεργεια..θα προσπαθήσω. Αν και όλη μέρα στο κρεβάτι θα κοιτάξω να χαλαρώσω.ακομα κ όταν γελάω πονάω!!!είναι τραγική η κατάσταση Κατερινακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κοριτσι μου ελπιζω να πανε ολα καλα.Οσον αφορα στη δικερο μητρα οντως προκαλει αιμορ.Εγω ειχα διαφραγματικη μητρα και εκανα χειρουργειο να κοψω το διαφραγμα γιατι στην εγκυμοσυνη(τελικα εχασα το μωρο 14βδομ αλλα οχι λογω μητρας μη τρομαζεις) ειχα καφε -ροζ χωρις να χω αποκολληση κτλ και μου παν οτι ειναι λογω διαφραγματος.Εμεινα 3μηνες ξαπλα και επειδη δεν ηθελα να ζω μ αυτπ το φοβο σε περιπτωση αλλης εγκυμ.αποφασισα να το διορθωσω.Να εισαι ξαπλωμενη να παιρνεις την προγεστερονη σου και ολα καλα θα πανε.Λογω δικερης μπορει να ανοιξει νωρις ο τραχηλος και να χρειαστει περιδεση αλλα εφοσον ο γιατρος σου το ελεγχει μη φοβασαι καθολου.Σου στελνω ολη τη θετικη μου σκεψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου τώρα κατάφερα και μπήκα!Όλα καλύτερα πηγαίνουν αν εξαιρέσεις λίγες συσπασουλες έκανα και τη β επιπέδου Και όλα πήγαν πολύ καλά!!λίγη προσοχή μου είπαν και όλα θα πάνε καλά.εσυ πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/7/2018 at 10:16 ΠΜ, ο/η Cecilaki είπε:

Κοριτσι μου ελπιζω να πανε ολα καλα.Οσον αφορα στη δικερο μητρα οντως προκαλει αιμορ.Εγω ειχα διαφραγματικη μητρα και εκανα χειρουργειο να κοψω το διαφραγμα γιατι στην εγκυμοσυνη(τελικα εχασα το μωρο 14βδομ αλλα οχι λογω μητρας μη τρομαζεις) ειχα καφε -ροζ χωρις να χω αποκολληση κτλ και μου παν οτι ειναι λογω διαφραγματος.Εμεινα 3μηνες ξαπλα και επειδη δεν ηθελα να ζω μ αυτπ το φοβο σε περιπτωση αλλης εγκυμ.αποφασισα να το διορθωσω.Να εισαι ξαπλωμενη να παιρνεις την προγεστερονη σου και ολα καλα θα πανε.Λογω δικερης μπορει να ανοιξει νωρις ο τραχηλος και να χρειαστει περιδεση αλλα εφοσον ο γιατρος σου το ελεγχει μη φοβασαι καθολου.Σου στελνω ολη τη θετικη μου σκεψη

Κορίτσι μου σ ευχαριστώ για την απάντηση.Τώρα κατάφερα να μπω οπως είπα και στο Κατερινακι. Όλα προς το καλύτερο πηγαίνουν.προσοχη μου είπαν κ όλα θα γίνουν. Σ ευχαριστώ Επίσης για τη θετική σου ενεργεια θα τη χρειαστώ σιγουρα.ελπιζω να είσαι καλα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Alkuoni είπε:

Κατερινακι μου τώρα κατάφερα και μπήκα!Όλα καλύτερα πηγαίνουν αν εξαιρέσεις λίγες συσπασουλες έκανα και τη β επιπέδου Και όλα πήγαν πολύ καλά!!λίγη προσοχή μου είπαν και όλα θα πάνε καλά.εσυ πως είσαι??

Και ανήσυχα έλεγα να ξανά στείλω!πολύ χάρηκα μπράβο!!!!και εγώ έκανα β επιπέδου όλα καλά!!! Μπράβο στο είπα πως θα πάνε όλα καλά!!! Φύλο μάθαμε???? :) Πως νιώθεις???έχεις φμπ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Katerinaki_love είπε:

Και ανήσυχα έλεγα να ξανά στείλω!πολύ χάρηκα μπράβο!!!!και εγώ έκανα β επιπέδου όλα καλά!!! Μπράβο στο είπα πως θα πάνε όλα καλά!!! Φύλο μάθαμε???? :) Πως νιώθεις???έχεις φμπ??

Πολύ χαίρομαι και για σένα!!!ναι είναι σίγουρα κοριτσάκι ❤περίεργα νιώθω.δεν το έχω συνηθίσει.ακομα δεν τη νιώθω ρε γαμωτο όμως γιατί??Ανυπομονώ γι αυτο!δεν έχω φμπ κοριτσάκι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alkuoni είπε:

Πολύ χαίρομαι και για σένα!!!ναι είναι σίγουρα κοριτσάκι ❤περίεργα νιώθω.δεν το έχω συνηθίσει.ακομα δεν τη νιώθω ρε γαμωτο όμως γιατί??Ανυπομονώ γι αυτο!δεν έχω φμπ κοριτσάκι μου. 

Αααα κοριτσάκι ωραία!!!με τ καλό???δν την έχεις ακούσει???εγώ την προηγούμενη εβδομάδα άρχισα να τον καταλαβαίνω πιο έντονα αλλά κυρίως όταν ηρεμώ και έχω φάει!!!παίζουν αρκετά ρόλο για να τ καταλάβεις εμένα μ έλεγε η γυναικολόγος πως θα αργησω λίγο λόγω της θέσης του πλακούντα!!!θα την νιώσεις κορίτσι μ απλά να ηρεμείς και να βάζεις τ χεράκι σ εκεί!!! Όλα καλά μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerinaki_love είπε:

Αααα κοριτσάκι ωραία!!!με τ καλό???δν την έχεις ακούσει???εγώ την προηγούμενη εβδομάδα άρχισα να τον καταλαβαίνω πιο έντονα αλλά κυρίως όταν ηρεμώ και έχω φάει!!!παίζουν αρκετά ρόλο για να τ καταλάβεις εμένα μ έλεγε η γυναικολόγος πως θα αργησω λίγο λόγω της θέσης του πλακούντα!!!θα την νιώσεις κορίτσι μ απλά να ηρεμείς και να βάζεις τ χεράκι σ εκεί!!! Όλα καλά μπράβο!!

Α κοριτσάκι μου εσύ μπομπιρα εε?Τελεια!!!είμαι στην 21 εβδομαδα ελπίζω να τη νιώθω σιγά σιγά ❤εσύ σε ποια εβδομαδα τον αισθανθηκες?και πως ηταν?σκέφτομαι μήπως το μπέρδεψα με το στομάχι κ ήταν το μωράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Alkuoni είπε:

Α κοριτσάκι μου εσύ μπομπιρα εε?Τελεια!!!είμαι στην 21 εβδομαδα ελπίζω να τη νιώθω σιγά σιγά ❤εσύ σε ποια εβδομαδα τον αισθανθηκες?και πως ηταν?σκέφτομαι μήπως το μπέρδεψα με το στομάχι κ ήταν το μωράκι 

Ναι αγοράκι εγώ :) είμαι τώρα στις 22 εβδομάδες!!γύρω στην 19 ένιωσα κάτι σαν φτερούγισμα που μοιάζει πολύ με τ στομάχι!από την 20η τ καταλαβαίνω κυρίως τ βράδυ που ξαπλώνω και όταν τρώω :) σίγουρα θα μπερδευτεις με τ στομάχι τις πρώτες φορές!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katerinaki_love είπε:

Ναι αγοράκι εγώ :) είμαι τώρα στις 22 εβδομάδες!!γύρω στην 19 ένιωσα κάτι σαν φτερούγισμα που μοιάζει πολύ με τ στομάχι!από την 20η τ καταλαβαίνω κυρίως τ βράδυ που ξαπλώνω και όταν τρώω :) σίγουρα θα μπερδευτεις με τ στομάχι τις πρώτες φορές!!! :)

Τέλεια!!!ίδια εποχή γεννάμε λοιπόν :)ελπίζω να μας πάνε όλα καλά και να περάσουμε τον πιο όμορφο χειμώνα με τα μωράκια μας ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 13/7/2018 at 9:42 ΜΜ, ο/η Alkuoni είπε:

Τέλεια!!!ίδια εποχή γεννάμε λοιπόν :)ελπίζω να μας πάνε όλα καλά και να περάσουμε τον πιο όμορφο χειμώνα με τα μωράκια μας ❤❤❤

Κατερίνακι??τι κάνεις?Πως πάει η εγκυμοσυνη?εγω καλά το νιώθω και το μωρο❤Αλλά έχω εδώ και λίγες μέρες διαρροια.ρβτησα το γιατρό και μου είπε ότι όσο παίρνω τα προβιοτικα και πίνω υγρα θα είμαι ενταξει Αλλά εγώ αγχώνομαι λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alkuoni είπε:

Κατερίνακι??τι κάνεις?Πως πάει η εγκυμοσυνη?εγω καλά το νιώθω και το μωρο❤Αλλά έχω εδώ και λίγες μέρες διαρροια.ρβτησα το γιατρό και μου είπε ότι όσο παίρνω τα προβιοτικα και πίνω υγρα θα είμαι ενταξει Αλλά εγώ αγχώνομαι λίγο..

Έλα κορίτσι μου!μια χαρά!περιμένουμε να φύγουμε από Αθήνα να χαλαρώσουμε λίγο!όλα καλά δόξα το θεό! Κουνιέται αρκετά και έχει φάση τώρα! Δεν νομίζω να είναι ότι που πρέπει να σε αγχωνει!!! Μην αγχώνεσαι καλό μ όλα καλά είναι :) το νιώθεις τώρα ε?? Τέλεια δν είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki_love είπε:

Έλα κορίτσι μου!μια χαρά!περιμένουμε να φύγουμε από Αθήνα να χαλαρώσουμε λίγο!όλα καλά δόξα το θεό! Κουνιέται αρκετά και έχει φάση τώρα! Δεν νομίζω να είναι ότι που πρέπει να σε αγχωνει!!! Μην αγχώνεσαι καλό μ όλα καλά είναι :) το νιώθεις τώρα ε?? Τέλεια δν είναι? 

Αχ τι ωραία καλά που θα κάνετε..το νιώθω ναι και κουνιεται κ η κοιλίτσα όταν κουνιέται είναι τρομερό συναίσθημα?αγχωθηκα με τη διαρροια γιατί κάπου διάβασα ότι σχετίζεται με τον προωρο τοκετό..Αλλά τζάμπα στενοχωριέμαι. Τώρα πρέπει να το απολαύσω έχεις δίκιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Alkuoni είπε:

Αχ τι ωραία καλά που θα κάνετε..το νιώθω ναι και κουνιεται κ η κοιλίτσα όταν κουνιέται είναι τρομερό συναίσθημα?αγχωθηκα με τη διαρροια γιατί κάπου διάβασα ότι σχετίζεται με τον προωρο τοκετό..Αλλά τζάμπα στενοχωριέμαι. Τώρα πρέπει να το απολαύσω έχεις δίκιο!!!

Μην ασχολείσαι και πολύ με το ίντερνετ γιατί λέει διάφορα και κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική!τον γιατρό σου να ακούς! Έκανες ψωνακια??? Τι ρουχαλακια λες να του πάρεις για αρχή???έχω πελαγωσει λίγο!μόνο κούνια έχω πάρει(ο αδερφός Μ δλδ) και σεντονακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 3/8/2018 at 3:35 ΜΜ, ο/η Katerinaki_love είπε:

Μην ασχολείσαι και πολύ με το ίντερνετ γιατί λέει διάφορα και κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική!τον γιατρό σου να ακούς! Έκανες ψωνακια??? Τι ρουχαλακια λες να του πάρεις για αρχή???έχω πελαγωσει λίγο!μόνο κούνια έχω πάρει(ο αδερφός Μ δλδ) και σεντονακια

Κατερίνακι μου τώρα κατάφερα να μπω.ζιπουνακιατης έχω πάρει και κάτι σκουφακια  τωρα θα πάρω και την κούνια.ρε συ έχω ένα θέμα.σημερα απ το πρωί νιώθω τσιμπήματα χαμηλα στον κολπο σα να με διαπερνάει ρεύμα.μου έρχεται να κλάψω απ τον πόνο.ειναι φυσιολογικό?ξέρεις γιατί γίνεται?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Alkuoni είπε:

Κατερίνακι μου τώρα κατάφερα να μπω.ζιπουνακιατης έχω πάρει και κάτι σκουφακια  τωρα θα πάρω και την κούνια.ρε συ έχω ένα θέμα.σημερα απ το πρωί νιώθω τσιμπήματα χαμηλα στον κολπο σα να με διαπερνάει ρεύμα.μου έρχεται να κλάψω απ τον πόνο.ειναι φυσιολογικό?ξέρεις γιατί γίνεται?

 

Καλό μ εμένα όταν με κλοτσαει χαμηλά πονάω πολύ! Αν δεν είναι όμως κλοτσιες καλύτερα να το αναφέρεις στον γιατρό σου! Μήπως μεγαλώνει η μήτρα σου? Δεν ξέρω να σ πω! Πάντως ξεκουράσου και ρώτα τον γιατρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Katerinaki_love είπε:

Καλό μ εμένα όταν με κλοτσαει χαμηλά πονάω πολύ! Αν δεν είναι όμως κλοτσιες καλύτερα να το αναφέρεις στον γιατρό σου! Μήπως μεγαλώνει η μήτρα σου? Δεν ξέρω να σ πω! Πάντως ξεκουράσου και ρώτα τον γιατρό

Την ώρα που το παθαίνω κλωτσάει κιολας. Δεν ξέρω.θα πάω μετά την Τετάρτη να με δει λίγο.ειχα και συσπασεις σήμερα.αστα να πανε. Μάλλον κουραστηκα τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...