Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Ποιες όλες τι εξετάσεις; πρεπει κοπελα μου να κάνεις χοριακη! Δεν ξερω τι γιατρο εχεις αλλα δεν μου φαινεται να ξερει τι κανει. Ας με διορθώσει καποια κοπελα αν κανω λάθος. Αλλα πρώτον για εξετάσεις είναι υπερβολικά νωρίς. Δευτερον ακομα και να ειδε σάκο που δεν νομίζω πρεπει να γινει η χοριακη να δει αν συμβαδίζει με την ανάπτυξη του εμβρύου. Εγω θα σου προτεινα να αλλάξεις γιατρο γιατί δεν ξερει τι του γίνεται και αυτο οταν μιλαμε για εγκυμοσύνη ειναι πολυ επικίνδυνο.

Ειδαμε σακο! Εξετασεις αιματος και ουρων που ρωτησα κ αλλον γιατρο και πρεπει να γινουν!επισης δν ειπαν πως δεν θα κανω χωριακη!θα κανω μαζι με τις παραπανω εξετασεις! Ευχαριστω πολυ :)

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Χμμμμ μαλιστα. Ή εσυ δουλεύεις εμας ή εσενα ο γιατρός σου αλλα το κόβω εδω γιατι το να γίνομαι αγενής εδω μεσα δεν με αντιπροσωπεύει καθολου ως άνθρωπο και συγγνώμη για τον τροπο μου. Καλη εγκυμοσύνη. 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Χμμμμ μαλιστα. Ή εσυ δουλεύεις εμας ή εσενα ο γιατρός σου αλλα το κόβω εδω γιατι το να γίνομαι αγενής εδω μεσα δεν με αντιπροσωπεύει καθολου ως άνθρωπο και συγγνώμη για τον τροπο μου. Καλη εγκυμοσύνη. 

Δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα σου και δν δουλευω κανεναν εγω! Και εγω τ σταματαω εδω γτ δεν καταλαβαινω τιποτα καιβουτε θελω! Να εισαι καλα

Gia sou koukla mou.k egw nwris eimai.molis 7 evdomadwn. Prosexw oso prepei an kai eida kati kafe pou me anusuxisan kai mou eipe na min anusuxw. Ola mw metro auti einai I apopsi mou.as zisoume auti tin periodo oso pio xaroumena mporesoume 😀😀

στις πριν 12 ώρες, ο/η Alkuoni είπε:

Gia sou koukla mou.k egw nwris eimai.molis 7 evdomadwn. Prosexw oso prepei an kai eida kati kafe pou me anusuxisan kai mou eipe na min anusuxw. Ola mw metro auti einai I apopsi mou.as zisoume auti tin periodo oso pio xaroumena mporesoume 😀😀

Kalisperaaa!k egw eixa dei kafe k m eipe prosoxi kai ultrogestan! Apo tote eytyxws dn ksanaeida :) ugeia na exoume,mia teleiomini egumosini kai ena ugies mwraki :* :*

Koukla mou twra katafera na dw ta minimata. Etrexa sto giatro. Eixa meriki apokollisi eksaitias tis duskoiliotitas k m edwse upotheta k ta utrogestan fusika opws k magnisio.m eipe n perpataw oso mporw. Esu pws to vriskeis auto?enw exw apokollisi?to exeis ksana akousei?makarikopela mou oles na exoumemia Kali eegumosuni😀

Σου είπε να περπατάς ενώ έχει αποκόλληση????

Μήπως δεν κατάλαβες καλά? 

Στην αποκόλληση μένουμε σε ακινησία για λίγες ή πολλές μέρες ανάλογα με το πόσο σοβαρή είναι. Και φυσικά για ένα διάστημα μετά δεν περπατάμε πολύ. Φυσικά και το περπάτημα κάνει καλό στην εγκυμοσύνη αλλά όχι όταν έχεις αποκόλληση. 

Καλησπερα!εμενα με το αιμα που ειχα δει δυο φορες ,μου ειπε να ξεκουραζομαι καλα και να παρω αναρρωτικη απο την δουλεια! Δεν μου ειπε ακινησια αλλα οχι πολλες δουλειες,γυμναστικη κλπ! Μετα και εφοσον δεν ξανα ειδα κατι(ειμαι πλεον 11 εβδομαδων) κανω διαδρομο σε γρηγορο περπατημα κ χαλαρες ασκησεις για γλουτους και ποδια χωρις βαρος! Αυτα...καλο ειναι για μενα να προσεξεις λιγο αυτες τις εβδομαδες! Ολα καλα,μην αγχωνεσαι @Alkuoni

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• ευχαριστω πολυ κοριτσια μου να ειστε καλα ολες !!! ναι μωρε ελπιω μηπως αλλαξει κατι η ελπιδα πεθαινει τελευταια αλλα θα σας διαβαζω και θα σας γραφω!!!!!!!
    • Στον υπνο ειναι οντως ευκολο! Αλλα οπως και να'χει ειναι οντως πολυ μαλακα τα πρωτα νυχακια, ακομα και με το χει κοβονται πολλες φορες! Και με αυτα τα μπεμπε ψαλιδακια ειναι επισης σχεδον αδυνατο να τους κανεις ζημια!
    • @anni7  θα κανεις οτι νιωθεις και δεν θα πιεστεις μην παρεξηγηθουμε εμεις. ολα καλα να σας πανε. @Μπλε μπραβο στο μωρακι σου.πολυ ευχαριστα νεα.σημερα ηταν ο δευτερος γιατρος?
    • Γειά σας κ από μένα κορίτσια! Εδώ στο τρέξιμο δύσκολο εβδομάδα προβλέπεται! @Kat-Cat χαίρομαι σχετικά είναι καλά τα πράγματα όσο μπορείς να μην ανχονεσαι εγώ την έχω παρέα μ από πέρσι το καλοκαίρι τον άλλο μην πρώτα ο Θεός θα πάω να δω τι γίνεται! Αυτά! @anni7 όπως νιώθει κοπέλα μ κ ότι είναι καλύτερο για εσάς κ μεις από χρόνο σχεδόν καθόλου όπως τα έχουμε ξανά πει! Να νιώθει το ζευγάρι καλά κ όλα τα άλλα θα γίνουν! 
    • @Μπλε μπράβο στο σπορακι σου! Μεθαύριο έχεις στη γιατρό σου; δ έχω ιδεα για τ φ.τ. άλλα πολλοί γιατροί προτείνουν καισαρική πολλές φορές σε κάποια θέματα π Ίσως έχει η εγκυουλα χωρίς όμως να είναι απαραίτητο. Πατανε πάνω στο φόβο μας. 
  • Νέες συζητήσεις