Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Σέβομαι την άποψη σας αλλά διαφωνώ .Ευχαριστώ πάντως Κωνσταντία για τα καλά σου λόγια .Η καθεμία φυσικά θέλει και προσπαθεί το καλύτερο για το παιδί της.Υπαρχουν μελέτες επιστημονικά άρθρα που αποδεικνύουν πόσο σημαντικός είναι ο θηλασμός και πέραν του χρόνου..Το να επιλέξει η κάθε μαμά  να μην θηλάσει η να θηλάσει  λίγο δεν την κάνει κακή μαμα.Δεν ισχύει ότι το παιδί πάει πίσω επειδή θηλάζει.Καμια απολύτως σχέση δεν έχει. Ίσα ίσα ο δεσμός που δημιουργείται το κάνει πιο ανεξάρτητο και δυνατό.
    • Μου το είπε και αυτό ! Δεν ξέρω τι να πω .. είμαι τόσο στην τσίτα είμαι τόσο στεναχωρημένη ! Για αυτό και δεν στέλνω γιατί καταλαβαίνω ότι καθεμία έχει τα δικά της δεν θέλω να σας λέω συνέχεια τα ίδια !  @Zeta. @Πιου-πιου @nikonaσας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Λόγω υποχρεώσεων δεν μπορώ να παρακολουθώ όλες τις συζητήσεις αλλά σας διαβάζω συχνά και παίρνω κουράγιο!!
      Έχω μια ερώτηση...Καταρχάς περίμενα περίοδο στις 8 του μήνα...ο κύκλος μου είναι σχεδόν πάντα σταθερός..είχα κάτι πονάκια αλλά τελικά τίποτα...Σκέφτομαι (αν όλα πάνε καλά!!) την 5η μέρα να κάνω κάποια κίνηση! 
      Η ερώτηση μου είναι η εξής : τεστ ή επίσκεψη στον γυναικολόγο;;;; 
      ΥΓ: Η επίσκεψη θα γίνει ούτως ή άλλως αυτό τον μήνα στο γιατρό για να δούμε την πορεία μιας κύστης που είχα, αλλά διάβασα διάφορα κ λίγο μπερδεύτηκα!
  • Νέες συζητήσεις