Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελικα πόσες προσπαθούμε ακομα;


Recommended Posts

Καλημερα @OLY10 ?!!!

Εχεις απολυτο δικιο ετσι ακριβως ειναι ! Για λιγο πεφτουμε μεχρι να μαζεψουμε δυναμεις και λιιιιγο να ξεχαστουμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eriv είπε:

Καλημερα @OLY10 ?!!!

Εχεις απολυτο δικιο ετσι ακριβως ειναι ! Για λιγο πεφτουμε μεχρι να μαζεψουμε δυναμεις και λιιιιγο να ξεχαστουμε? 

φυσικα!! ευχαριστουμε @OLY10 για το support. ρε κοριτσακια οση δυναμη κ να εχεις ως ανθρωπος και οσο αισιοδοξος κ να εισαι, οταν ερχονται αναποδιες κ ατυχιες απανωτα....πεφτεις. ανθρωπινο ειναι.

το θεμα ειναι το σηκωμα μετα! αντε παμε μπροστα κ καλη τυχη σε ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η eriv είπε:

@love30 να σου πω την αληθεια εκανα κινηση μονη μου να κλεισω στη λευκου να με δει να κανω καποιες εξετασεις. Εστω και ορμονολογικες μια επαναληψη γιατι ειναι αρκετα παλιες οι δικες μου.. 

σκεφτομαι κιολας να παω να δω και εναν αλλο γιατρο, σε αλλο θεμα που ανοιξε η @NikhNikh αυτο συζηταγαμε, κατα ποσο ο γιατρος που εχουμε και με καποιον αριθμο δικων μας αποτυχιων εχει κατι αλλο να κανει η ενα «φρεσκο» ματι μπορει να βοηθησει παραπανω.. 

να σου πω μπερδεμενη ειμαι και προς το παρον μονο για τις εξετασεις θα παω! Κακα τα ψεμματα η καθε αποτυχια σε τσακιζει λιγο παραπανω την καθε φορα και σου παιρνει χρονο να ανασυνταχθεις ?. 

Εσυ εισαι καλα κοριτσι μου; 

Παντα μια δευτερη γνωμη ειναι καλο να περνουμε μια χαρα τα ειπες!!!!!! Θα δεις ολα καλα θα πανε και εμενα ειχε πει για τη Λευκου αλλα τα φαρμακα τα περνω μου ειπε αυτα θα σου εδινε! Και δεν πηγα !!!!δεν λεει να ερθει και η αχωνευτη πια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83περιμενω να ερθει η περιοδος αργυσε λογο των cyclacur τα καφε που επερνα και τωρα καταλαβαινεις πως την περιμενω πως και πως χαχχαχαχα που φτασαμε χαχχαχαχα εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Dim83περιμενω να ερθει η περιοδος αργυσε λογο των cyclacur τα καφε που επερνα και τωρα καταλαβαινεις πως την περιμενω πως και πως χαχχαχαχα που φτασαμε χαχχαχαχα εσυ πως εισαι?

Μα πραγματικα ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ;;? αλλες φορες να μην αργει ουτε ωρα και αλλες να παρακαλαμε να ερθει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχ @erivμα μας εκνευριζει βρε παιδι μου και αυτη ακου να την περιμενουμε να ερθει!!!!αυτο ειναι καταντια χαχχαχαχχα και να εχεις και το προγραμμα να σου το υπενθυμιζει μη ξεχασετε την εμμυνο ρυση σας εεεε οχι κουκλιτσα δεν θα το ξεχασω χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

@Dim83περιμενω να ερθει η περιοδος αργυσε λογο των cyclacur τα καφε που επερνα και τωρα καταλαβαινεις πως την περιμενω πως και πως χαχχαχαχα που φτασαμε χαχχαχαχα εσυ πως εισαι?

αντε μπραβο. με το καλο.

τοσα χρονια ειχαμε την περιοδο του πεταματου κ τωρα καθοριζει την ψυχολογια μας! κ οταν ερχεται κ οχι! ποιος να μου το λεγε.

εγω τα ιδια καλη μου. μπροστα με οσο σθενος εχει απομεινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

@love30 άντε με το καλό να έρθει και να ξεκινήσετε!!!

 

Αντε να ερθει δε λες τιποτα χαχαχαχ καλα. Να μας πανε! Και ολα θα γινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχετε να μου συστήσετε κάποιον καλό αιματολόγο/ανοσολόγο στην Αθήνα? Να δω μήπως υπάρχει κάτι που έχει ξεφύγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mayra_d και εγω αυτη θα σου ελεγα που την εμαθα εδω. Απλα να παρεις οσο πιο αμεσα αν θες γιατι επειδη κανει 2 φορες το μηνα θα καθυστερησει να σου κλεισει. Εγω πηρα προς τελος φεβρ και μου εκλεισε 31/3!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@mayra_d και εγω αυτη θα σου ελεγα που την εμαθα εδω. Απλα να παρεις οσο πιο αμεσα αν θες γιατι επειδη κανει 2 φορες το μηνα θα καθυστερησει να σου κλεισει. Εγω πηρα προς τελος φεβρ και μου εκλεισε 31/3!! 

Ναι θα παρω τη Δευτέρα δεν δουλεύει σήμερα. Ευχαριστω! Τι πρόβλημα εχεις αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η loralora είπε:

Λευκού που είναι από θεσσαλονική και κάνει ιατρειο Αθήνα 2 μερες το μηνα.

Ευχαριστω θα παρω τηλέφωνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mayra_d είπε:

Ναι θα παρω τη Δευτέρα δεν δουλεύει σήμερα. Ευχαριστω! Τι πρόβλημα εχεις αν επιτρέπεται?

Και βεβαια καλε επιτρεπεται  αλοιμονο.. εγω σαν υπογονιμοτητα γραφεται ενδομητριωση (εκανα λαπαροσκοπηση ιανουαρ 17) και 2 αποτυχημενες σπερματ και 2 αποτυχημενες εξωσωμ (1η βιοχημικη). 

Ειδα ειχες κ εσυ μια αποτυχια τωρα.. λυπαμαι πραγματικα ξερω και καταλαβαινω ακριβως πως νοιωθεις.. ? εσεις τι θεμα εχετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eriv είπε:

Και βεβαια καλε επιτρεπεται  αλοιμονο.. εγω σαν υπογονιμοτητα γραφεται ενδομητριωση (εκανα λαπαροσκοπηση ιανουαρ 17) και 2 αποτυχημενες σπερματ και 2 αποτυχημενες εξωσωμ (1η βιοχημικη). 

Ειδα ειχες κ εσυ μια αποτυχια τωρα.. λυπαμαι πραγματικα ξερω και καταλαβαινω ακριβως πως νοιωθεις.. ? εσεις τι θεμα εχετε; 

2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις και 3 αποτυχημένες εξωσωματικές με άριστα έμβρυα (αν σημαίνει κάτι αυτό πλέον), δεν γίνεται εμφύτευση καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/3/2018 at 1:09 ΜΜ, ο/η love30 είπε:

@Dim83περιμενω να ερθει η περιοδος αργυσε λογο των cyclacur τα καφε που επερνα και τωρα καταλαβαινεις πως την περιμενω πως και πως χαχχαχαχα που φτασαμε χαχχαχαχα εσυ πως εισαι?

Πρωτη φορα την περιμενω και γω πως και πως αν και θα αργησει κανα μηνα ακομα. Χιχι. Ποιος θα μου το λεγε και μενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Πρωτη φορα την περιμενω και γω πως και πως αν και θα αργησει κανα μηνα ακομα. Χιχι. Ποιος θα μου το λεγε και μενα. 

Εγω κοντευω να κανω μπαμ να ερθει να χαλαρωσω ειμαι πρισμενη και δεν μπορω καθολου!!! Χαχαχχα οταν θελουμε να ερθει δεν και οταν δεν θελουμε τσουπ εμφανιζεται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εγω κοντευω να κανω μπαμ να ερθει να χαλαρωσω ειμαι πρισμενη και δεν μπορω καθολου!!! Χαχαχχα οταν θελουμε να ερθει δεν και οταν δεν θελουμε τσουπ εμφανιζεται!!!!!

ατιμη ζωη. Χιχι, θα ερθει, που θα παει και αυτη η ρημαδα, να στρωσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Σημερα αυριο πιστευω θα ερθει εχουν αρχισει τα προεορτητα!χαχα

αντε αντε με το καλο! σημαντικος κυκλος ξεκιναει!!!!! στελνουμε τονους θετικης ενεργειας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 19/3/2018 at 8:12 ΜΜ, ο/η Dim83 είπε:

αντε αντε με το καλο! σημαντικος κυκλος ξεκιναει!!!!! στελνουμε τονους θετικης ενεργειας!!!

Πάει αυτός ο κύκλος ποιο χάλια δεν θα μπορούσε να πάει..... Ενδομήτριο δύο μέρες πριν την έμβρυομεταφορα χάλια άρα ο επόμενος κύκλος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/4/2018 at 6:19 ΠΜ, ο/η Ρενια88 είπε:

Κορίτσια μου δινετε δύναμη. 4 Χρόνια προσπαθουμε... Σκέφτομαι κι εγώ για σπερματεγχυση.... Γειά σου κοπέλα μου έχετε κάνει όλες τις εξετάσεις? Σπερματεγχυση που θα κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...