Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Πλυντηριο εβαλα και εγω!!!! Βεβαια σκουρα τα πραγματα εξω!!! Δεν τα βλεπω καλα. Στο μεταξυ, εχω παθει και το αλλο, επειδη σημερα αρχιζει να κατεβαινει το κανονικο αιμα (παντα εχω κανα δυο μερες καφετια), θα ξεκινησει και πονος και εχω αρχισει να σκεφτομαι το πουυυυ θα βγω, τωρα, που θα παω, τι να βαλω (που χω πρηστει και με ολα αυτα). Δε βοηθαει και ο καιρος!! Για τα ξενυχτια σε καταλαβαινω. Δε δουλεψα ποτε βραδυ, αλλα πλεον τσιγαριλα, ξενυχτι, ορθοστασια, καλυτερα σκοτωσε με που λεει ο λογος. Προσπαθω να κανω εναλλακτικες εξοδους (λατρευω εστιατορια, wine bars, θεατρο, καφεδακια, μπραντς που λεγαμε).

Κι εμένα σήμερα ήρθε το φρέσκο!? Πρώτη μέρα είμαι οκ δεύτερη και τρίτη γίνεται κόλαση.....βοήθεια μας γιατί αύριο πρέπει να σηκωθώ νωρίς να βγω για κάτι δουλειές.Υπομονή θα περάσει κι αυτός ο κύκλος. Καλά για καιρό δεν το συζητώ.....εχθές το βράδυ που κοίταξα έδινε συννεφιά για σήμερα και τώρα που το είδα ξανά δίνει βροχή για το απόγευμα. Μακάρι να μην!

Κάπως έτσι είμαι κι εγώ λίγο ξενύχτι, καφεδάκια,μεζεδοπωλεία και συναυλίες.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Κι εμένα σήμερα ήρθε το φρέσκο!? Πρώτη μέρα είμαι οκ δεύτερη και τρίτη γίνεται κόλαση.....βοήθεια μας γιατί αύριο πρέπει να σηκωθώ νωρίς να βγω για κάτι δουλειές.Υπομονή θα περάσει κι αυτός ο κύκλος. Καλά για καιρό δεν το συζητώ.....εχθές το βράδυ που κοίταξα έδινε συννεφιά για σήμερα και τώρα που το είδα ξανά δίνει βροχή για το απόγευμα. Μακάρι να μην!

Κάπως έτσι είμαι κι εγώ λίγο ξενύχτι, καφεδάκια,μεζεδοπωλεία και συναυλίες.?

Αυτο σκεφτομαι και εγω...Βασικα αν περπαταω πολυ, εχω και διαρροες ρε γαμωτο και ειναι αυτες οι κανα δυο μερες που λες, ψιλο αισχος. Τελοσπαντων, θα περασει. Χιχιχι. Κανονικα ειναι να βρεθω με φιλες σημερα, και θελω παρα πολυ, απο την αλλη βλεπω τον καιρο, ειμαι και οπως ειμαι, και μου φαινεται στο τελος δε θα κουνηθω να παωωωωωωω. Γιατι να μην εχει ηλιο εστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αυτο σκεφτομαι και εγω...Βασικα αν περπαταω πολυ, εχω και διαρροες ρε γαμωτο και ειναι αυτες οι κανα δυο μερες που λες, ψιλο αισχος. Τελοσπαντων, θα περασει. Χιχιχι. Κανονικα ειναι να βρεθω με φιλες σημερα, και θελω παρα πολυ, απο την αλλη βλεπω τον καιρο, ειμαι και οπως ειμαι, και μου φαινεται στο τελος δε θα κουνηθω να παωωωωωωω. Γιατι να μην εχει ηλιο εστω!

2η και 3η μέρα μόνο μαύρο κολάν για να αποφύγουμε ατυχήματα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @NikhNikh προσωπικά έσκασα στο φαγητό και τώρα προσπαθώ να χωνέψω ?. Κατά τα άλλα στον αγώνα...πρώτη μέρα περιόδου σήμερα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh ευχαριστώ!Ναι αυτό λέω κι εγώ να τελειώσει για να περάσουμε σε νέο κύκλο διαπραγματεύσεων χαχαχαχαχα.Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?Αν θυμάμαι καλά είχες αδιαθετισει πιο πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωστη @NikhNikh, δεν εχουμε πει και κατι παρα πολυ σημαντικο, οποτε δεν εχει να διαβασεις κατι. ΠΕρι ανεμων και υδατων. Πολυ φαι αυτες τις μερες κοριτσια. Εφαγα παλι σημερα....Ο καιρος στο μεταξυ δε λεει να συνελθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Kat-Cat @zoi.koκαλέ τη φάγατε και σκάσατε;

Βασικα προσωπικα απο την Παρασκευη και εως σημερα εχω λιγο ξεφυγει. Αλλα ειδικα χτες με τις πιτσες του δωσα και καταλαβε. Ποσα κομματια μπορει να φαει μια κοπελα πΧια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Βασικα προσωπικα απο την Παρασκευη και εως σημερα εχω λιγο ξεφυγει. Αλλα ειδικα χτες με τις πιτσες του δωσα και καταλαβε. Ποσα κομματια μπορει να φαει μια κοπελα πΧια?

Και εγω πίτσα έφαγα χτες δεν με προλάβαινε κανεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Βασικα προσωπικα απο την Παρασκευη και εως σημερα εχω λιγο ξεφυγει. Αλλα ειδικα χτες με τις πιτσες του δωσα και καταλαβε. Ποσα κομματια μπορει να φαει μια κοπελα πΧια?

Ωχ πόσα έφαγες; εγώ 2 και σκάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen και @NikhNikh εφαγα 6 νομιζω. Σχεδον μια πιτσα ρε σεις....ΣΥΝ οτι ειχα φαει ντοριτος. Στο μεταξυ το μεσημερι φαγαμε ψαρι στα πεθερικα και ειπα ενταξει, βιταμινες ολα τελεια και μετα του αλλαξα τα φωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh εγώ έφαγα παστίτσιο στη μανούλα και κατά τις 8 θα βγούμε με κάτι φίλους να πάμε σε ουζερί χαχαχαχαχα.

Καλησπέρα και στις υπόλοιπες!Στο τσακ πρόλαβα τα ρούχα ευτυχώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@karen και @NikhNikh εφαγα 6 νομιζω. Σχεδον μια πιτσα ρε σεις....ΣΥΝ οτι ειχα φαει ντοριτος. Στο μεταξυ το μεσημερι φαγαμε ψαρι στα πεθερικα και ειπα ενταξει, βιταμινες ολα τελεια και μετα του αλλαξα τα φωτα

κ εγω ανετα τα εχω τα 6! @NikhNikh εσυ εισαι σπουργιτακι! 2 πρεπει να ετρωγα στην 1η δημοτικου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

κ εγω ανετα τα εχω τα 6! @NikhNikh εσυ εισαι σπουργιτακι! 2 πρεπει να ετρωγα στην 1η δημοτικου!

2 εχω φαει ετσι για την παρεα αν εχω παει ηδη φαγωμενη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@karen και @NikhNikh εφαγα 6 νομιζω. Σχεδον μια πιτσα ρε σεις....ΣΥΝ οτι ειχα φαει ντοριτος. Στο μεταξυ το μεσημερι φαγαμε ψαρι στα πεθερικα και ειπα ενταξει, βιταμινες ολα τελεια και μετα του αλλαξα τα φωτα

ΟΤΑ θα σαι για πίτσα θα έρχεσαι να παίρνουμε μαζί και εγω τόσο συν μια σαλάτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@NikhNikh εγώ έφαγα παστίτσιο στη μανούλα και κατά τις 8 θα βγούμε με κάτι φίλους να πάμε σε ουζερί χαχαχαχαχα.

Καλησπέρα και στις υπόλοιπες!Στο τσακ πρόλαβα τα ρούχα ευτυχώς. 

και μεις σε τσιπουραδικο λεμε να παμε σημερα το βραδυ. Δεν εχω βαλει Κ@λο μεσα, και αυριο με περιμενει τρελη μερα. Πραγματικα ειναι απο αυτες που ουτε και θυμαμαι τι εχω να κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

ΟΤΑ θα σαι για πίτσα θα έρχεσαι να παίρνουμε μαζί και εγω τόσο συν μια σαλάτα 

λιτοδιαιτα ειμαστε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

λιτοδιαιτα ειμαστε :P

Ολη τη σαβουρα την ψοφαω ε δεν τρώμε συνέχεια αλλά όταν συμβαίνει τοθ δίνουμε και καταλαβαίνει και εγω ψάρια είχα μεσημέρι χθες το βράδι χτυπήθηκε αλύπητα τι σου ναι τιψαρι φρουτακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ολη τη σαβουρα την ψοφαω ε δεν τρώμε συνέχεια αλλά όταν συμβαίνει τοθ δίνουμε και καταλαβαίνει και εγω ψάρια είχα μεσημέρι χθες το βράδι χτυπήθηκε αλύπητα τι σου ναι τιψαρι φρουτακι

καλα ναι ειχε χωνευτει επι τοπου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...