Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελικα πόσες προσπαθούμε ακομα;


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα, θα ηθελα να σας κανω μια ερώτηση.. έχω κλείσει ραντεβού με τον Χριστοφορίδη στο embryolab για να ξεκινήσουμε διαδικασίες και εμείς με το καλό αλλα είμαι μπερδεμένη με την αναζήτησή γιατρού.. να σημειώσω οτι έχουμε θέμα με το σπερμα και τπτ άλλο εγω είμαι μια χαρά και 24 χρόνων όλοι μ λένε οτι εχει καλό εργαστηριο κ καλούς έμβρυο λόγους και οως αυτο πρέπει να προσέξουμε στη περίπτωση μας θα ηθελα πολυ να παω με τον γυναικολόγο μου που συνεργάζεται με αυτο το κέντρο κ κάνει εκει εξωσωματικές πιο πολυ γιατι θα ειναι δίπλα μου σε όλο αυτο δεν θα τον δω 3 φορές και τέρμα αλλα Δν ξερω αν πρέπει να παω με τον Χριστοφορίδη λόγω εμπειρίας.. ποια ειναι η γνώμη σας ;; ευχαριστώ Εκ των προτέρων και συγνώμη αν ηταν άσχετη με το θέμα η ερώτηση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια, μόλις ήρθα στην παρέα σας, είμαι 36 ετών και έχω δύο κούκλες 6 και 4 ετών. Τον Ιανουάριο έμεινα έγκυος και ήταν ένα τεράστιο σοκ αφού φορούσαν σπιραλ και εκεί που το συνειδξτοποιησαμε και δεν προλάβαμε να χαρούμε ήρθε η αποβολή στην 6 εβδομάδα.... Και από εκεί που λέγαμε ότι δεν θα κάνουμε άλλο μωρό μετά από αυτό εγώ θέλω σαν τρελή και άλλο μωράκι.... Στο διαταυτα τώρα.... Μετά από υπερηχο είδαμε πως έχω Ωορρηξια και βουρ..... Έχει 3 μέρες που είχα Ωορρηξια λοιπόν και λες και είμαι πρωτάρα κάνω σαν χαζή, σήμερα όλη μέρα έχω κραμπες και ξαφνικά θέλω όλη μέρα φαγητό, τι έχω πάθει οεο;;;;; σας ζαλιζω συγνώμη αλλά τόσο νωρίς σημάδια; ακραιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/4/2018 at 11:59 ΠΜ, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια καλημέρα, θα ηθελα να σας κανω μια ερώτηση.. έχω κλείσει ραντεβού με τον Χριστοφορίδη στο embryolab για να ξεκινήσουμε διαδικασίες και εμείς με το καλό αλλα είμαι μπερδεμένη με την αναζήτησή γιατρού.. να σημειώσω οτι έχουμε θέμα με το σπερμα και τπτ άλλο εγω είμαι μια χαρά και 24 χρόνων όλοι μ λένε οτι εχει καλό εργαστηριο κ καλούς έμβρυο λόγους και οως αυτο πρέπει να προσέξουμε στη περίπτωση μας θα ηθελα πολυ να παω με τον γυναικολόγο μου που συνεργάζεται με αυτο το κέντρο κ κάνει εκει εξωσωματικές πιο πολυ γιατι θα ειναι δίπλα μου σε όλο αυτο δεν θα τον δω 3 φορές και τέρμα αλλα Δν ξερω αν πρέπει να παω με τον Χριστοφορίδη λόγω εμπειρίας.. ποια ειναι η γνώμη σας ;; ευχαριστώ Εκ των προτέρων και συγνώμη αν ηταν άσχετη με το θέμα η ερώτηση.. 

Καλή επιτυχία κατά αρχήν..... Ο γιατρός σου κάνει εξωσωματική αν κατάλαβα καλά γιατί δεν πας με τον γιατρό σου που θα έχεις και ποιο πολύ θάρρος και εμπιστοσύνη... Το embryolab στη Θεσσαλονίκη λες ε! Είναι πολύ καλό και εγώ σε αυτό πάω έχουν καλο εργαστήριο και εμβρυολογο και το κλίμα πολύ καλό όχι σαν κάτι αλλά ....γιατί παίζουν όλα το ρόλο τους... πρώτη φορά είναι? Εύχομαι και η τελευταία......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρετε κανενα ξενοδοχείο στα Ιωάννινα οικονομικό αλλα ησυχο και καθαρο; 

στις On 28/4/2018 at 9:34 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Τι να σου πω, κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Ίσως είναι κ το άγχος που παίζει ρόλο αλλά μπορεί και οι ορμόνες πραγματικά να προκαλούν την νευρικότητα. 

Εγώ αρχές Απριλίου πήρα την δεύτερη αρνητική χοριακη κ τώρα θα αρχίσουμε να αναζητούμε νέο κέντρο για επόμενη προσπάθεια. 

Καλη δυναμη και καλα κουράγιο.. Ποσες μερες εκανες γκοναλ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Κορίτσια ξέρετε κανενα ξενοδοχείο στα Ιωάννινα οικονομικό αλλα ησυχο και καθαρο; 

Καλη δυναμη και καλα κουράγιο.. Ποσες μερες εκανες γκοναλ; 

Δεν γνωριζω καθολου για τα Ιωαννινα.

Γκοναλ εκανα νομιζω 12 η 13 ημερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...