Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια, ψαχνω στο ιντερνετ κ δεν μπορω να βρω πουθενα... Σχεδον ολες οι καλαθουνες που εχω δει, στα ματια μου τα υφασματα τους μου μοιαζουν κιτς (εκτος βεβαια απο κατι πανακριβες).

Ξερετε που μπορω να βρω?? Δε με νοιαζει τοσο η κουκουλα. Κυριως το υφασμα που ειναι γυρω γυρω με νοιαζει. Θα την αφηνα γυμνη που μου φαινεται πολυ ομορφη αλλα φοβαμαι μηπως γρατζουνιστει το μωρο οταν αρχισει να κουναει τα χερια του!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που λες το εχω δει και εγω χαζευοντας στο ίντερνετ... θα σου πω τι μπορεις να κανεις αν δεν βαριεσαι να ασχοληθείς. Μπορεις να παρεις δικό σου ύφασμα κατι σε βαμβακερό ισως και να ραψεις γύρω ενα λάστιχο ώστε να κλείνει. Δεν ξερω αν στο εξηγώ καλά αλλα εγω αυτό θα έκανα και δεν ειναι και καμία φοβερή διαδικασία. Βέβαια δεν ξέρω αν εχεις το κουράγιο κ εμένα μ αρεσουν κιολας αυτα αλλα ειναι μια ιδεα :P

• Thanks 1

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσια, ψαχνω στο ιντερνετ κ δεν μπορω να βρω πουθενα... Σχεδον ολες οι καλαθουνες που εχω δει, στα ματια μου τα υφασματα τους μου μοιαζουν κιτς (εκτος βεβαια απο κατι πανακριβες).

Ξερετε που μπορω να βρω?? Δε με νοιαζει τοσο η κουκουλα. Κυριως το υφασμα που ειναι γυρω γυρω με νοιαζει. Θα την αφηνα γυμνη που μου φαινεται πολυ ομορφη αλλα φοβαμαι μηπως γρατζουνιστει το μωρο οταν αρχισει να κουναει τα χερια του!!

Αν σε ενδιαφέρει.... Κ είναι κ οικονομική 😉

Screenshot_2018-01-29-13-01-30.png

• Thanks 1

@Rosemaryδεν ξέρω αν έχει για καλαθουνες, έχει σίγουρα πάντα κτλ για κούνιες... αλλά έχει φανταστικά πράγματα γενικά, χαζέψε το κάτι μπορεί να βρεις... το είχα ανακαλύψει για το βαφτιστήρι μου και τώρα το κοιτάω για τη μπεμπουλα :) 

λεγεται:  oh baby.gr

• Thanks 1

Ευχαριστω κοριτσια!! @Μπλε ωραια η ιδεα σου, βλεπω βεβαια στην περιπτωση μου να πηγαινω σε μια μοδιστρα, γιατι εμενα πιο ευκολο μου φαινεται να φτιαξω ενα επιπλο παρα αυτο το ..... ειδικο λαστιχο!!! Σοκ!!!

• Haha 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλησπέρα και από εμένα! Εγώ το είδα σήμερα το αγόρι μου και είναι 1019 γραμμάρια! Καταλαβαίνω και τις κλωτσιές και όταν γυρνάει και όταν έχει λοξυγκα. Είναι ένα ρυθμικό τικ τικ τικ που σου γαργαλάει την κοιλιά! Εν τω μεταξύ είναι συνέχεια με το κεφάλι πάνω κάτω από το δεξί στήθος και τα πόδια κάτω προς το αριστερό πόδι. Έτσι είναι συνήθως στον υπέρηχο. Γενικά όμως η κοιλιά σκληραίνει ειδικά όταν κοιμάμαι αριστερά και εμφανίζεται ένα ολόκληρο κορμί!  Για τα φορμακια και τα κορμακια που λέτε, τα ανιψια μου που γεννήθηκαν 4 Οκτωβρίου θυμάμαι ότι τους φορέσαμε μέσα κοντομάνικο και απέξω μακρυμανικο. Και νομίζω ότι γενικά ισχύει να φοράει το μωρό ένα παραπάνω ρούχο από εμάς. 
    • Χαχα ξέρω γω μπορεί να βγει κάνα μεγάλο μωρό 4600 χαχα γιατί λίγο είναι! Τι να του χωρέσουν μετά τα 0? Αποκλειετε!!! Εμάς την τελευταία φορά δεν μας είπε ύψος γιατί τώρα λέει που μεγαλονουν αρχίζουν και κουλουριαζονται οπωτε δεν είναι απόλυτο! Ανυπομονώ να τον ξανά δω άλλες 15 μέρες 
    • Παντως σε καταλαβαινω.. αν δεν εισαι ετοιμη με το καλο να περιοδευσεις!!
    • Ησύχη είμαι! Αμνιοπαρακεντηση έκανα λόγω ηλικίας , και δεν πιστεύω ότι κάποιος γιατρός θα διακινδυνευε την υγεία μου και του παιδιού μου λέγοντας μου πράγματα που δεν έχει ψάξει. Έχω να ανησυχώ για το ζαχαρο, την πίεση, τα κιλά και σε αυτά με ξεσκονίζει, δε νομίζω να έμεινε ανέμελος για το τοξοπλασμα από αμέλεια. Σε ευχαριστώ πάντως! 
    • Κοριτσι, γιατι λες οτι το 258 ειναι χαμηλο?? Με ποση καθυστερηση το εκανες?? Εγω μια χαρα το βλεπω να υπερδιπλασσιαζεται!!  Στην εγκυμοσυνη μου ειχα παρομοιους εντονους πονους! Καλη κ τελειομηνη κυηση!!
  • Νέες συζητήσεις