Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλήμερα. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει επισκευτει τον Θεοδωρο Καλαμπόκα για εξωσωματική και ποια η γνώμη σας γι αυτόν. Σκέφτομαι να τον επισκευτώ μετά την 4η αποτυχία.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 10 ώρες, ο/η loralora είπε:

Καλήμερα. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει επισκευτει τον Θεοδωρο Καλαμπόκα για εξωσωματική και ποια η γνώμη σας γι αυτόν. Σκέφτομαι να τον επισκευτώ μετά την 4η αποτυχία.

τον ειχε μια φιλη αλλα απο φυσικη συλληψη. στον συστησαν?

Γειά σου Loralora.

Πήγες τελικά στον Καλαμπόκα; αν ναι πως τα πηγατε;

Σε ρωτάω γιατί θα πάω κι εγω σ αυτόν και έχω την ιδια απορία με αυτή που είχες κι εσυ πριν μήνες αλλά δεν απάντησε κάποιος άλλος για να μαθουμε οπότε ελπιζω να μου πεις εσυ...

στις πριν 44 λεπτά, ο/η dmam είπε:

Γειά σου Loralora.

Πήγες τελικά στον Καλαμπόκα; αν ναι πως τα πηγατε;

Σε ρωτάω γιατί θα πάω κι εγω σ αυτόν και έχω την ιδια απορία με αυτή που είχες κι εσυ πριν μήνες αλλά δεν απάντησε κάποιος άλλος για να μαθουμε οπότε ελπιζω να μου πεις εσυ...

Δεν πήγα ποτέ οπότε δεν ξέρω να σου πω. Γνωστή μου είπε οτι ήταν καλός αλλά μεγάλη αναμονή. Πότε έχεις ραντεβού? Με το καλό, καλή αρχή!!!

στις On 5/12/2018 at 1:05 ΜΜ, ο/η loralora είπε:

Δεν πήγα ποτέ οπότε δεν ξέρω να σου πω. Γνωστή μου είπε οτι ήταν καλός αλλά μεγάλη αναμονή. Πότε έχεις ραντεβού? Με το καλό, καλή αρχή!!!

χθες ξεκινήσαμε τις διαδικασίες. Ελπίζω να μην απογοητευτώ. Φαίνεται γνώστης, είναι φιλικός και έχω ακουσει πολύ καλά λόγια αλλά δεν ξέρω κάποια που να έχει κάνει εξωσωματική σ αυτόν. Σε ευχαριστώ πάντως που μου απάντησες. Εσύ τελικά σε ποιον πήγες; και τι αποτέλεσμα είχες;

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα