Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μακάρι να σου πάνε και εσένα όλα καλα να τελειώσει αυτη η ταλαιπωρία!!!
    • Ναι κορίτσι μου από την στιγμή που υπάρχει φλεγμονή δύσκολα εμφυτευεται ένα έμβρυο αλλά και να εμφυτευτει το πιο πιθανό είναι να πάει για αποβολή!!! Όσο για το πώς είμαι πιο πολυ πονάω ψυχικά πάρα σωματικα!!! Ειμαι βέβαια εξαντλημενη και έχω και λίγο αιμα αλλά σε γενικές γραμμές είναι καλα!!! Έχω διαβάσει στα σάιτ για όλα αυτά που ειπες αλλά μου το είπαν και οι δύο γιατροί το θέμα μου είναι ότι εγώ ήμουν δεκτική σε όλα ας μου το έλεγε έστω ας μου έδινε την επιλογή!!!
    • Έλα ντε και με βάση το ιστορικό σου που έχεις αποξεση πρέπει να το υποψιαστει.εγω κατάλαβα ότι πάντα ή πρώτη εξωσωματική είναι πειραματική τζόκερ να δούνε πως θα πάει.τωρα υπομονή να πάνε όλα καλά με το καλό να προχωρησεις στην επόμενη.εχω κ εγώ τη τρίτη ραντεβου με τη καινούργια γιατρό μου φάνηκε πολύ καλή από το τηλ.να δούμε τι θα μου πει.
    • Εχεις δικιο @elviraice που το σκεφτεσαι αυτο. Απολυτο δικιο. Ομως αν δεις κ σε φορουμ κ σε ιατρικα site πολυ λιγοι γιατροι προτεινουν πριν την εξωσωματικη υστεροσκοπηση αν δεν εχουν καποια ενδειξη. Κι εγω πιστευω οτι θα επρεπε ολες να κανουμε πριν την εξωσωματικη.  Σου ειπε δηλαδη οτι λογω της ενδομητριτιδας δεν εγινε η εμφυτευση;  Πως εισαι τωρα; Εχεις πονακια; Αιματακι; 
  • Νέες συζητήσεις