Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννήσατε????


Recommended Posts

Καλέ, γεννήσατε???? Εσείς που περιμένετε να γεννήσετε λέω! Ξέρετε εσείς! Μια βδομάδα έλειψα, μπαίνω να τσεκάρω, κανένα νέο!!! Περιμένω ενημέρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

καλησπερα...!!καλο μηνα καλη μ....   εγω γεννησα 22/2...37+4....ενα κοριτσακι 2700...48εκ...  

Να σου ζησει η μπεμα γερή δυνατή καλοτυχη. Καισαρική η φυσιολογικό φυσιολογικό τοκετό;,❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

καλησπερα...!!καλο μηνα καλη μ....   εγω γεννησα 22/2...37+4....ενα κοριτσακι 2700...48εκ...  

Να σου ζήσει κοριτσι μου να ειναι γερή και δυνατή σου εύχομαι!! Πως νοιωθεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τλκ μ καισαρικη,γ τν τγεια κ τν δυο μας...

ειναι υπεροχο ολο αυτο απο τ πρωτο δευτερολεπτο π τν ακουσα κ τν ειδα... ευχομαι ν το ζησουν ολες οι γυναικες π τ επιθυμουν... οσα κ αν τραβηξα αυτους τς 8,5 μηνες αξιζαν κ μ τ παραπανω...ειναι η ζωη μ πλεον..γ τν ακριβεια η ζωη μας,μ τν αντρα μ μας ολοκληρωσε...

σας ευχαριστω πολυ γ τς ευχες σας κοριτσια μ..κ εσεις ο,τι καλυτερο σας ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katerinant95 να σου ζήσει κοπέλα μου! Γερό και καλότυχο όλη του την ζωή να είναι! Μην σε απασχολεί καθόλου που γέννησες με καισαρική, σημασία έχει το παιδάκι σου να είναι γερό και εσύ φυσικά γερή δίπλα του! Μπορεί στο δεύτερο να τα καταφέρεις με φυσιολογικό τοκετό, όλο και πληθαίνουν οι περιπτώσεις που ακούω στον περίγυρό μου για 1η γέννα καισαρική - 2η φυσιολογικό τοκετό

@stergiou να σου ζήσει ο κορίτσαρος! Γερή και δυνατή σε όλη της την ζωή να είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η stergiou είπε:

γεια σου.. εγω γεννησα 5 φεβ - κοριτσακι 3.200 , 50εκ με φυσιολογικό τοκετό. 

Να σας ζήσει γερη δυνατή καλότυχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...