Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου έδωσε η γυναικολόγος μου να κάνω εξετάσεις αίματος και μου είπε να κάνω γενική αίματος γενική ούρων ηπατίτιδας τοξόπλασμα ερυθράς κολπικό υγρό θυορυδη καμπύλη ζαχάρου αυτά τα έκανα και βγήκαν όλα καλά.εχω ακούσει όμως ότι κάνουν και για HIV ομάδα αίματος και το στίγμα που εμένα δεν μου τα ζήτησε και με προβληματίζει ξέρει κάποια κάτι γι'αυτό???

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, τα κανουν κ αυτα που λες! Ειδικα ομαδα δε παιζει να μη σου κανει! Ισως σ'τα γραψει αργοτερα-εκτος κ αν τα εχεις κανει παλαιοτερα.. Ζητα τα κιολας.

Επισης κυτταρομεγαλοιο (με κατι αρχικα στα αγγλικα το γραφουν) κ εννοειται Tsh.

Εμενα μου κανει κ τρανσαμινασες κ crp (αλλα αυτα τα δυο δεν τα κανουν ολοι) κ ειχα κανει κ λιστερια.

Τι βδομαδα εισαι?? Μην αγχωνεσαι-ολα θα γινουν σιγα σιγα!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

Ναι, τα κανουν κ αυτα που λες! Ειδικα ομαδα δε παιζει να μη σου κανει! Ισως σ'τα γραψει αργοτερα-εκτος κ αν τα εχεις κανει παλαιοτερα.. Ζητα τα κιολας.

Επισης κυτταρομεγαλοιο (με κατι αρχικα στα αγγλικα το γραφουν) κ εννοειται Tsh.

Εμενα μου κανει κ τρανσαμινασες κ crp (αλλα αυτα τα δυο δεν τα κανουν ολοι) κ ειχα κανει κ λιστερια.

Τι βδομαδα εισαι?? Μην αγχωνεσαι-ολα θα γινουν σιγα σιγα!!

Ναι εννοείται αν δεν μου πει τίποτα θα τα ζητήσω εγώ είμαι στις 7 εβδομάδες και την δευτέρα θα πάω να της δείξω..

Κ hiv κ όλες τις παραπανω! Τεστ δρεπανωσεως εννοειται όπως κ στίγμα! Θα στης δωσει σιγουρα..κ αν δεν στης δωσει ζήτησε τες εσυ ειναι μέσα στον προγεννητικό απλά επειδή είναι πααααρα πολλες κ εμένα μου τις έδωσε σε 2 δόσεις. Κ μάλιστα στην δεύτερη μου έδωσε κ καλλιέργεια κολπικού υγρού

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις