Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελικα πόσες προσπαθούμε ακομα;


Recommended Posts

6@eriv περίμενω να αδιαθετησω για να κανονίσουμε  υστεροσκοπηση.  Θα εξαρτηθεί υποθέτω η εμβρυομεταφορα από το αν θα βρει κάτι και δεν ξέρω τίποτα ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και εγω εδω..Αρκετά προβληματισμένη..πεσμένη και απογοητευμένη αυτο το διάστημα..Ξέρω,..φάση ειναι και θα περάσει..ο σκοπός μας ειναι ιερος..και αξιζει καθε αγώνα..Απλα ειναι περίοδος που αισθάνομαι κουρασμένη..

Σε καταλαβαινω απολυτα! Και εγω ακριβως τα ιδια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Igi είπε:

Κορίτσια Γειά σας, 

Είμαι καινούργια, Μόλις έκανα εγγραφη! Και εγώ στον αγώνα για μια ακόμη προσπάθεια!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας!

Γεια σου και καλως ηρθες!!! Τι εχεις κανει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Dora77 είπε:

6@eriv περίμενω να αδιαθετησω για να κανονίσουμε  υστεροσκοπηση.  Θα εξαρτηθεί υποθέτω η εμβρυομεταφορα από το αν θα βρει κάτι και δεν ξέρω τίποτα ακόμη.

Ευχομαι να ειναι ολα καλα και να κανονισετε οσο πιο γρηγορα γινεται την εμβρυομεταφορα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλώς την @karen μας! Πολύ χαίρομαι που μαθαίνω νέα σου. Άντε προχωράτε δηλαδή......Μπρρράβο κοπέλα μου. Εγώ τα ίδια.

Καλημέρα σας?Τι καιρός είναι αυτός πάλι βροχές καταιγίδες μουντός  κλειστός σκέτη απελπισία. Αν δεν προκύψει τίποτε πιστευω να ολοκληρώσουμε. Όλο κολλάει το φόρουμ τρομάζω να γράψω μια λέξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα σας?Τι καιρός είναι αυτός πάλι βροχές καταιγίδες μουντός  κλειστός σκέτη απελπισία. Αν δεν προκύψει τίποτε πιστευω να ολοκληρώσουμε. Όλο κολλάει το φόρουμ τρομάζω να γράψω μια λέξη. 

Καλημερα❗️ Ευχομαι αυτη τη φορα να ολοκληρωσετε και πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα❣️

Ετσι πρεπει να γινει.. και ετσι θα γινει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημερα❗️ Ευχομαι αυτη τη φορα να ολοκληρωσετε και πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα❣️

Ετσι πρεπει να γινει.. και ετσι θα γινει ?

Καλημέρα ότι θέλει ας κάνει  με κούρασε αρκετά φτάνει πλέον πρέπει να δω και τον εαυτό μου λίγο. Τι κάνεις εσύ πως είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημερα❗️ Ευχομαι αυτη τη φορα να ολοκληρωσετε και πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα❣️

Ετσι πρεπει να γινει.. και ετσι θα γινει ?

Ακριβώς έτσι @karen μου! Συμφωνώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Ακριβώς έτσι @karen μου! Συμφωνώ!

Τώρα άμα σου πω ότι είναι σε φάση που δέναμε τραιλενει και πολύ δεν με τρώει όπως πριν θα το πίστεψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα ότι θέλει ας κάνει  με κούρασε αρκετά φτάνει πλέον πρέπει να δω και τον εαυτό μου λίγο. Τι κάνεις εσύ πως είσαι? 

Ειμαι λιγο καπως οπως εσυ.. ειμαι σε φαση που ενω χει περασει ο απαιτουμενος χρονος για την επομενη προσπαθεια, αφηνω λιγο ακομα περιθωριο.. 

ειναι φαση, λογικο θα την περασουμε και ξεπερασουμε!

Και το πιστευω αυτο που λεω για σενα.. ετσι «πρεπει» να γινει και ετσι θα γινει..!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τώρα άμα σου πω ότι είναι σε φάση που δέναμε τραιλενει και πολύ δεν με τρώει όπως πριν θα το πίστεψεις

Φάση αφασία δηλαδή! Την έχω υιοθετήσει καιρό τώρα και μούχει κάνει απίστευτο καλό! Έτσι κι αλλιώς άλλος καθορίζει τα πράγματα όσο και χτυπιέμαι οπότε?.....Πρέπει να προστατέψουμε τον εαυτό μας κοριτσάκια γιατί το βάρος πέφτει κυρίως σε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2018 at 10:37 ΠΜ, ο/η Igi είπε:

Κορίτσια Γειά σας, 

Είμαι καινούργια, Μόλις έκανα εγγραφη! Και εγώ στον αγώνα για μια ακόμη προσπάθεια!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας!

Καλη επυτυχια να εχεις και ολα να πανε καλα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια λενε πως ο πολυποδας δεν ενοχλει καπου αν ειναι και μικρος σωστο αυτο? Δεν ξερω μπερδευτηκα παλι ουφ ουφ!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η love30 είπε:

Βρε κοριτσια λενε πως ο πολυποδας δεν ενοχλει καπου αν ειναι και μικρος σωστο αυτο? Δεν ξερω μπερδευτηκα παλι ουφ ουφ!!!?

Ναι σωστό ειναι! Αν ειναι μικρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η love30 είπε:

Βρε κοριτσια λενε πως ο πολυποδας δεν ενοχλει καπου αν ειναι και μικρος σωστο αυτο? Δεν ξερω μπερδευτηκα παλι ουφ ουφ!!!?

ΚΑλημέρα κι από μένα.

@love30 αυτό εξαρτάται κι από τη θέση του μέσα στη μήτρα. Γενικά είναι καλό σε περιπτώσεις εξωσωματικής να αφαιρούνται γιατί μπορεί το εμβρυο να επιλέξει εκεί να εμφυτευθεί και να μην μπορέσει. Επίσης στην εξω λόγω των πολλών ορμονών μπορεί να μεγαλώσει πιο γρήγορα.

Σε προσπάθειες φυσικής σύλληψης συνήθως αφήνουν ένα περιθώριο οι γιατροί και μετά προτέινουν να αφαιρείται.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/2/2018 at 11:15 ΠΜ, ο/η Xoris είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι! Κατι παίζει με τα ωάρια αφου γονιμοποιουνται μονο με κλομιφαινη ! Και παλι παλινδρομησε!! Το χάσαμε. Τι να κανουμε.. 

Tι εννοείς γονιμοποιούνται μόνο με κλομιφαινη; Η κλομιφαινη δεν έχει σχέση με τη γονιμοποίηση παρά μόνο με τη δημιουργία περισσότερων ωαρίων..εκτός εάν εννοείς ότι μεγαλώνεις πιθανότητες λόγω πολλών ωαρίων..έχε υπόψη σου ότι αυστηρά σε 6 κυκλοφορίας την παίρνουμε στη ζωή μας..είναι πιο δυνατή από τις ορμόνες εξωσωματική

 

Κατά τα άλλα κορίτσια μπήκα σφήνα να ευχηθώ καλή επιτυχία ! Εύχομαι το 2018 να σας βρει όλες φουσκωμένες με όποιο τρόπο κι αν προσπαθείτε..είμαστε πολλές σε αυτό τον αγώνα..ακόμα κι αν τελείωσε δεν τον ξεχνάμε..καλή δυναμη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το μονο που ξερω ειναι πως οταν εισαι εγκυος δεν μπορεις να τον βγαλεις!  Τι να πω!!!μεγαλωνει με τα φαρμακα σωστο και αυτο!καλη επυτυχια κοριτσια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε κορίτσια ??????όλες στα καρναβάλια? @Finally τι κάνεις τα μωράκια σου? @love30τι έκανες που βρίσκεSai? @Athena D. @Diwni η μπέμπα σου @Rosemary γέννησες καρδιά μου η ακομη@Κατερινάκι/only love που είσαι? Χαθήκατε Όλες ?? @peacock ?? @Gelieγλυκιά μου εσύ Καλά? @Παρασκευαιδου ????  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen Γεια σου κορίτσι μου γλυκο.. Καλά είμαι εγώ δόξα τω Θεώ.. Φουσκωνω! Έκλεισα και την 24η εβδομάδα και είμαι στα μισά της 25ης. Η μικρουλα μου μεγάλωσε και κλοτσαει φουλ!!! Εύχομαι από καρδιάς σύντομα και στα δικα σου!!!!! Τι κάνεις εσυ; Πως εισαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

@karen Γεια σου κορίτσι μου γλυκο.. Καλά είμαι εγώ δόξα τω Θεώ.. Φουσκωνω! Έκλεισα και την 24η εβδομάδα και είμαι στα μισά της 25ης. Η μικρουλα μου μεγάλωσε και κλοτσαει φουλ!!! Εύχομαι από καρδιάς σύντομα και στα δικα σου!!!!! Τι κάνεις εσυ; Πως εισαι;;;;

Κοίτα τώρα με βάζεις να μετράω κάτσε να υπολογίσω πω πω πω ποτέ πέρασαν εσύ σε λίγο θα γεννήσεις γύρω 6μηνων είσαι η κάνω λάθος? Χέρομαι κοριτσάκι Ε? Αντε με το καλό γλυκιά μου. Εγώ σε καταστολή και αναμονή για τα δανεικά πιστεύω μέχρι τέλος μήνα να έχω τελείωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...