Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γειας σας έχω ακούσει ότι αν έχεις κάρτα ανεργίας και είσαι έγκυος περνεις κάποιο επίδομα.. ξέρει καμίας σας αν ισχύει κάτι τέτοιο???

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 10 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

Γειας σας έχω ακούσει ότι αν έχεις κάρτα ανεργίας και είσαι έγκυος περνεις κάποιο επίδομα.. ξέρει καμίας σας αν ισχύει κάτι τέτοιο???

Καλησπέρα Όχι δεν παίρνεις κάτι από το ικα αν δεν έχεις τα τελευταία δύο χρόνια πριν την πητ 200 ενσημα.

Δεν γνωρίζω αν παρέχει κάποιο βοήθημα η πρόνοια η το δήμο που ανήκεις 

Υπαρχει περιπτωση καποια στιγμη να δωσανε και τωρα να μην δινουν. Τα επιδοματα εκτος το στανταρ της απολυσης αλλαζουν κατα καιρους. Δυστυχως δεν γνωριζω και εγω να υπαρχει κατι αυτη τη στιγμη. Αν υπηρχε θα ηταν υπεροχα.

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ησύχη είμαι! Αμνιοπαρακεντηση έκανα λόγω ηλικίας , και δεν πιστεύω ότι κάποιος γιατρός θα διακινδυνευε την υγεία μου και του παιδιού μου λέγοντας μου πράγματα που δεν έχει ψάξει. Έχω να ανησυχώ για το ζαχαρο, την πίεση, τα κιλά και σε αυτά με ξεσκονίζει, δε νομίζω να έμεινε ανέμελος για το τοξοπλασμα από αμέλεια. Σε ευχαριστώ πάντως! 
    • Κοριτσι, γιατι λες οτι το 258 ειναι χαμηλο?? Με ποση καθυστερηση το εκανες?? Εγω μια χαρα το βλεπω να υπερδιπλασσιαζεται!!  Στην εγκυμοσυνη μου ειχα παρομοιους εντονους πονους! Καλη κ τελειομηνη κυηση!!
    • Ελπιζω να ειναι κατι αντιμετωπισημο. Μπορω να φανταστω το αγχος σας.. Εφοσων κ η αμνιο ειναι καλη, να σκεφτεστε θετικα!!
    • Συγγνωμη που μπαινω στην κουβεντα αλλα εγω διαβαζοντας την συζητηση δεν καταλαβα να θιγονται πουθενα οι γυναικες που προσπαθουν κ χρειαζονται φαρμακα. Η συζητηση αναφερεται σε τυχον ψευτικα προφι με ψευτικες ιστοριες.. Τα φαρμακα πρεπει λοιπον να πηγαινουν σε γυναικες που τα χρειαζονται κ οχι σε επιτειδιους.
  • Νέες συζητήσεις