Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΟΔΟΣ-Η ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΣΤΙΓΜΗ..!


Recommended Posts

    Κοριτσια μου, μολις βρηκα ευκαιρια να σας μεταφερω τα χαρμοσυνα μου..!

    Επιτελους, κραταω το γατακι μου αγκαλια!! Την βλεπω κ δεν πιστευω οτι αυτο το πλασματακι βγηκε απο μεσα μου... Οτι ειναι δικο μου..!

    Τωρα καταλαβα τι σημαινει να νιωθεις ευτυχια μονο απο ενα βλεμμα, να θελεις να κλαψεις επειδη σε συγκινει ενα γελακι, ενα λακακι....! Δεν ειναι κατι που περιγραφεται με λογια, δεν ειναι κατι που μεταφερεται....μονο το ζεις...!

    Ολα πηγαν καλά λοιπον, γεννησαμε φυσιολογικα στην εφημερια, με προκληση, χωρις επισκληριδιο, μια υγιεστατη μπουμπουκα, ιδια με νεογνο γατακι, με ενα βαθυ βλεμμα που με λυγιζει!!! Ο αντρας μου, βραχος μεσα στον τοκετο, επαιξε ενεργοτατο ρολο σαν να ηταν βοηθος του γιατρου - τον αγαπησα αλλο τοσο!!

   Το κοριτσακι μου ειναι παρα πολυ ηρεμο, θηλαζει (εδω να πω οτι δυσκολευτηκα παααααρα πολυ την 3η ημερα θηλασμου) κ παιρνει πολυ καλα βαρος!!

   Η ζωη μου πραγματικα αλλαξε απο την μια στιγμη στην αλλη..! Ολα ειναι διαφορετικα τωρα, ολα τα βλεπω με αλλα ματια..!! Δεν ξερω που μπορει να φτασει αυτη η αγαπη που νιωθω, ξερω οτι δεν περιμενα να εχω τοση....κ καθε μερα μου μεγαλωνει!!

   Ολες σας ευχαριστω μια μια για την συντροφια σας στις χαρες μου, σε αυτο το υπεροχο ταξιδι της κυησης, σας ευχαριστω για την συμπαρασταση σας στα προβληματα που αντιμετωπισα πριν κ κατα την εγκυμοσυνη μου, σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας, για την χαρα σας!!

   Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου, ΟΛΕΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ κ οσες το εχετε ζησει, καθε μερα να παιρνετε χαρες κ ομορφες αναμνησεις απο τα παιδακια σας!!

   Σαν αποχαιρετηστηριο μου φανηκε λιγο αυτο το μηνυμα, αλλα δεν ειναι... Αυτες τις μερες δυσκολευομαι να βρω χρονο, δε θελω να εχω κ το κινητο κοντα στο παιδι μου, (στο μαιευτηριο η αληθεια ειναι δεν ηθελα να χασω ουτε ενα λεπτο απο την μικρουλα μου), μολις στρωσει ομως λιγο η κατασταση θα σας ενοχλω συχνοτερα!!!

   Πολλα πολλα φιλακια απο μενα κ το κουταβακι μου!!!!!!!!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου να σου ζησει το γλυκακι σου!!!! Να ειναι γερη κ τυχερη και να σας χαμογελαει ετσι ομορφα, οπως τωρα στον υπνο της... ?

Ποσο συγκινηθηκα με το μηνυμα σου...με γυρισες ακριβως 9μιση μηνες πισω....φτ, χωρις επισκληριδιο, με τον αντρα μου στο πλευρο μου... 

Να εισαι σιγουρη πως η αγαπη που νιωθεις τωρα θα πολλαπλασιαζεται συνεχως! Ειναι απιστευτο το συναίσθημα, μοναδικό....

Χαρηκα τοσο πολυ με τα νεα σου, σου ευχομαι να απολαμβανεις καθε στιγμη! Μεγαλωνουν τοσο γρηγορα τα μωρακια μας, το βλεπω ηδη κ εγω με το μικρο μου να αλωνιζει σε ολο το σπιτι...

Σου ευχομαι να απολαυσεις θηλασμους και αγκαλίτσες πολλες πολλές με το μικρουτσικο πλασματακι σου!

Να σου ζησει κ παλι!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει κοριτσάκι μου!! Σε σκεφτόμασταν και σε μελετουσαμε!! Πολυ συγκινητικο μηνυμα. Ιστορια με ευτυχισμένο τέλος..και μια νεα αρχη!!! Πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινηθηκα συντοπιτισσα μου! Μπραβο σου να σας ζησει! Χαιρομαι πολυ για σενα! Το οτι γεννησες χωρις επισκληριδιο δεν μπαινω καν στη διαδικασια να το σκεφτω, τι να πω χαρα στο κουραγιο σου! 

Καλη αρχη στη νεα σας ζωη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γλυκα κ όμορφα λογια!!!Με συγκινησες πραγματικα!Χαίρομαι πολυ που ολα πηγαν περιφημα!Να την χαιρεστε και να ειναι υγιης,δυνατη ,τυχερη και χαρούμενη στη   ζωη της.Και σιγουρα με τοση αγαπ η θα ειναι!Τα φιλια κ τις ευχές μου!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήση πάντα γερό να είναι... Ένα ταξίδι 9 μηνών έφτασε στο τέλος του με το πιο γλυκό τρόπο στο να φέρεις τον καρπό του έρωτα σας στην αγκαλιά σας. Τώρα αρχίζει ένα καινούριο ταξίδι ένα ταξίδι χωρίς προορισμό ένα ταξίδι με όλα μέσα αλλά πανό από όλα θα είναι η χαρά η συγκίνηση κάθε μέρα που θα περνάει θα βρίσκεις κάτι καινούριο κάτι καινούριο θα σας διχνει και κάθε χρόνος που θα περνάει θα σας αφήνει τα καλύτερα και θα σας διχνει τα καλύτερα. Κάθε φορά θα σε κοιτάει στα μάτια και θα βλέπεις την απέραντη αγάπη. Για αυτό ζήσε το καινούριο ταξίδι που αρχή σε τώρα..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα μου συγχαρητήρια! Να σας ζήσει,να την χαίρεστε,να είναι πάντα καλά,γερή και καλότυχη πάντα στη ζωή της. Χαίρομαι που είσαι κι εσύ καλά και πήγαν όλα κατευχήν. Σε σκεφτόμασταν συνέχεια...

Τώρα που μάθαμε, άσε μας εμάς. Κοίτα να χαρείς τη μικρούλα σου και το λίγο ελεύθερο χρόνο να ξεκουράζεσαι,θα σου χρειαστεί....Εμείς εδώ θα είμαστε μην ανησυχείς δεν πάμε πουθενά...χαχαχαχα.

Φιλιά και στις 2 σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

 

   Πολλα πολλα φιλακια απο μενα κ το κουταβακι μου!!!!!!!!!!!! :x

Να σας ζησει η μικρούλα σας!!!! Α είναι γερή κ να σας χαρίζει ευτυχια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει ❣️ Να ειναι γερη και τυχερη και εσεις να την καμαρωνετε παντα ? παντα ευτυχισμενοι να ειστε ολοι μαζι οπως τωρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωωωωπω τώρα το είδα!!!! Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια και ένα τεράαααααστιο φιλί σε εσένα και την πριγκίπισσα σου?❤?. Εννοείται ότι αυτή η αγάπη δεν έχει τέλος! Κοίτα να χαίρεσαι την κάθε στιγμή και εδώ θα είμαστε εμείς.❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Να σου ζήσει το μικράκι σου, να είναι γερό και να σας γεμίσει πολλές ευτυχισμένες στιγμές!!! Τα λόγια σου τόσο όμορφα.. χαίρομαι πολύ πολύ!!

Ευχομαι να το ζήσουμε όλες όσες το θελουμε πολύ!!!

Φιλια πολλά στο γατάκι σου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary Να σας ζησει να ειναι παντα ευτυχισμενη, χαρουμενη,με υγεια και να εχει στη ζωουλα της οοοοοοτι επυθιμει πραγματικα να μην σου την στεναχωρησει ποτε κανεις!!!!!!!!! Οτι και να σου πω ειναι λιγο ......να χαρεις τις στιγμες σας και να της δωσεις φιλακια στα μπουτακια για να μας στειλει γουρι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει Rozemary μου! Να είναι πάντα γερή και δυνατή!!!! Με συγκινησε πολυ το μήνυμα σου...........

Δωσε ενα φιλί στη πατουσιτσα της μικρής! (Λατρευω πατουσιτσες μωρων!)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ!!!! Σας αξίζει το καλύτερο και το καλύτερο είναι μπροστά σας πια! Σε ευχαριστούμε για την αξιοπρεπή στάση σου όλο αυτό τον καιρό και σου εύχομαι ολόψυχα υγεία σε εσένα και το μωρό σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κοριτσαρα μου να ειστε και οι τρεις γεροι και δυνατοι με γεματη αγαπη για ολοι την ζωη σας!!!! ξεκιναει ενα υπεροχο ταξιδη να το ευχαριστηθητε καλη λοχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι όμορφες εικόνες είναι αυτες... τι χαρουμενα νεα!!!! Να τη χαίρεστε τη μικρούλα σας, γερή και τυχερή να είναι!

Μας συγκίνησες όλες...

Φιλάκια πολλα στη μανουλα και στη μικρουλα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Να σου ζησει κοριτσάκι μου!! Σε σκεφτόμασταν και σε μελετουσαμε!! Πολυ συγκινητικο μηνυμα. Ιστορια με ευτυχισμένο τέλος..και μια νεα αρχη!!! Πολλα φιλια!!!

Κοπέλα μου διαβασα κάπου γ τα δικα σου ευχάριστα νεα!Με το καλο!Τις πιο θερμές ευχές κ τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Κοπέλα μου διαβασα κάπου γ τα δικα σου ευχάριστα νεα!Με το καλο!Τις πιο θερμές ευχές κ τα φιλια μου!

Σε ευχαριστω πολυ. Ειναι πολυ φρεσκα ολα οποτε ακομα δεν ξερουμε την εξελιξη. Θα δουμε. Να σου ευχηθω ο.τι καλυτερο και να εισαι ηρεμη και χαρουμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωω...! Τοσες πολλες ευχες..! Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια..! Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!

Τα φιλακια σας τα μετεφερα κ ευχομαι να φερουν γουρι σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η κορακλα!!!μπράβο που τα κατάφερες και γεννήσες όπως ήθελες !!να έχει καλή ανατροφή !!που θα έχει σίγουρα με εσένα μαμά γιατί τόσο καιρό από τις συζητήσεις είχα καταλάβει ότι εισα ι μια κοπέλα που ήσουν γεννημένη για μαμά!!φιλιά πολλα και στις 2!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary μπράβο βρε κορίτσι μου! Να σου ζήσει το κορίτσι σου! Είδες που σου τα έλεγα ότι η μικρή σου είναι μια πολεμιστρια κ όλα θα πάνε καλά! Φίλησε τις πατούσες της για μένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary  μου πολλά συγχαρητήρια για αυτό το θαύμα της ζωής που βιώνεις!!!!!Σου εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο για το μωράκι σου, το πολύτιμο πλασμα στη ζωη σου!!!!!!! ??? Ειμαι πολυ συγκινημένη....!!!! Ανυπομονώ να υποδεχτω και εγώ σε λίγο καιρό την κορούλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...