Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΙΘΑΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? Η ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΚΥΚΛΟΥ?


Zanet

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ... ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΗ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ. ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ 17 ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ... ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΠΩΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 28-30 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ. ΕΙΧΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 17 ΦΛΕΒΑΡΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 20ΦΛΕΒΑΡΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΦΕ ΜΕ ΒΛΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΑΓΕ Η ΡΟΗ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΕΝΤΟΝΟΥΣ. ΚΑΤΕΛΗΞΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ 22 ΦΛΕΒΑΡΗ ΑΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ. ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ... ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΓΤ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΝ ΕΙΧΑ Η ΕΧΩ ΣΠΟΡΑΚΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ. Η ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΑΥΤΩΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ, ΦΟΒΑΜΑΙ  ΛΟΙΠΟΝ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΚΑΤΑ ΓΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ Η ΑΚΠΟΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ. ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΚΑΦΑ... ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΤΕ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 
Πολλές γυναίκες έχουμε περάσει αποβολή σε πολύ πρώιμο στάδιο και δεν το έχουμε καταλάβει καν. Συμβαίνει η φύση και το σώμα μας να προλαμβάνει τυχών ανωμαλίες. Κάνε τη χοριακή που σου είπε ο γιατρός σου και θα δεις αν υπήρξε γονιμοποίηση και κάτι πήγε στραβά. Πάντως να ξέρεις πως όταν ξεκινάνε οι ελεύθερες επαφές στο ζευγάρι, ο κύκλος της γυναίκας διαταράσσετε. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα νέα και από εσένα. Και μην αγχώνεσαι! Περιμένω νέα σου με τα αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zanet είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ... ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΗ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ. ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ 17 ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ... ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΠΩΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 28-30 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ. ΕΙΧΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 17 ΦΛΕΒΑΡΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 20ΦΛΕΒΑΡΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΦΕ ΜΕ ΒΛΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΑΓΕ Η ΡΟΗ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΕΝΤΟΝΟΥΣ. ΚΑΤΕΛΗΞΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ 22 ΦΛΕΒΑΡΗ ΑΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ. ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ... ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΓΤ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΝ ΕΙΧΑ Η ΕΧΩ ΣΠΟΡΑΚΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ. Η ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΑΥΤΩΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ, ΦΟΒΑΜΑΙ  ΛΟΙΠΟΝ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΚΑΤΑ ΓΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ Η ΑΚΠΟΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ. ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΚΑΦΑ... ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΤΕ... 

Καλησπερα κορίτσι. 

Οντως και να ειναι καποια βιοχημική δεν ειναι λογος να ανησυχείς καθώς μπορεί να συμβεί εντελώς τυχαία σε ολες μας. Ομως μπορει απλα να ειναι μια ανωμαλια της περιόδου. Εξηγώ, πολλες κοπελες ετσι κ εγω με το που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες με τον αντρουλη ο κυκλος μου τα έπαιξε και ειναι κ αυτο μια νορμαλ περίπτωση. Εφοσον σε αγχώνει το θεμα σου προτείνω να συνεχίσεις τις προσπάθειες με τεστακια ωορρηξίας ωστε να ειναι πιο στοχευμένη η προσπάθεια. Σου ευχομαι να πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχε κατά νου  ότι όταν μια γυναίκα ξεκινάει ελεύθερες επαφές τι σώμα της αντιδράει λίγο περίεργα μέχρι να συνηθησει οπότε δεν αποκλείεται να είναι κ αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω που ανταποκριθηκατε. 

στις πριν 9 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 
Πολλές γυναίκες έχουμε περάσει αποβολή σε πολύ πρώιμο στάδιο και δεν το έχουμε καταλάβει καν. Συμβαίνει η φύση και το σώμα μας να προλαμβάνει τυχών ανωμαλίες. Κάνε τη χοριακή που σου είπε ο γιατρός σου και θα δεις αν υπήρξε γονιμοποίηση και κάτι πήγε στραβά. Πάντως να ξέρεις πως όταν ξεκινάνε οι ελεύθερες επαφές στο ζευγάρι, ο κύκλος της γυναίκας διαταράσσετε. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα νέα και από εσένα. Και μην αγχώνεσαι! Περιμένω νέα σου με τα αποτελέσματα. 

ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΟΛΑΣ ΤΗΝ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΤ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΟΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩς ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ  ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕς ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΑΣ ΔΙΑΤΑΡΑΣΕΤΕ... ΚΑΠΩς ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΑΣ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΠΩς ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ, ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΕΩς ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΙΑΤΑΡΑΣΕΙ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΕΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ MISOFEGGARO. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΝΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ Η ΔΙΑΤΑΡΑΣΕΤΑΙ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΑ.. ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΠΩς ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ''ΜΠΛΕ'' ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ.. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΑΤΕ.. ΜΕ ΞΕ ΑΓΧΩΣΑΤΕ ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zanet κι εμείς όταν ξεκινήσαμε ελεύθερα ο κύκλος μου τα έπαιξε τέλειως και τότε είχα φρικάρει κι εγώ κι έτρεχα για χοριακές γιατί κατα βάθος δεν ήμασταν ακόμα έτοιμοι για παιδάκι. Άσε που άρχισα να έχω κ κάτι ελαφρείς πόνους και κράμπες περιόδου που δεν είχα ποτέ πριν...

Μετά από κάποιους μήνες σταθεροποιήθηκε ξανά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...