Μετάβαση σε περιεχόμενο
Rosemary

Πως καταλαβαινω οτι πλησιαζει ο τοκετος???

Recommended Posts

@Rosemary δε ξερω αμα θυμασαι εγω την πρωτη φορα που ειχα μπει εδω και ετσι σας βρηκα δλδ μας  ειχε συμβει ενα ατυχηματακι και φοβομουνα μηπως εγινε το σπορι  αλλα δε ειχε γινει και τοτε καταλαβαμε οτι θελουμε ενα μωρο απλα ειχαμε γαμους πανηγυρια και ειπα ας γινουν πρωτα και μετα!! 

εκει σε γνωρισα και χαιρομαι πολυ για σενα τωρα που περιμενεις απο μερα σε μερα το μωρακι σου!!!!!! και αυτο που λες ισχυει και τωρα με τον ανιψιο μας το βλεπω και εγω οταν ειμαι μαζι του λεω τι υπεροχα που ειναι τα παιδακια !!!!!!! και ποσο σου βγαζουν ολα τα καλα πραγματα που εχεις μεσα σου !!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 11 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Rosemary δε ξερω αμα θυμασαι εγω την πρωτη φορα που ειχα μπει εδω και ετσι σας βρηκα δλδ μας  ειχε συμβει ενα ατυχηματακι και φοβομουνα μηπως εγινε το σπορι  αλλα δε ειχε γινει και τοτε καταλαβαμε οτι θελουμε ενα μωρο απλα ειχαμε γαμους πανηγυρια και ειπα ας γινουν πρωτα και μετα!! 

εκει σε γνωρισα και χαιρομαι πολυ για σενα τωρα που περιμενεις απο μερα σε μερα το μωρακι σου!!!!!! και αυτο που λες ισχυει και τωρα με τον ανιψιο μας το βλεπω και εγω οταν ειμαι μαζι του λεω τι υπεροχα που ειναι τα παιδακια !!!!!!! και ποσο σου βγαζουν ολα τα καλα πραγματα που εχεις μεσα σου !!!

Σε θυμαμαι!! Θα τα ζησεις ολα κι εσυ-δε θελει αγχος κμ πιεση... Ολα θα γινουν ομαλα!! Φιλια!!

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Σε θυμαμαι!! Θα τα ζησεις ολα κι εσυ-δε θελει αγχος κμ πιεση... Ολα θα γινουν ομαλα!! Φιλια!!

φιλακια πολλα και με το καλο με ενα πονο !!!!!!!!!! :x:x

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσακι μου, εδω, στην αναμονη... Κανενα δειγμα τοκετου..!! Κανενας πονος, καμια συσπαση, τιποτα!! Παλι καλα που με εχει ταραξει το ζουζουνι στις κλωτσιες κ νιωθω την παρουσια του.. Με βλεπω να ξεπερνω την πιθανη ημερομηνια τοκετου (που ειναι σε 4 ημερες)!!

Οπότε από βδομάδα θα μας λες τα ευχάριστα!!!!!! ❤ ❤ ❤ τι τέλεια!!!! Όλα καλά να πάνε εύχομαι!! Με ένα πόνο!!! ❤ 

Αχ δεν το πιστεύω ότι κοντεύεις!!!!

Ανυπομονώ για το "Γέννησα"...Με το καλό...να έχεις έναν όμορφο τοκετό, γεμάτο σεβασμό σε σένα και το μωρό σου και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μικρό κοριτσάκι στην αγκαλιά σου!

• Thanks 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @LOULOUdaki! μου ευχαριστώ για την απάντηση! δεν πειράζει που ήρθε... ετσι είναι αυτά. δεν είχαμε κ σωστες επαφές αυτό το μήνα! αλλά την ημέρα του θετικού τεστ δεν την θεωρούσα σημαντική κ τώρα είμαι σίγουρη ότι ήταν ημέρα ωορρηξιας γιατί πονουσα κιόλας. εκείνη την ημέρα είχα κάνει 3 τεστ ωορηξιας πρώτη φορά κ ήταν πρωί μεσημέρι απόγευμα θετικά, το μεσημέρι ήταν πιο κόκκινο βέβαια κ από τη γραμμή ελέγχου. ίσως έγινε βράδυ η ωορηξια κ μέχρι το πρωί της 14ης είχε τελειώσει. τα τεστ με το χαμογελάκι δείχνουν την ημέρα ωορρηξιας ή αυτήν πριν την ωορηξια πάλι;  σκέφτομαι μήπως είναι πιο σωστά..! δεν πειράζει πάμε παρακάτω...! απλώς στενοχωριεμαι γιατί αυτό το μήνα δε θα είμαστε μαζί τις κρίσιμες μέρες. οπότε... πάμε για Ιανουάριο!  κορίτσια μου εύχομαι ολόψυχα να έχουμε ευχάριστα από εσάς! 
    • Κοριτσια ερώτηση : έχοντας κλείσει τον εβδομο μπορώ να ταξιδέψω με αεροπλάνο σε πτήση της μιας ώρας, ίσως κ λιγότερο? 
    • 18+ μήνες εδώ  Πιστεύω ότι τα οφέλη είναι και σωματικά και διατροφικά και ψυχολογικά. Ο δικός μου δεν έχει αρρωστήσει καθόλου ως τώρα (πρώτη φορά αυτόν τον μήνα τον είδα να έχει λίγες μύξες για να καταλάβεις) και απ την άλλη νιώθω ότι του δημιουργεί μεγάλη ασφάλεια και ανακούφιση, ειδικά όταν δεν είναι καλά... Απ την άλλη κι εγώ το απολαμβάνω, εξ αρχής το είδα ως κάτι φυσικό και όμορφο. Θηλάζει βέβαια πολύ λιγότερο πλεόν και είμαστε σε πολύυυ αργη τροχια αποθηλασμου. Ο αρχικός μου στόχος ήταν ο χρόνος, τελικά απ ότι φαίνεται θα φτάσουμε τα 2... Καλή συνέχεια στο όμορφο ταξίδι σας!
    • Πάμε παρακάτω κοριτσακι μου!Κοιτάμε παρακάτω και πάμε δυναμικα!Εμεις κοντα στο Φλεβαρη θα πάμε για εξωσωματικη!Καλη επιτυχία σε ολες μας!
    • Γλυκιά μου δυστυχώς αρνητική!!!Πάμε απο Φεβρουάριο για εξωσωματική!!Εύχομαι πριν φύγει το 2018 να μείνουμε πολλά κορίτσια εγκυούλες!!!
  • Νέες συζητήσεις