Μετάβαση σε περιεχόμενο
Anas27

Εμπειρια απο γιατρους σε δημοσιο νοσοκομειο για vbac

Recommended Posts

Καλησπερα!! Εχει καποια κοπελα εμπειρια απο γιατρο που να κανει vbac σε δημοσιο νοσοκομειο στην Αθηνα;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Α ναι συμφωνώ!Ναι βέβαια είναι γιατροί που κάνουν μόνο απονευρωσεις γιατί ένας απλός οδοντίατρος δε μπορεί-δεν έχει τα εργαλεία για να ταριχευσει ένα δόντι (ειδικά αν είναι περίεργο). Πολλοί οδοντίατροι δε(οπως αυτή που έχω τώρα)σου λένε από την αρχή ότι δεν αναλαμβάνουν απονευρωσεις και σε στέλνουν κατευθείαν σε ενδοδοντιστη ειδικά όταν στην ακτινογραφία δουν τίποτα περίεργα ζικ-ζακ στο δόντι. Προσωπικά αν τύχει ξανά να χρειαστώ απονεύρωση κατευθείαν σε ενδοδοντιστη θα πάω από μόνη μου.... γλυτώνεις την ταλαιπωρία και είσαι και σίγουρη για το αποτέλεσμα!😉
    • Παντως το συζητουσα με μια συναδερφο ,οτι το να ξεχωριζουν καποιους και να ειναι για τους μισους αργια και για τους υπολοιπους οχι ,ειναι μεγαλη μπουρδα,να μην το πω αλλιως...Δεν μπορει οι δημόσιοι υπάλληλοι να ειναι του πνευματος και οι αλλοι οχι...Τι πραγματα ειναι αυτα;;Αλλα τι γινεται σωστο και θα γινει και αυτο;; Οσο για την ειδικοτητα που μου αναφερεις ,πρωτη φορα την ακουω..Μακαρι να μην μου χρειαστει ποτε!!!!!! Τα φιλια μου!😘
    • Και σήμερα και τη Δευτέρα..... για τα εμπορικά καταστήματα αυτή η γιορτή είναι ανύπαρκτη!Μακάρι να καθόμουν δλδ. όμως δυστυχώς δεν.....!!!Άστα σου λέω φρίκη χώρια τα λεφτά μετά στον ενδοδοντιστη οι οποίοι χρεώνουν την απονεύρωση διπλάσια από τους οδοντίατρος..... τουλάχιστον είσαι σίγουρη ότι κάνουν σωστή δουλειά μια και ειδικεύονται στις απονευρωσεις και δεν κάνουν κάτι άλλο!Θέλει υπομονή και φυσικά φάρμακα που προσπαθώ να αποφεύγω άλλα......αναγκαίο κακό. Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..... που θα πάει Σάββατο είναι θα περάσει!😉
    • Καλημερα!!!!Οπως τα λες τα επαθα κι εγω...Υπομονη και παλι υπομονη.Δουλευεις και σημερα ε;; Εμεις αργια και την Δευτερα ,οποτε χαλαρα ενα τριημερο!Καλη δυναμη στη δουλεια σου!😘
    • Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Είμαστε κι εμείς που δουλεύουμε σήμερα οπότε υπομονή! @Athena D. ναι θυμάμαι δεύτερη μέρα ήμουν Οκ......εμένα είχε πρηστει ξαφνικά (η προηγούμενη οδοντίατρος δε μου είχε κάνει καλά την απονεύρωση)ένα ωραίο πρωί που ξύπνησα να πάω για δουλειά και το σαγόνι μου είχε φτάσει στο λαιμό.... όσο το θυμάμαι ανατριχιάζω!!!! Θα περάσει που θα πάει απλά είναι ταλαιπωρία!😉😊 
  • Νέες συζητήσεις