Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υγρο απ το στηθος....


Recommended Posts

Κοριτσια μου Καλησπέρα.. .ειμαι καινουργια στο φορουμ..με λενε κατερινα κ ειμαι 6 μηνων ..γενναω δηλαδη μαιο με ιουνι...θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας ενα προβληματακι κ θα ηθελα πολυ να μου πειτε την γνωμη σας κ εαν εχει περασει καμια το ιδιο...απ τον 4 μηνα εβγαζα υγρο απτ στηθος αλλα τωτα τελευτεα βγενει κ λιγο αιματηρο ρωτησα τ γιατρο αλλα μου ειπε οτι προετιμαζεται τ στηθος για τον τοκετο..αλλα διαβαζω κ εδω στο ιντερνετ οτι ειναι επικηνδινο κ διαφορα π με ανχωσαν πολυ....οποια ξερει ας μου πειι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Κατεριναα είπε:

Κοριτσια μου Καλησπέρα.. .ειμαι καινουργια στο φορουμ..με λενε κατερινα κ ειμαι 6 μηνων ..γενναω δηλαδη μαιο με ιουνι...θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας ενα προβληματακι κ θα ηθελα πολυ να μου πειτε την γνωμη σας κ εαν εχει περασει καμια το ιδιο...απ τον 4 μηνα εβγαζα υγρο απτ στηθος αλλα τωτα τελευτεα βγενει κ λιγο αιματηρο ρωτησα τ γιατρο αλλα μου ειπε οτι προετιμαζεται τ στηθος για τον τοκετο..αλλα διαβαζω κ εδω στο ιντερνετ οτι ειναι επικηνδινο κ διαφορα π με ανχωσαν πολυ....οποια ξερει ας μου πειι ..

Καλησπερα κοπελα μου και καλωσηρθες , ειμαι μολις στον 3ο μηνα οποτε δεν με εχουν απασχολησει ακομα θεματα με εκκρισεις στο στηθος κλπ. Καταλαβαινω το αγχος σου απολυτα ΑΛΛΑ θα σου πω αυτο που λεμε ολες εδω μεσα και κοπανιομαστε ΜΗΝ ΓΚΟΥΓΚΛΑΡΕΙΣ. Ακου τον γιατρο σου τον οποιο πολυ καλα εκανες και ρωτησες και αν δεν τον εμπιστευεσαι ρωτα αλλον γιατρο. Μην μπαινεις στην διαδικασια να ψαχνεις στο ιντερνετ γιατι ενα σπυρι θα γραψεις οτι εχεις και θα σου βγαλει οτι πεθαινεις. Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...