Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,ήθελα να θηξω ένα θέμα σε όσες χρειάστηκε στην εγκυμοσυνη να κάνουν περίδεση τραχήλου.. εγώ έκανα κ ήθελα να μάθω μετά πως το αντιμετωπίσατε;;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγω εχω κανει εκτακτη περιδεση στο 5ο λογω ανεπαρκειας τραχηλου σε διδυμη κυηση και ειμαι σε κατακλιση απο τοτε.... τι εννοεις πως το αντιμετωπισαμε???

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Δεν ξέρω βρε κορίτσι έχω χάσει λίγο την μαπλά γτ εγώ έπαιρνα αντισύλλιπτικα και τα σταμάτησα τον Ιούλιο από κει και πέρα η περίοδος πέρα από τον πρώτο μήνα ήταν από 28 με 31 δεν ξέρω θα δείξει έχω αγχωθει αρκετά δεν θέλω να δω περιοδο...
    • κορίτσια καλησπερα κι από μένα. είχαμε τη Χριστούγεννιατικη γιορτή του παιδικού σήμερα κ έτρεχα. δεν πρόλαβα να κάνω ούτε καν τεστ αυτό το μήνα... αδιαθετησα σήμερα πρωί ενώ περίμενα αύριο. έχω απορίες. τον προηγούμενο μήνα είχα κανονικά περίοδο με κανονικο πολύ κόκκινο αίμα την 28η όπως πάντα. όμως την προηγούμενη αργά το απόγευμα είχα ροζ. ωστόσο υπολογισα την επόμενη ως 1η με το κανονικό αίμα. αν υπολόγιζα την προηγούμενη όμως σήμερα βγαίνει σωστά η 28η.επίσης αν μετρήσω 15 μέρες πίσω όπως μου βγαίνει πάντα η ωορηξια είναι η μέρα του θετικού τεστ που δεν είχα επαφή καθόλου. άρα κορίτσια γίνεται να έγινε η ωορηξια την ημέρα του θετικού τεστ ;;;;;
    • Χαχα, κορίτσια μας διακατέχει μια αισιοδοξία! Κι εμένα με έχει πάρει από κάτω, με έχει πιάσει και σπαρίλα στη δουλειά, και έχω πάρα πολλή δουλειά που πρέπει να κάνω! @Maroulli τι κύκλο έχεις; Μήπως μετράς καθυστέρηση; Αχ μακάριιιιι το πρώτο μπεμπέ του Δεκέμβρη 😊
    • Κουράγιο κοριτσάκι μου!!! Νιώθω το άγχος κ την αγωνία σου... ξεκουράσου κ όλα θα πάνε καλά!!! Σου στέλνω μί μεγάλη αγκαλιά!!!! Κ μία ακόμα στο μικρό bebaki σου!!!❤️
    • Καλησπερα κορίτσια μου...τι κανετε??είμαι στην 29η μέρα σήμερα είμαι σε αναμονή δεν ξέρω πότε ακριβώς περιμένω μια από αυτές τις μέρες πάντως. ..από συμπτωματα έχω λίγες ενοχλήσεις χαμηλά και έχω και αρκετά διαφανα υγρα..!!έχω τρελό άγχος ...δεν ξέρω τι θα γινει..!!
  • Νέες συζητήσεις