Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Katerinaki_love είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!!μην αγχώνεσαι καλό μου!ήθελα να στ πω για την περίδεση αλλά ο γιατρός ξέρει !!!!μην αγχώνεσαι δν κάνει καλό τ άγχος!!!όλα θα πάνε πολυ καλά θα δεις

Μακάρι γιατί το θέλω πολύ το μωράκι 🙁αχ κατερίνακι μου τι Καλή που εισαι!σ Ευχαριστώ!Όλα τα κορίτσια στο φόρουμ είστε καταπληκτικές!!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Μακάρι Κατερινακι μου.πηγα στο γιατρό μου.μου είπε ότι εκεί που είχα την αποκόλληση έχει κάνει ένα αιμάτωμα και μου το έδειξε.αυτο είτε θα απορροφηθεί ή θα ξαναβγεί αίμα. Πάλι ξαπλα πάλι πονος.φοβαμαι πολύ ρε γαμωτο!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά. Είναι σχεδόν σίγουρος ότι είναι κοριτσάκι Αλλά δε μπορούσε να με πιέσει για να το δούμε καλύτερα. Αυτά είναι τα ευχάριστα ..!!

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Alkuoni είπε:

Μακάρι Κατερινακι μου.πηγα στο γιατρό μου.μου είπε ότι εκεί που είχα την αποκόλληση έχει κάνει ένα αιμάτωμα και μου το έδειξε.αυτο είτε θα απορροφηθεί ή θα ξαναβγεί αίμα. Πάλι ξαπλα πάλι πονος.φοβαμαι πολύ ρε γαμωτο!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά. Είναι σχεδόν σίγουρος ότι είναι κοριτσάκι Αλλά δε μπορούσε να με πιέσει για να το δούμε καλύτερα. Αυτά είναι τα ευχάριστα ..!!

Οπότε βρήκαμε από τι είναι!!!έτσι δν είναι??? Ξάπλα ε??? υπομονή κοριτσάκι μου!!! υπομονή!!!κοριτσάκι ε?? μπράβο!!! Όλα θα πάνε καλά?πιστεύω είσαι σε πολύ καλό δρόμο τώρα π ξέρεις ότι είναι από τ αιμάτωμα!!!απλά κάνε υπομονή και πρόσεχε

Μακαρι@απλα έχω ένα θέμα με το θυμό.επειδη έχουν γίνει όλα αυτά θυμώνω και φωνάζω με το παραμικρό. Προσπαθώ να το χειριστώ Αλλά μερικές φορές είναι αδύνατον!δεν πιστεύω να πάθει τίποτα το μωρο μου..τι λες Εσύ?

στις Just now, ο/η Alkuoni είπε:

Μακαρι@απλα έχω ένα θέμα με το θυμό.επειδη έχουν γίνει όλα αυτά θυμώνω και φωνάζω με το παραμικρό. Προσπαθώ να το χειριστώ Αλλά μερικές φορές είναι αδύνατον!δεν πιστεύω να πάθει τίποτα το μωρο μου..τι λες Εσύ?

Μόνο ο αντρας μου με ηρεμεί Αλλά δουλεύει κιόλας και δεν είναι συνέχεια εδώ 😐

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alkuoni είπε:

Μόνο ο αντρας μου με ηρεμεί Αλλά δουλεύει κιόλας και δεν είναι συνέχεια εδώ 😐

Μην στενοχωριέσαι και μην πιέζεσαι!σίγουρα καταλαβαίνει τ μωράκι σου την πίεση σου!!!εγώ όταν στενοχωριεμαι η τσακώνομαι είναι χάλια η κοιλιά μ μετά!!!ανακατωσουρες και λοιπά!!!ηρέμησε όσο μπορείς και μην θυμώνεις!!!όλα καλά να σκέφτεσαι θα πάνε υ θετική ενέργεια σε όλα βοηθάει :)

Θετική ενεργεια..θα προσπαθήσω. Αν και όλη μέρα στο κρεβάτι θα κοιτάξω να χαλαρώσω.ακομα κ όταν γελάω πονάω!!!είναι τραγική η κατάσταση Κατερινακι μου!!!!

στις πριν 16 ώρες, ο/η Alkuoni είπε:

Θετική ενεργεια..θα προσπαθήσω. Αν και όλη μέρα στο κρεβάτι θα κοιτάξω να χαλαρώσω.ακομα κ όταν γελάω πονάω!!!είναι τραγική η κατάσταση Κατερινακι μου!!!!

Αχ μωρέ!!!κρίμα ! Υπομονή και κουράγιο

στις πριν 16 ώρες, ο/η Alkuoni είπε:

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ευχαριστουμε που μοιραζεσαι τις εμπειρίες σου μαζί μας...όπως σου εχω γδη πει εχω κλεισει με τους Γαβαρη και Τσεκούρα και ανυπομονω να δουμε τι θα μας πει!
    • Εγω παντως σωθηκα με.παντελονια εγκυμοσυνης...πεταξα αμεσως κοιλιτσα κ πολυ μεγαλη μάλιστα...ειδικα χειμωνα βολεψαν γιατι κανενα δικο μου παντελόνι δεν μου εμπενε ...γεννησα στις δεκα απριλιου κ με.εσωσαν τα κολαν εγκυμοσυνης.δε χωρούσα πουθενα.αλλου κυριολεκτικα....ακομα κ ως λεχώνα τα φοραγα κ το καλο ηταν οτι δεν διαφανιζαν....αν θες σου στελνω απο ποιο σαιτ.με το καλο το μωρακι σου!!!!
    • Επιτέλους μόλις έκατσα κ βρήκα χρόνο να σας γράψω.. Ναι ναι τα πήρα.. Απο 326 που είχα την Τριτη που μας περασε τώρα πηγε 3445 κ είναι με δύο μέρες καθυστέρησης.. Μίλησα με την γυναικολόγο κ μου είπε αύριο το απόγευμα να πάω να με δει.. Άντε σε λίγο τελειώνει κ η δικιά σου αγωνια!!! 
    • Εγώ να σου πω την αλήθεια στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα πάρει 2 παντελόνια εγκυμοσύνης και μια φούστα τα οποία τα φόραγα από τον τέταρτο μήνα και καθώς έκανα καισαρική και έκανε το σώμα μου πολύ καιρό να μαζευτεί τα φόρεσα και μετά τη γέννα αρκετά. Οπότε τα λεφτά τους τα έβγαλαν με το παραπάνω. Δεν μπορώ να διανοηθώ να με ενοχλεί κάτι στην κοιλιά. Τώρα είμαι ακόμα στον δεύτερο αλλά θα πάω σίγουρα από h&m να κάνω μια επιδρομή οταν δω οτι με στενευουν τα δικα μου. Έτσι κ άλλιως είναι πολύ φθηνά. Από μπλουζάκια το βλέπεις όσο προχωράς. Φορέματα κανονικά τα δικά σου! Και μεγαλυτερα νουμερα να παρεις παλι χαμένα θα πάμε γιατί όταν χάσεις τα κιλά θα σου είναι τεράστια. Οπότε η μια η άλλη. (Άποψη μου)
    • @Cat T Ευχαριστώ πολύ για της ευχές σου και εγω στο τμήμα αποβολών έκανα όλες της ανοσολογικες μου εξετάσεις με την κυρία Τσεκουρα εξαιρετική επιστήμονας μόνο τα καλυτερα έχω να πω για εκείνη. Να είμαι ειλικρινής και εγω στο ελενα λόγο οικονομικού κατέληξα αλλά τελικά εκεί βρέθηκε η λύση 😊😊 εμένα με παρακολουθεί ο Γαβαρης στο ελενα μπορείς να κλείσεις ραντεβού στα απογευματινά ιατρεία μαζί του. 
  • Νέες συζητήσεις