Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολογοι Αθηνα


Recommended Posts

Κοριτσια μου ομορφα ανοιγω θεμα γιατι θελω τα φωτα σας. Μετα απο παρα πολυ σκεψη με τον συζυγο αποφασισαμε να δοκιμασουμε αλλο γυναικολογο γιατι η δικια μου μας αγχωνει παρα πολυ.
Λοιπον σκεφτηκα οτι αφου θα αλλαξω που θα αλλαξω μηηηπως βρω καποιον στο Ελενα ισως που ξερω καλα πραγματα και ειναι και δημοσιο (τωρα ειμαι στο μητερα, το Ελενα δεν το παντρευτηκα απλα σαν σκεψη το εχω) αν μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας οποια ξερει (και σε προσωπικο μηνυμα , δεν εχω θεμα) Εγω θελω τα εξης, ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ οταν δεν υπαρχει πραγματικος λογος αγχους παρακαλω πολυ, να μπορω να του μιλησω ανετα σαν ανθρωπος και να σηκωνει τηλεφωνα κατα την διαρκεια της ημερας χωρις να με κανει να νοιωθω οτι ενοχλω (ουτε αγγελια για γαμπρο να εβαζα χαχα) Αν ξερετε καποιον κοπελες μου πειτε μου! Σας ευχαριστω!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μου και εγω στο ελενα με παρακολουθεί ο γαβαρης είναι πολύ ήρεμος και προσεκτικός σαν γιατρός εμένα κάθε φορά που έχω κάτι με με ξεαγχώνει ο ανθρωπος στο δευτερόλεπτα και από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα κάποια θέματα οπότε τον έχω ενοχλήσει αρκετά τώρα ο γιατρός είναι και χημεία και ο δεύτερος λόγος που διάλεξα τον γιατρό είναι η αφοσίωση που δείχνει στον υπέρηχο όταν βλέπω τον μωρό .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο δικός μου είναι στο Ιασω... Ξέρω σε ενδιαφέρει το δημόσιο αλλά έχω αλλάξει πολλουυυυυς γιατρούς και ο τωρινός είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ! αν θες όνομα σου το στέλνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μου εγω εχω στο ΡΕΑ βεβαια αλλά η κολλητή μου που γέννησε πριν 5-6 χρονια ο γιατρός της ηταν στο Αλεξάνδρας κ μου εχει πει πως ειναι πολύ καλός χωρίς βεβαια να ξερω πολλες λεπτομέρειες. Εγω δεν πηγα σε αυτον απλα κ μονο γιατι εχω τον δικό μου σχεδον 10 χρονια πια. Αν σε ενδιαφερει πες μου να την ρωτησω στοιχεία κ να σε ενημερώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Εμένα ο δικός μου είναι στο Ιασω... Ξέρω σε ενδιαφέρει το δημόσιο αλλά έχω αλλάξει πολλουυυυυς γιατρούς και ο τωρινός είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ! αν θες όνομα σου το στέλνω 

αν μπορεις πες κ σε μενα.....ο δικος μου συνεχεια με απογοητευει......σκεφτομαι να αλλαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστώ παρα πολύ. Το Ιασώ δεν το θελω γιατι μου εχουν πει οτι το μωρο δεν στο έχουν στο δωμάτιο και δεν μ αρεσει αυτη η λογική. Οσες μου εχετε εκτος του Ιασώ στειλτε μου και θα μπω το βράδυ να τα δω με την ησυχια μου κοριτσια μου γιατι τρέχω και δεν εχω απαντήσει στα μηνύματα σας...και παλι ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

αν μπορεις πες κ σε μενα.....ο δικος μου συνεχεια με απογοητευει......σκεφτομαι να αλλαξω

Αντώνιος Φίλιππας λέγεται. Στο Αιγάλεω έχει ιατρείο. Δες τηλ κ διευθυνση από το ίντερνετ. Εγώ δεν τον αλλάζω με τίποτα. Όταν πας θα με ευχαριστείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσια ευχαριστώ παρα πολύ. Το Ιασώ δεν το θελω γιατι μου εχουν πει οτι το μωρο δεν στο έχουν στο δωμάτιο και δεν μ αρεσει αυτη η λογική. Οσες μου εχετε εκτος του Ιασώ στειλτε μου και θα μπω το βράδυ να τα δω με την ησυχια μου κοριτσια μου γιατι τρέχω και δεν εχω απαντήσει στα μηνύματα σας...και παλι ευχαριστώ!!

Εγω στα  χω στειλει απλα δε θυμαμαι αν σου χω πει οτι ειναι στο ρεα. Ετσι για να ολοκληρωσεις τη συλλογη πληροφοριων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 8/3/2018 at 3:06 ΜΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

@Μπλε μου και εγω στο ελενα με παρακολουθεί ο γαβαρης είναι πολύ ήρεμος και προσεκτικός σαν γιατρός εμένα κάθε φορά που έχω κάτι με με ξεαγχώνει ο ανθρωπος στο δευτερόλεπτα και από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα κάποια θέματα οπότε τον έχω ενοχλήσει αρκετά τώρα ο γιατρός είναι και χημεία και ο δεύτερος λόγος που διάλεξα τον γιατρό είναι η αφοσίωση που δείχνει στον υπέρηχο όταν βλέπω τον μωρό .

Και εγώ ξεκίνησα στον Γάβαρη μετά από σύσταση μιας φίλης που έκανε εξωσωματική σε αυτόν. Υστερα από την πριν λίγες μέρες πρώτη μου αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής στο Ιασώ, πήγαμε εκεί... και ο γιατρός μου εξήγησε πολλά πράγματα και με καθυσηχασε και ηρέμησα (κάτι το οποίο δεν είχα εξηγήσεις από το προηγουμενο και ένιωσα να με κοιτάνε στο πορτοφόλι.) Ελπίζω η πορεία μου μαζί του να είναι καλή. Πάντως σαν πρώτη επίσκεψη μου έβγαλε θετικά πράγματα, έδειξε ενδοιαφέρον κάτσαμε μισή ώρα εκεί (στο άλλο στο 5λεπτο (στην κυριολεξία) μας ξεπετάγανε) και ένιωσα αρκετά καλά μαζί του και εγώ και ο σύζηγος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η casperoula είπε:

Και εγώ ξεκίνησα στον Γάβαρη μετά από σύσταση μιας φίλης που έκανε εξωσωματική σε αυτόν. Υστερα από την πριν λίγες μέρες πρώτη μου αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής στο Ιασώ, πήγαμε εκεί... και ο γιατρός μου εξήγησε πολλά πράγματα και με καθυσηχασε και ηρέμησα (κάτι το οποίο δεν είχα εξηγήσεις από το προηγουμενο και ένιωσα να με κοιτάνε στο πορτοφόλι.) Ελπίζω η πορεία μου μαζί του να είναι καλή. Πάντως σαν πρώτη επίσκεψη μου έβγαλε θετικά πράγματα, έδειξε ενδοιαφέρον κάτσαμε μισή ώρα εκεί (στο άλλο στο 5λεπτο (στην κυριολεξία) μας ξεπετάγανε) και ένιωσα αρκετά καλά μαζί του και εγώ και ο σύζηγος. 

Κοριτσι μου δυστυχώς οι γιατροι στα μεγαλα κεντρα το παίζουν άντε να μην πω καλύτερα για μένα αυτός ο άνθρωπος είναι πολύ καλός και δεν ζήτησε τίποτα για την εξωσωματική ενώ άλλη σε δημόσια που είχα πάει είχαν ταρίφα εγώ τον έχω και τώρα στην εγκυμοσύνη και έχω να πω μόνο τα καλύτερα. Σου εύχομαι καλή επυτυχια να ξέρεις ότι έχουν  πολύ καλή μονάδα και ο εμβρυολογος είναι εξαιρετικός ένας πολύ θετικός άνθρωπος μου μου έδωσε απίστευτα κουραγιο 0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μιλησα σημερα με τον Γαβαρη και μου ειπε να ολοκληρωσω και την αυχενικη και να μιλησουμε ξανα. Οποτε θα τον ξανα παρω την Τεταρτη και βλεπουμε. Ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσακια μιλησα σημερα με τον Γαβαρη και μου ειπε να ολοκληρωσω και την αυχενικη και να μιλησουμε ξανα. Οποτε θα τον ξανα παρω την Τεταρτη και βλεπουμε. Ευχαριστω!

@Μπλε εγώ σήμερα έκανα την αυχενικη αν θυμάμαι καλά ήμαστε στης ίδιες μέρες εμένα πητ τελικά 1/10 το μωρό μια χαρά όλα καλά μας είπε ο γιατρός περιμένουμε και της αιματολογικές στο γαβαρη 29 θα παω να πάω την αυχενικη και της εξετασεις ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sunshine 88 είπε:

@Μπλε εγώ σήμερα έκανα την αυχενικη αν θυμάμαι καλά ήμαστε στης ίδιες μέρες εμένα πητ τελικά 1/10 το μωρό μια χαρά όλα καλά μας είπε ο γιατρός περιμένουμε και της αιματολογικές στο γαβαρη 29 θα παω να πάω την αυχενικη και της εξετασεις ολες

Τελεια! Οντως ειμαστε πολυ κοντα! Με το καλο να τα βρει ολα σουπερ σου ευχομαι! Ελπιζω να με αναλαβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...
στις On 8/3/2018 at 3:06 ΜΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

@Μπλε μου και εγω στο ελενα με παρακολουθεί ο γαβαρης είναι πολύ ήρεμος και προσεκτικός σαν γιατρός εμένα κάθε φορά που έχω κάτι με με ξεαγχώνει ο ανθρωπος στο δευτερόλεπτα και από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα κάποια θέματα οπότε τον έχω ενοχλήσει αρκετά τώρα ο γιατρός είναι και χημεία και ο δεύτερος λόγος που διάλεξα τον γιατρό είναι η αφοσίωση που δείχνει στον υπέρηχο όταν βλέπω τον μωρό .

Καλημέρα και καλή χρονιά. Σκέφτομαι να κανω μαζί του τη δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής. Μήπως γνωρίζεις να μου πεις αν μπορείς να τον βρεις εύκολα στα τηλεφωνα. Γιατί ο προηγούμενος ήταν άστα να πάνε. Γενικά ότι πληροφορία μπορείς να μου δώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...