Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή Φεβρουαριου


Hope25

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα...πριν ένα μήνα είχα την ατυχία παλινδρομης κύησης στην αρχή της 8ης εβδομάδας και αποξεση... Ο γιατρός μου πριν μια εβδομαδα μου έκανε όλες τις εξετάσεις κ υπέρηχο στον οποίο βρήκε ωορρηξια στις 10/2 οπότε και μου είπε βούρ στο ψητό για νέα προσπάθεια...οπότε τώρα βρίσκομαι εν αναμονη..σήμερα έξι μέρες μετά την ωορρηξία είδα λίγα ροζ και καφέ υγρά..λέτε να είναι εμφύτευσης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @Hope25 μπορεί να είναι εμφύτευση μπορεί να μην είναι και τίποτα.Πρίν ενάμιση χρόνο που το έπαθα και το είπα σε μια φίλη μου λέει τρέχα στο γιατρό μπας κι έχουμε ευχάριστα αλλά την επόμενη μέρα είχα στα χέρια μου μια αρνητικοτατη χοριακη. Εύχομαι να έχεις πετύχει το πολυπόθητο και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντος ψαλμος που λένε!!! σου ευχομαστε να ειναι! Εχεις όλα τα "προσόντα" της συλληψης αφου ήδη εχεις ξαναμείνει, που σημαίνει ότι δε θα αργήσει να ξαναρθει One way or another. Οπότε λογικα την επόμενη εβδομάδα περιμένεις περίοδο!! Θα δείξει το αποτέλεσμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...πριν ένα μήνα είχα την ατυχία παλινδρομης κύησης στην αρχή της 8ης εβδομάδας και αποξεση... Ο γιατρός μου πριν μια εβδομαδα μου έκανε όλες τις εξετάσεις κ υπέρηχο στον οποίο βρήκε ωορρηξια στις 10/2 οπότε και μου είπε βούρ στο ψητό για νέα προσπάθεια...οπότε τώρα βρίσκομαι εν αναμονη..σήμερα έξι μέρες μετά την ωορρηξία είδα λίγα ροζ και καφέ υγρά..λέτε να είναι εμφύτευσης???

Γεια σου κοριτσι! Μπορει να ειναι απο εμφυτευση αλλα μπορει να ειναι και απ την ωορρηξια. Οπως και να χει εφοσον ειχες τις επαφες σου εχεις πιθανοτητες. Σου ευχομαι τα καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope25 καλη επυτυχια παντως να ξερεις η αποξεση(γενηκα ξυσιμο) βοηθαει πολυ και εχεις πολλες πιθανοτητες !!!!να πανε ολα  καλα και να μας πεις γρυγορα ευχαρηστα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Και εσυ στην αναμονη;

Εγώ είμαι στο μήνα μου περιμένω τη μπέμπα μου απο μέρα σε μέρα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Το θέλω πάρα πολύ να είμαι αλλά δεν σας κρύβω και τον φόβο που έχω μην μου τύχει πάλι το ίδιο...τρέμω...

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ σε 5-6 μερες αν δεν μου εχει ερθει θα κανω τεστ κ θα σας ενημερωσω... @Love1988 με το καλο κοπελα μου να εχεις μια ευκολη γεννα και μια υγειεστατη κορουλα♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...