Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Πως είστε? Από τι βλέπω μαζευόμαστε εδώ πλέον.. 

ναι πλεον εδω, να λεμε περι ανεμων και υδατων, γιατι αλλιως η τρέλα θα χτυπησει την πόρτα! σημερα αναλύουμε τι εχουμε σαβουριάσει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Δεν σας προλαβαινω καθολου. Ελπιζω να ειστε ολες πολυ πολυ καλα!

που εισαι εσυ τι κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

που εισαι εσυ τι κανεις???

Εμετοι πολλοι, και κλαμα, ΠΟΛΥ κλαμα. Μπηκαμε στον τριτο ρε κοριτσι το πιστευεις; ποτε ημουν 3εβδομαδων με τα πρωτα τεστ και ποτε μπηκαμε στον 3ο , απιστευτο. Τεσπα δεν ξερω ειναι ο αντρας στην δουλεια και με εχει φαει η μοναξια και μου λειπει ο βλακας. Ορμονες!!!

Να φατε κοριτσια τωρα που μπορειτε και δεν τα βγαζετε ολα. Δεν ξερετε ποσο σας ζηλευω.
Παντως ασχετο αλλα το σκεφτομουν αν καποια κοπελα ειναι να ρωτησει κατι συγκεκριμενο και πιο σημαντικο καλυτερα να ανοιγουμε θεματα γιατι εδω χανονται μωρε μερικες φορες και ειναι κριμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Εμετοι πολλοι, και κλαμα, ΠΟΛΥ κλαμα. Μπηκαμε στον τριτο ρε κοριτσι το πιστευεις; ποτε ημουν 3εβδομαδων με τα πρωτα τεστ και ποτε μπηκαμε στον 3ο , απιστευτο. Τεσπα δεν ξερω ειναι ο αντρας στην δουλεια και με εχει φαει η μοναξια και μου λειπει ο βλακας. Ορμονες!!!

Να φατε κοριτσια τωρα που μπορειτε και δεν τα βγαζετε ολα. Δεν ξερετε ποσο σας ζηλευω.
Παντως ασχετο αλλα το σκεφτομουν αν καποια κοπελα ειναι να ρωτησει κατι συγκεκριμενο και πιο σημαντικο καλυτερα να ανοιγουμε θεματα γιατι εδω χανονται μωρε μερικες φορες και ειναι κριμα.

ναι, μεχρι στιγμης δεν εχει τεθει κατι σημαντικο νομιζω, που χρηζει ιδιαιτερης δημοσιευσης! Εχεις εμετους ε? Υπομονη ρε συ.... Με την ακινησια πως πας? Κλαματα κλπ, οι ορμονες παρταρουν τρελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Εμετοι πολλοι, και κλαμα, ΠΟΛΥ κλαμα. Μπηκαμε στον τριτο ρε κοριτσι το πιστευεις; ποτε ημουν 3εβδομαδων με τα πρωτα τεστ και ποτε μπηκαμε στον 3ο , απιστευτο. Τεσπα δεν ξερω ειναι ο αντρας στην δουλεια και με εχει φαει η μοναξια και μου λειπει ο βλακας. Ορμονες!!!

Να φατε κοριτσια τωρα που μπορειτε και δεν τα βγαζετε ολα. Δεν ξερετε ποσο σας ζηλευω.
Παντως ασχετο αλλα το σκεφτομουν αν καποια κοπελα ειναι να ρωτησει κατι συγκεκριμενο και πιο σημαντικο καλυτερα να ανοιγουμε θεματα γιατι εδω χανονται μωρε μερικες φορες και ειναι κριμα.

Άντε γλυκιά μου με το καλο υπομονή πιστεύω μετα τον τριτο μήνα θ απαλαγεις απο εμετούς. Ορμόνες στο φουλ. Κάποιος πρεπει να δουλέψει δεν έχει κανέναν δικο σου κοντά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι, μεχρι στιγμης δεν εχει τεθει κατι σημαντικο νομιζω, που χρηζει ιδιαιτερης δημοσιευσης! Εχεις εμετους ε? Υπομονη ρε συ.... Με την ακινησια πως πας? Κλαματα κλπ, οι ορμονες παρταρουν τρελα!

Καλα , εφοσον δεν εχουμε προς το παρον ουτε αιματακια ουτε τπτ μαλλον ολα πανε καλα....Εχουμε και τον επομενο υπερηχο την τεταρτη. Με τους εμετους δεν ξερω πια τι να πω, η μαμα μου 3 εγκυμοσυνες περασε και ετσι δεν ηταν μου λεει(επειδη λενε οτι ειναι και κληρονομικο) Αυτο που οντως μου εχει κανει εντυπωση αλλα λεω μην ανοιξω θεμα για κατι τοσο χαζο ειναι οτι ειμαι σιγουρη οτι με το που ταραζομαι με πιανουν πονοι στην κοιλια. Στην αρχη με κοροιδευα και ελεγα ειμαι τρελη και το φανταζομαι αλλα δεν υπαρχει περιπτωση. Δεν εχω πλεον καθολου πονακια οπως ειχα στην αρχη (τα οποια ειναι νορμαλ) αλλα με το που νευριαζω ή ταραζομαι με σφιγγει η κοιλια μου λες και εχω περιοδο , παιρνω μερικες ανασες χαλαρωνω και μου περναει. Απλα δεν το λεω παραεξω γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα με λενε τρελη. :P Ισως να το γκουγκλαρω...χαχαχαχα
Η περιοδος ηρθε η κακουργα ή ακομα ετοιμαζεται;;;

@karen Το ξερω μωρε, ειμαι υπερβολικη! Δεν θελω κανεναν καλε μονο τον αντρα μου θελω για παρεα δεν ξερω γιατι, ετσι. Μαλλον επειδη ειμαι και συνεχεια με μια λεκανη αγκαλια και δεν αισθανομαι καλα με κανεναν.

Ξερω κοριτσια, κλαινε οι χηρες κλαινε και οι παντρεμενες. Σταματαω την γκρινιαααα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλα , εφοσον δεν εχουμε προς το παρον ουτε αιματακια ουτε τπτ μαλλον ολα πανε καλα....Εχουμε και τον επομενο υπερηχο την τεταρτη. Με τους εμετους δεν ξερω πια τι να πω, η μαμα μου 3 εγκυμοσυνες περασε και ετσι δεν ηταν μου λεει(επειδη λενε οτι ειναι και κληρονομικο) Αυτο που οντως μου εχει κανει εντυπωση αλλα λεω μην ανοιξω θεμα για κατι τοσο χαζο ειναι οτι ειμαι σιγουρη οτι με το που ταραζομαι με πιανουν πονοι στην κοιλια. Στην αρχη με κοροιδευα και ελεγα ειμαι τρελη και το φανταζομαι αλλα δεν υπαρχει περιπτωση. Δεν εχω πλεον καθολου πονακια οπως ειχα στην αρχη (τα οποια ειναι νορμαλ) αλλα με το που νευριαζω ή ταραζομαι με σφιγγει η κοιλια μου λες και εχω περιοδο , παιρνω μερικες ανασες χαλαρωνω και μου περναει. Απλα δεν το λεω παραεξω γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα με λενε τρελη. :P Ισως να το γκουγκλαρω...χαχαχαχα
Η περιοδος ηρθε η κακουργα ή ακομα ετοιμαζεται;;;

@karen Το ξερω μωρε, ειμαι υπερβολικη! Δεν θελω κανεναν καλε μονο τον αντρα μου θελω για παρεα δεν ξερω γιατι, ετσι. Μαλλον επειδη ειμαι και συνεχεια με μια λεκανη αγκαλια και δεν αισθανομαι καλα με κανεναν.

Ξερω κοριτσια, κλαινε οι χηρες κλαινε και οι παντρεμενες. Σταματαω την γκρινιαααα. :)

αντε ρε συ εχεις υπερηχο?? Ε αυτο μετραει και αυτο να σκεφτεσαι! Λογικο ειναι με το στομαχι να νιωθεις ετσι. Σε εχει ταραξει κιολας απο οσο αντιλαμβανομαι. Θα περασει ομως, λιγο εμεινε να τελειωσει αυτο το βασανακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλα , εφοσον δεν εχουμε προς το παρον ουτε αιματακια ουτε τπτ μαλλον ολα πανε καλα....Εχουμε και τον επομενο υπερηχο την τεταρτη. Με τους εμετους δεν ξερω πια τι να πω, η μαμα μου 3 εγκυμοσυνες περασε και ετσι δεν ηταν μου λεει(επειδη λενε οτι ειναι και κληρονομικο) Αυτο που οντως μου εχει κανει εντυπωση αλλα λεω μην ανοιξω θεμα για κατι τοσο χαζο ειναι οτι ειμαι σιγουρη οτι με το που ταραζομαι με πιανουν πονοι στην κοιλια. Στην αρχη με κοροιδευα και ελεγα ειμαι τρελη και το φανταζομαι αλλα δεν υπαρχει περιπτωση. Δεν εχω πλεον καθολου πονακια οπως ειχα στην αρχη (τα οποια ειναι νορμαλ) αλλα με το που νευριαζω ή ταραζομαι με σφιγγει η κοιλια μου λες και εχω περιοδο , παιρνω μερικες ανασες χαλαρωνω και μου περναει. Απλα δεν το λεω παραεξω γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα με λενε τρελη. :P Ισως να το γκουγκλαρω...χαχαχαχα
Η περιοδος ηρθε η κακουργα ή ακομα ετοιμαζεται;;;

@karen Το ξερω μωρε, ειμαι υπερβολικη! Δεν θελω κανεναν καλε μονο τον αντρα μου θελω για παρεα δεν ξερω γιατι, ετσι. Μαλλον επειδη ειμαι και συνεχεια με μια λεκανη αγκαλια και δεν αισθανομαι καλα με κανεναν.

Ξερω κοριτσια, κλαινε οι χηρες κλαινε και οι παντρεμενες. Σταματαω την γκρινιαααα. :)

Μας αρέσει η γκρίνια συνέχισε είμαστε εδώ να σε ακουμε, εμείς δεν θα σε θεωρήσουμε τρελή γράφει οτι θες. Δεν βρίσκεις ηρεμία καθολου απο τους εμετούς όλη την ημερα η μονο όταν σηκωνεσαι. Όλα καλα θα πάνε και με το καλο ο υπέρηχος. Αλλες να μην καταλαβαίνουν τίποτα και εσυ να ταλαπαιρωσε απο εμετούς σε εξάντλησαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλα , εφοσον δεν εχουμε προς το παρον ουτε αιματακια ουτε τπτ μαλλον ολα πανε καλα....Εχουμε και τον επομενο υπερηχο την τεταρτη. Με τους εμετους δεν ξερω πια τι να πω, η μαμα μου 3 εγκυμοσυνες περασε και ετσι δεν ηταν μου λεει(επειδη λενε οτι ειναι και κληρονομικο) Αυτο που οντως μου εχει κανει εντυπωση αλλα λεω μην ανοιξω θεμα για κατι τοσο χαζο ειναι οτι ειμαι σιγουρη οτι με το που ταραζομαι με πιανουν πονοι στην κοιλια. Στην αρχη με κοροιδευα και ελεγα ειμαι τρελη και το φανταζομαι αλλα δεν υπαρχει περιπτωση. Δεν εχω πλεον καθολου πονακια οπως ειχα στην αρχη (τα οποια ειναι νορμαλ) αλλα με το που νευριαζω ή ταραζομαι με σφιγγει η κοιλια μου λες και εχω περιοδο , παιρνω μερικες ανασες χαλαρωνω και μου περναει. Απλα δεν το λεω παραεξω γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα με λενε τρελη. :P Ισως να το γκουγκλαρω...χαχαχαχα
Η περιοδος ηρθε η κακουργα ή ακομα ετοιμαζεται;;;

@karen Το ξερω μωρε, ειμαι υπερβολικη! Δεν θελω κανεναν καλε μονο τον αντρα μου θελω για παρεα δεν ξερω γιατι, ετσι. Μαλλον επειδη ειμαι και συνεχεια με μια λεκανη αγκαλια και δεν αισθανομαι καλα με κανεναν.

Ξερω κοριτσια, κλαινε οι χηρες κλαινε και οι παντρεμενες. Σταματαω την γκρινιαααα. :)

Αχ κορίτσι σε νιώθω! Και εγώ χθες και σήμερα είχα πολύ κλάμμα και παράπονα. Καταλαβαίνω όμως οτι είναι απο την εγκυμοσύνη οπότε προσπαθώ να το εκλογικεύσω. Αυτό με την κοιλιά το έχω και εγώ! Όταν γίνει κάτι και ταραχτώ με σφίγγει μπροστά, δυο παλάμες κάτω από τον αφαλό.
Την καλησπέρα μου σε ολα τα κορίτσια, να περνάτε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ κορίτσι σε νιώθω! Και εγώ χθες και σήμερα είχα πολύ κλάμμα και παράπονα. Καταλαβαίνω όμως οτι είναι απο την εγκυμοσύνη οπότε προσπαθώ να το εκλογικεύσω. Αυτό με την κοιλιά το έχω και εγώ! Όταν γίνει κάτι και ταραχτώ με σφίγγει μπροστά, δυο παλάμες κάτω από τον αφαλό.
Την καλησπέρα μου σε ολα τα κορίτσια, να περνάτε καλά! 

οπως λεει και η @karen εδω ειμαστε για να γκρινιαζουμε (συν τοις αλλοις) να μην τρελανουμε και τους γυρω μας δηλαδη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Μας αρέσει η γκρίνια συνέχισε είμαστε εδώ να σε ακουμε, εμείς δεν θα σε θεωρήσουμε τρελή γράφει οτι θες. Δεν βρίσκεις ηρεμία καθολου απο τους εμετούς όλη την ημερα η μονο όταν σηκωνεσαι. Όλα καλα θα πάνε και με το καλο ο υπέρηχος. Αλλες να μην καταλαβαίνουν τίποτα και εσυ να ταλαπαιρωσε απο εμετούς σε εξάντλησαν. 

Οχι εχω εκνευριστει με τους εμετους ρε παιδι μου. Μου λεει η διατροφολογος τρωγε φρυγανιες με το που ξυπνας το κανω, τπτ . Μου λεει η γυναικολογος μην τρως αργα το βραδυ , δεν τρωω και παλι τπτ. Αυτο με εκνευριζει οτι ολοι εχουν πεσει πανω και μου λενε οτι κατι φταιει ενω οοοοο,τι και να κανω οποτε του καπνισει αρχιζω να ξερναω ακομα και αν δεν εχω φαει ή πιει τπτ. Θα βγαλω εστω λιγο νερο. Δεν εχει στανταρ παντως. Πότε ειναι πρωι πότε βραδυ δεν εχει να λεει.

Πραγματικα ουτε στον εχθρο μου και ευχομαι σε ολες να εχετε πολυ πολυ ηρεμες εγκυμοσυνες.
@misofeggaro Α νταξει δεν ειμαι τρελη δλδ! χαχαχα
Σημασια εχει να τον ξερουν τα αντρακια μας και να μην μας παρεξηγουν οσο γινεται και θα περασουν και αυτα τα ξεσπασματα , που θα παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

@NikhNikh καλά είμαι εσύ? Πως πας? Κορίτσια υπομονή έτσι λένε τουλάχιστον πως μετά το πρώτο τρίμηνο περνάνε! 

Ολα περνανε! Εσυ σε τι φαση εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν περιμένω! Δεν έχει κάνει την εμφάνιση της! Εντομεταξυ έβαλα θερμόμετρο κ έδειξε 37 κ μετά από καμιά ώρα 36.9! Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο χάρηκα μόλις το είδα δεν νιώθω άρρωστη! Αλλά από την άλλη με πιάνει μια απογοήτευση! Δεν έκανα τεστ τίποτα ήμουν λίγο αρνητική θα δείξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν περιμένω! Δεν έχει κάνει την εμφάνιση της! Εντομεταξυ έβαλα θερμόμετρο κ έδειξε 37 κ μετά από καμιά ώρα 36.9! Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο χάρηκα μόλις το είδα δεν νιώθω άρρωστη! Αλλά από την άλλη με πιάνει μια απογοήτευση! Δεν έκανα τεστ τίποτα ήμουν λίγο αρνητική θα δείξει! 

Ευχομαι να μην ερθει καθολου και να ναι θετικα τα πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν περιμένω! Δεν έχει κάνει την εμφάνιση της! Εντομεταξυ έβαλα θερμόμετρο κ έδειξε 37 κ μετά από καμιά ώρα 36.9! Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο χάρηκα μόλις το είδα δεν νιώθω άρρωστη! Αλλά από την άλλη με πιάνει μια απογοήτευση! Δεν έκανα τεστ τίποτα ήμουν λίγο αρνητική θα δείξει! 

Αντε κοπελα σου ευχομαι να μην την ξανα δεις για 9 μηνες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Να είστε καλά θα σας γράψω νέα! Ότι καλύτερο σε ολες μας! 

Αντε κοπελα μου μακαρι, μην απογοητευεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Να είστε καλά θα σας γράψω νέα! Ότι καλύτερο σε ολες μας! 

Ανυπομονώ να μας πεις οτι δεν ήρθε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...