Μετάβαση σε περιεχόμενο

πιθανή εγκυμοσύνη?


elengf

Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σας είμαι στην 23 μέρα του κύκλου και έχω από εχθές όπου βλέπω καφέ εκκρίσεις ενώ τις προηγούμενες  ημέρες είχα αρκετά υγρά στο εσώρουχο μου . εχθές είχα πολύ πονοκέφαλο και ζαλάδα και γενικά αδιαθεσία. επίσης έχω πόνο χαμηλά στη μέση και κάτι μικροτσιμπηματα χαμηλά. υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης?

 

ευχαριστώ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτση μου να σε ρωτησω περιμενεις περιοδο θελω να πω ποσες μερες ειναι ο κυκλο σου ?? και αυτα τα καφε τα εβλεπες σε αλλους κυκλους ?? τα υγρα που ειδες μαλλον θα ηταν τις ωορηξιας σου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elengf είπε:

καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σας είμαι στην 23 μέρα του κύκλου και έχω από εχθές όπου βλέπω καφέ εκκρίσεις ενώ τις προηγούμενες  ημέρες είχα αρκετά υγρά στο εσώρουχο μου . εχθές είχα πολύ πονοκέφαλο και ζαλάδα και γενικά αδιαθεσία. επίσης έχω πόνο χαμηλά στη μέση και κάτι μικροτσιμπηματα χαμηλά. υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης?

 

ευχαριστώ

 

Κοριτσι μου πολλές φορές τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης ειναι ιδια με της περιόδου.. για αυτο όπως είπε και η αννι απο πάνω παίζει ρόλο τι κύκλο εχεις.. αν πχ εχεις καθυστέρηση και εχεις αυτά τα συμπτώματα μπορεί και να είσαι.. εγω είχα συμπτώματα περιοδου στην δεύτερη εγκυμοσύνη μόνο και την 7η μέρα καθυστέρησης έκανα μια χοριακη και ηταν πολυ υψηλή.. αναγούλες, ζαλάδα, πόνους περιόδου, φουσκώματα και τελικά ήμουν ενώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα μόνο αναγούλα και τίποτα αλλο και παλι ήμουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας! Εγώ ακόμη στην προσπάθεια είμαι, περιμένω περίοδο 28 του μήνα και από χτες νιώθω πονάκια περιόδου. Να αδιαθετήσω αποκλείεται. έχω κύκλο 28 ημερών, και έκανα ωορρηξία 12η-13η με βάση το τεστ ωορρηξίας. επαφές είχαμε κάθε μέρα από την μέρα που μ τελείωσε η περίοδος και πλησιάζοντας την ωορρηξία μέρα πάρα μέρα. πφφφ.....λέτε να είναι κάποιο σημάδι εμφύτευσης ή τζούφιος και αυτός ο μήνας? πάντως με τον άντρα μου είπαμε αν δεν έχουμε ευχάριστα κ αυτόν τον μήνα να ξεκινήσουμε εξετάσεις.:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BabyBlue καλημερα εφοσον ειχατε ελευθερες επαφες εχεις πολλες πιθανοτητες !! τα πονακια ειναι κατι που εχω καταλαβει οτι ειτε εχει γινει ειτε οχι μοιαζουν πολυ εννοω οτι τα συμπτωματα ειναι ιδια οποτε κανε υπομονη μεχρι τις 28 !! ευχομαι να εισαι και να μην χρειαστεις αλλες εξετασεις!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η BabyBlue είπε:

Κορίτσια μου γεια σας! Εγώ ακόμη στην προσπάθεια είμαι, περιμένω περίοδο 28 του μήνα και από χτες νιώθω πονάκια περιόδου. Να αδιαθετήσω αποκλείεται. έχω κύκλο 28 ημερών, και έκανα ωορρηξία 12η-13η με βάση το τεστ ωορρηξίας. επαφές είχαμε κάθε μέρα από την μέρα που μ τελείωσε η περίοδος και πλησιάζοντας την ωορρηξία μέρα πάρα μέρα. πφφφ.....λέτε να είναι κάποιο σημάδι εμφύτευσης ή τζούφιος και αυτός ο μήνας? πάντως με τον άντρα μου είπαμε αν δεν έχουμε ευχάριστα κ αυτόν τον μήνα να ξεκινήσουμε εξετάσεις.:roll:

Σου ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη! Μοιαζουν πολυ τα σημαδια με περιοδου. Εγω ειχα ξεκινησει πονακια περιοδου εδω και κανα 3ημερο δηλαδη αρκετες μερες πριν μου ρθει η περιοδος και σημερα δυστυχως ξεκινησαν τα προεορτια της περιοδου, δηλαδη αυριο ή μεθαυριο το πολυ κανονικο αιμα. Βέβαια για καποιο λογο ημουν πολυ προετοιμασμενη οτι θα ρθει και δεν ξαφνιαστηκα καθολου οπως τον προηγουμενο μηνα.  Εχω καταληξει πεπεισμενη εντελως οτι δεν πρεπει να ψαχνουμε συμπτωματα γιατι ειναι τοσο παρομοια με της περιοδου που δεν εχει νοημα. Η καθυστερηση το μονο και ασφαλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...