Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπερδεμενη


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια και απο μενα καλως σας βρηκα..

αποριες πολλες εχω δωστε μου τα φωτα σας..λοιπον προσπαθουμε για παιδακι αυτο το μηνα ειχα καποιους πονους αριστερα χαμηλα για αρκετες μερες.. μετα σταματησαν οι πονοι περιμενα να αδιαθετισω και αντι για αιμα εχω 3 μερες τωρα καφε υγρα δεν εχει ξανασυμβει κατι τετοιο....να παρω τεστ? να εχω ελπιδες σημαινει κατι η να μην εχω να μην απογοητευθω?:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kokoula είπε:

καλησπερα κοριτσια και απο μενα καλως σας βρηκα..

αποριες πολλες εχω δωστε μου τα φωτα σας..λοιπον προσπαθουμε για παιδακι αυτο το μηνα ειχα καποιους πονους αριστερα χαμηλα για αρκετες μερες.. μετα σταματησαν οι πονοι περιμενα να αδιαθετισω και αντι για αιμα εχω 3 μερες τωρα καφε υγρα δεν εχει ξανασυμβει κατι τετοιο....να παρω τεστ? να εχω ελπιδες σημαινει κατι η να μην εχω να μην απογοητευθω?:(

Καλημέρα!Και βέβαια να πάρεις ένα τεστ και να την κάνεις έχεις καθυστέρηση τρεις μέρες αν κατάλαβα καλά οπότε βουρ για τεστ η χοριακη ακόμη καλύτερα ???

Καλή επιτυχία ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokoula αυτό συμβαίνει σε πολλές γυναίκες πριν την περίοδο για κάποιες μέρες.Από τη στιγμή που δεν σου έχει τύχει ξανά όπως σου είπαν και τα κορίτσια πάρε ένα τεστ η ακόμα καλύτερα,προσωπική μου άποψη,πήγαινε στο γιατρό σου ο οποίος θα σου πει τι ακριβώς συμβαίνει.Εύχομαι να είναι αυτό που επιθυμείς!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!Και βέβαια να πάρεις ένα τεστ και να την κάνεις έχεις καθυστέρηση τρεις μέρες αν κατάλαβα καλά οπότε βουρ για τεστ η χοριακη ακόμη καλύτερα ???

Καλή επιτυχία ???

μια μερα πριν αδιαθετησω ειχα καφε κρατησε 2 μερες και τελος περιοδος οουθενα σημερα ουτε καφε.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kokoula είπε:

μια μερα πριν αδιαθετησω ειχα καφε κρατησε 2 μερες και τελος περιοδος οουθενα σημερα ουτε καφε.. :(

Αύριο πρωί πρωι θα πας Ιασώ να κάνεις μια χοριακη αν μπορείς σε δύο τρεις ώρες θα έχεις τα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...