Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β χοριακή


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!! Χρειάζομαι την βοήθεια σας! Προσπαθώ με τον άντρα μου 10 μήνες για παιδάκι και τον περασμένο Μάιο είχα μια παλλινδρομη κύηση! Εχθές περίμενα περίοδο και έκανα χοριακη και βγήκε 93! Αύριο το πρωί θα πάω για επαναληψη αλλά με έχει φάει το αγχος! Εσείς τι λέτε; Είναι μικρό το 93;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χοριακη σου είναι σίγουρα θετική! Συγχαρητήρια λοιπόν και σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!! Η τιμή της χοριακης πρέπει να διπλασιαστεί σε δυο μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που έκανα 1 μέρα πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου ήταν 84 οπότε μια χαρά είναι η δική σου άλλωστε δεν είναι σε όλες το ίδιο. Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mariatza είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Χρειάζομαι την βοήθεια σας! Προσπαθώ με τον άντρα μου 10 μήνες για παιδάκι και τον περασμένο Μάιο είχα μια παλλινδρομη κύηση! Εχθές περίμενα περίοδο και έκανα χοριακη και βγήκε 93! Αύριο το πρωί θα πάω για επαναληψη αλλά με έχει φάει το αγχος! Εσείς τι λέτε; Είναι μικρό το 93;;;

Καλημέρα! Καταρχάς συγχαρητήρια! Για πρώτη μέρα καθυστέρησης είναι καλή η τιμή! Περιμένουμε νέα σου για την εξέλιξή της! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστω!!! Και όντως σήμερα είναι καλύτερα!! 220 η χοριακη.. Νομίζω ότι προχωράμε καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mariatza είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω!!! Και όντως σήμερα είναι καλύτερα!! 220 η χοριακη.. Νομίζω ότι προχωράμε καλά!!!!!!

Εισαι super!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/2/2018 at 9:22 ΜΜ, ο/η Mariatza είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Χρειάζομαι την βοήθεια σας! Προσπαθώ με τον άντρα μου 10 μήνες για παιδάκι και τον περασμένο Μάιο είχα μια παλλινδρομη κύηση! Εχθές περίμενα περίοδο και έκανα χοριακη και βγήκε 93! Αύριο το πρωί θα πάω για επαναληψη αλλά με έχει φάει το αγχος! Εσείς τι λέτε; Είναι μικρό το 93;;;

Καλημέρα μπράβο! Εύχομαι με διπλασιασμό χοριακης  και με μια τελειομηνη δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη. Όλα καλα Θα  πάνε μην σκέφτεσαι την παλινδρομη και αγχωνεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/2/2018 at 11:14 ΠΜ, ο/η Mariatza είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω!!! Και όντως σήμερα είναι καλύτερα!! 220 η χοριακη.. Νομίζω ότι προχωράμε καλά!!!!!!

Ωωωω τωρα είδα 220υπέροχα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο πολύ σας ευχαριστώ και πόση δύναμη μου δώσατε!!! Η τρίτη και τελευταία χοριακη έγινε εχθές με τιμή 1454!! Όποτε τώρα πετάμε οικογενειακώς!! Και απλά περιμένουμε την Πέμπτη για τον πρώτο μας υπέρηχο!!! Εύχομαι ότι καλύτερο και για εσάς κορίτσια μου!!! Και πάλι σας ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

@Mariatza Συγχαρητήρια!!!! Ο Φεβρουάριος σου έφερε ωραίο δωράκι έτσι;;;;;;;;; Με το καλό!

Το καλύτερο δώρο εννοείται!!!!! Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariatza είπε:

Πόσο πολύ σας ευχαριστώ και πόση δύναμη μου δώσατε!!! Η τρίτη και τελευταία χοριακη έγινε εχθές με τιμή 1454!! Όποτε τώρα πετάμε οικογενειακώς!! Και απλά περιμένουμε την Πέμπτη για τον πρώτο μας υπέρηχο!!! Εύχομαι ότι καλύτερο και για εσάς κορίτσια μου!!! Και πάλι σας ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ!!!!!! :)

Τι ωραία νέα! !!!!με το καλό να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιτσα! !!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...