Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Συγχαρητήρια και πάρε το γιατρό σου άμεσα γιατί ειχες πολλες μερες καθυστέρηση μηπως σου ξεκινήσει συμπληρώματα! Αυριο βεβαια χοριακή για να του πας τιμες!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσι μου γλυκό δεν είσαι εσύ που θα έπρεπε να έχεις την γνώση αλλά ο γιατρός σου! Να, αυτά κάνουν κάποιοι και γινόμαστε οι γυναίκες φοβικές, χάνουμε την εμπιστοσύνη μας στον γιατρό μας και στο τέλος μας λένε ότι τρελαινόμαστε και γινόμαστε υπερβολικές! Αχ βρε κορίτσια μου, μιλήστε μας εδω να βγαίνει από μεσα σας ο πόνος και ο θυμός! Και προς Θεού μην τα βάλετε ούτε μια στιγμή με τον εαυτό σας, γιατί είστε θύματα και εσείς και τα μωράκια σας!
    • @nikona Καλημέρα, ναι το γνωρίζω αυτό και οι 2 εξετάσεις ήτανε με ng/mL
    • Ετσι. Λεω. Κ. Φοβαμε να καμω..θα.περιμενω μεχρι. Αυριο.. 
    • Τον αλλαξα το γλυκουλη για την ωρα, και ευτυχως δεν εβαλα τα χέρια μου να βγάλω τα ματια μου γιατί έχει ενα ρισκο αυτό οπως τα λέγαμε. Θελω να σας αποκαταστησω όλες. Βασικα θα χαρώ απειρα να ακουσω όμορφα νέα σας και νομιζω ότι μετά τα ασχημα του μήνα αυτού δεν μπορεί παρά να έρθουν όμορφα πλεον.
    • Κάνε μια χοριακη να μας πεις τα ευχάριστα... Άντε να βγει ο Νοέμβρης με εγκυμοσύνη..
  • Νέες συζητήσεις