Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κορίτσια τι γίνεται;;; όλες της Εκπαίδευσης;;;;; χάχα κι εγώ φιλόλογος αδιοριστη!!!!!! Και κάνω μεταπτυχιακό ειδικης αγωγης όπως κ η @vayaki. 
    • Ναι καταλαβαίνω κ εγώ παρόλο που έχω σταθερό κύκλο θέλω να  μου έρθει να ξεκινήσω άμεσα τον επόμενο.. να κάνω τις επαφουλες μου κ να μπω στην αναμονή. Γρήγορα περνάνε οι μέρες . Μετά κολλάει όταν τελειώσεις τις επαφές κ περιμένεις..χαχα
    • Γεια σας κορίτσια, εγώ γέννησα 28/10 κι εμένα η μικρή μου ήταν ισχιακή και πριν βγούμε από το νοσοκομείο μου είπαν οι παιδίατροι να κάνουμε υπέρηχο ισχίων, και η ακτινολόγος μας είπε ότι καλύτερη φάση είναι στις 30 μέρες του μωρού.πρέπει να πω ότι έχω τρομοκρατηθεί μήπως το μωρό έχει εξάρθρημα, είδα τον νάρθηκα που πρέπει να φοράει για 3 μήνες και με έχει πιάσει εμένα ασφυξία, πώς θα το φορέσω αυτό στο μωρό?!θέλω να πάνε όλα καλά και να μην έχει απολύτως τίποτα το μωράκι μου.και κανένα άλλο.κρίμα να τυρανιούνται!!ξέρετε αν είναι συνηθισμένο να χρειάζονται κηδεμόνες?
    • Για να κατέβει πιο γρήγορα. Άμα την αφήσω μόνη της σωθήκαμε πάλι... Κ γω θέλω να ξεκινήσω νέο κύκλο. Να καθαρίσει καλά το ενδομητριο. Είχα ξαναπάρει κ τον Μάρτιο. Κάτι πάλι δε πήγε καλά με τη προγεστερονη υποψιάζομαι... Κλασσικά... Η επειδή μου έτυχαν όλες οι ασθένειες.. 
    • Α δε πας οπότε να ναι δηλαδή κατάλαβα... ΑΑ δεν έχει σκοπό να κατέβει αλλιώς?? Δες να φτιάξεις τον κύκλο σου κ πιστεύω μετά είναι θέμα χρόνου..όλα καλά θα πάνε..θα σου έρθει δηλαδή με το ντουφαστον?εγώ πονάω αλλά δεν κατεβαίνει έχω καφέ.. αύριο στην ώρα της κυρία...
  • Νέες συζητήσεις