Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξαφανίστηκαν τα συμπτώματα


Recommended Posts

Κοριτσια μου καλησπερα μπαίνω στο ψητο γιατι θα τρελαθώ. Γενικα απο πολυ νωρις εχω θεμα με μυρωδιές ανακατωσούρα , πονακια κλπ.Αυριο μπαίνω στην 6η βδομαδα πανω κάτω.Χθες ειχα αρχισει να αισθάνομαι καλύτερα ήδη. Σημερα δεν εχω τπτ! Μονο το στηθος εξακολουθεί να πονάει. Εχω αγχωθεί παρα πολυ και δεν ξερω τι να κανω μεχρι την Δευτέρα που εχω ραντεβού στην γυναικολόγο. Να την παρω ενα τηλέφωνο; Φοβάμαι οτι κατι δεν παει καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλε μου αν εχεις αγχωθει παρτην. Εγκυος δεν εχω μεινει αλλα διαβαζα εδω πολλες κοπελες που ξαφνικα δεν ειχαν συμπτωματα και ανησυχουσαν και αγχωνονταν χωρις να συμβαινει απολυτως τιποτα. Εξαλλου αν κατι συνεβαινε θα ειχες δει αιμα, κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες να ειμαι υπερβολική ; μακάρι...Ε προσπαθώ να χαλαρώσω γιατι και να την παρω να κάνω υπομονή θα μου πει. Αφου δεν εχω καποιο σύμπτωμα τυπικά. Θα προσπαθήσω να ξεχαστώ με την δουλειά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω άδικα ανησυχείς. Εξαλλου οταν κατι δεν παει καλα συνηθως αντιθετως απο εσενα, εχουμε πονους, ανεξηγητα εντονους, αιμα και αλλες ενδειξεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε πραγματι αυτο (το να σταματανε τα συμπτωματα ξαφνικα) ειναι κατι που εχουμε διαβασει στα φορουμ οτι μπορει να ειναι ανησυχητικο. Εγω οταν το ανεφερα στο γιατρο μου μου ειπε να σταματησω να διαβαζω οτι βρω. Εξαλλου καθε μερα σου θα ειναι λιγακι διαφορετικη, δε θα εχεις καθε μερα ολα τα συμπτωματα στον ιδιο βαθμο. Αν ανησυχεις ωστοσο προκειμενου να ηρεμησεις και να μην αγχωνεις και το εμβρυακι σου θα σου ελεγα να παρεις ενα τηλ τη γιατρο και να της το πεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ντάξει κορίτσια ειμαι υπερβολική! Με έπιασαν παλι οι ανακατωσούρες. Ηταν απλα ενα διάλλειμα. Χαχαχαχα. Πάντως όντως διαβάζεις παντου ότι αν σταματάνε τα συμπτώματα κατι τρέχει. Πρεπει να σταματήσω να τα διαβαζωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε εγώ πήρα πρωί πρωι τον γιατρό γιατί είχα κάτι καφε μπεζ και μου λέει ηρέμησε και σταματά να ασχολείσαι με το google  αν θέλεις να διαβάσεις πάρε ένα βιβλίο κοπέλα μου .Και σε μένα μια είμαι χάλια την άλλη δεν έχω τίποτα εμφανίζονται και καινούργια συμπτώματα οπότε υπομονή ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εχω στειλει μηνυμα αλλαμου δειχνει οτι δεν το εχεις διαβασει.. Μπορει να εχω πατησει κ καμια βλακεια αλλα τσεκαρε το κι εσυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lila..! είπε:

Σου εχω στειλει μηνυμα αλλαμου δειχνει οτι δεν το εχεις διαβασει.. Μπορει να εχω πατησει κ καμια βλακεια αλλα τσεκαρε το κι εσυ!!

Σε εμένα; η αλήθεια ειναι οτι μερικες φορες μου κολλανε τα μηνύματα πολυ. Αλλα δεν μου εχει ερθει κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Σε εμένα; η αλήθεια ειναι οτι μερικες φορες μου κολλανε τα μηνύματα πολυ. Αλλα δεν μου εχει ερθει κατι.

Ρε γαμω το... ηταν κ πολυ αναλυτικο! Θα σου το ξαναστειλω. (προσωπικο μηνυμα εννοω) εμενα μερικες φορες δε μου δειχνε ειδοποιηση οτι μου στειλαν αλλα αν παω πανω πανω εκει που ειναι το κουδουνακι με τις ειδοποιησεις κ ο φακελος κ μπω στον φακελο μου το εμφανιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Την ίδια φρίκη έφαγα και γω το Σάββατο! 6 εβδομάδων και ενώ είχα πρήξιμο στη κοιλιά και δυσκοιλιότητα, ξαφνικά ξυπνάω το πρωί κ δεν ένιωθα έγκυος, τιποτα, όπως ήμουν πριν! Το πόσο αγχώθηκα.. αλλά λέω αν είχε συμβεί κάτι (χτύπα ξύλο Παναγία μου) δε θα είχα αίμα; Μπήκα, διάβασα διάφορα κ έγινα χειρότερα.. Ώσπου λέω Σωτηρία, κάτσε χαλάρωσε, συνδέσου με το μωράκι σου, ηρέμησε κ όλα καλά θα είναι. Το πρήξιμο ξαναήρθε, ήρθαν κ ζαλάδες κ ανακατωσουρες και τώρα αύριο μάλλον θα κάνω τον πρώτο υπέρηχο! @Μπλε πώς πήγε το ραντεβού με τη γυναικολόγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...