Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Αχ κ μεις ψαρια είχαμε σήμερα. Μας αρέσουν πολύ κάθε Σάββατο τα τρώμε.

Καλά αυτό με τ κρεβατάκι δ υπάρχει. Ωρες ώρες αναρωτιέμαι αν έχει ρεύμα κ την χτυπάει. Με τ π την ακουμπάω τσιρίζει. Τ μεσημέρι την αφήνω δίπλα στον καναπέ κ έτσι κοιμάται καμία ώρα κ ξεκουράζομαι κ γω.

Τώρα για τις εξετάσεις η κάθε κοπέλα κάνει όπως αισθάνεται. Ένας απλός έλεγχος είναι οκ απλά δ χρειάζεται από τόσο νωρίς να ψάχνεστε με εξειδικευμένες εξετάσεις κτλ. Τα κορίτσια π πανε για εξωσωματική έχουν χρόνια προσπαθειών γι αυτό κ ακούτε για ένα σωρό εξετάσεις. Ειμαι σίγουρη ωστόσο πως θα βγουν μια χαρα οπότε συνεχίζετε τις προσπάθειες κανονικα κ οπότε έρθει.

@kukki από ποιο νησί είναι ο άντρας σου; έχει σοι δηλ εκεί η απλα καταγωγη; τις κάνετε τις διακοπές σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@zoi.ko αντρες παιδι μου σου λεει γιατι με αφησες θελω αγκαλιτσα !!!!χαχαχαχαχα βρε μην μιαλει και σε φναζει θεια θεια και εσυ κατουριεσαι απο την χαρα σου γιατι εγω την πρωτη φορα που με πηρε κουτουρηθηκα και μετα τον εβαζα το παιδι να το λεει και τον τραβαγα βιντεο και το εδειχνα σε ολους !!!!! 

Με το όνομα μου με φωνάζει εμένα. Ευτυχώς δλδ γιατί λίγο η ηλικία λίγο η λέξη θεία ? θα την παθαινα την υστερία χαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni από Μυτιλήνη είναι, γέννημα-θρέμα κ όλη η οικογένεια εκεί οπότε πάμε αρκετά συχνά!

@zoi.ko μια χαρά αφού δε σ άρεσουν τα ψάρια  ότι πρέπει είναι οι βουνίσιοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kukki είπε:

@Diwni από Μυτιλήνη είναι, γέννημα-θρέμα κ όλη η οικογένεια εκεί οπότε πάμε αρκετά συχνά!

@zoi.ko μια χαρά αφού δε σ άρεσουν τα ψάρια  ότι πρέπει είναι οι βουνίσιοι!

Τα ψάρια δεν τρώω..... τα θαλασσινά όστρακα,μαλάκια κλπ τα λατρεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 κι εδώ έτοιμος είναι πάλι...ο άντρας μου που γύριζε το πρωί από τη δουλειά μου είπε ότι 08.30 η ώρα τα πεζοδρόμια είχαν ασπρίσει από τη βροχή που έριχνε!Τέρμα τέρμα με σαμποτάρει για να μη βάλω πλυντήριο ο καιρός όλη την εβδομάδα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ούτε στάλα. Λεγανε όλη τη βδομάδα βροχες άλλα μόνο μερικές ψιχάλες έριξε. Χάλασε όμως ο καιρος. 

Άμα σας πω εγώ σκέφτομαι τις καλοκαιρινές διακοπές τι θα πειτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!! @Diwni@zoi.ko @anni7 @love30, @Kukki, @Dim83, και ολες οσες μπαινουν εδω χαιρετω. Μαυρισε ο ουρανος. Λεγαμε να βγουμε αλλα μαλλον θα μαζευτουμε σπιτι, με πιτσες και διαφορα ψιψινια. Πηγα στο σουπερ μαρκετ και προμηθευτηκα πατατακια, γαριδακια, σοκολατες και ολα τα υγιεινα....Προφανως λογω της περιοδου που επερχεται. Τζαμπα το μεσημεριανο ψαρι και οι βιταμινες του. χιιχιχιχ. Αυριο ελπιζω να ναι καλυτερος ο καιρος γιατι λεω να ανεβω βορεια να δω φιλες για μπραντς (Σας εχω πει οτι ΛΑΤΡΕΥΩ το μπραντς?). Εσεις τι θα κανετε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko μη δίνεις σημασία, συνομοτεί το σύμπαν (ή ο καιρός) για να λουφάρεις από τα καθήκοντα του πλυντηρίου!!

@Kat-Cat εμένα ο καλός μου έχει κανονίσει αγοροπαρέα απόψε να βγουν οπότε λέω να εκμεταλλευτώ την ευκαιρία και να αράξω σπιτάκι!! Κι εγώ είμαι λάαααατρης του πρωινού, μπορώ να τρώω αυγά σε όλες τις εκδοχές, καθόλη τη διάρκεια της ημέρας! Θα πάμε κι εμείς αύριο για πρωινό με την αδερφή του άντρα μου που ήρθε από το νησί για βίζιτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

@zoi.ko μη δίνεις σημασία, συνομοτεί το σύμπαν (ή ο καιρός) για να λουφάρεις από τα καθήκοντα του πλυντηρίου!!

@Kat-Cat εμένα ο καλός μου έχει κανονίσει αγοροπαρέα απόψε να βγουν οπότε λέω να εκμεταλλευτώ την ευκαιρία και να αράξω σπιτάκι!! Κι εγώ είμαι λάαααατρης του πρωινού, μπορώ να τρώω αυγά σε όλες τις εκδοχές, καθόλη τη διάρκεια της ημέρας! Θα πάμε κι εμείς αύριο για πρωινό με την αδερφή του άντρα μου που ήρθε από το νησί για βίζιτα!

Ενώ αυγο γενικά δεν πολυτρώω (πχ βραστο τον κροκο δεν τον τρωω), στις μορφές του μπραντς με τα scrambled eggs, τις ομελετες πανω σε φρυγανισμενα ψωμακια, τα μπεικΑ και ολα αυτα, μπορουν να με τρελανουν. Ειδικα ο συνδυασμος, φιλες, κους κους και μπραντς αγαπημενος! Σημερα και μεις μεσα, αναμενουμε τΙΣ πιτσες και την παρεα. Ευτυχως δηλαδη γιατι βαριομουν να ντυθω κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Εδώ ούτε στάλα. Λεγανε όλη τη βδομάδα βροχες άλλα μόνο μερικές ψιχάλες έριξε. Χάλασε όμως ο καιρος. 

Άμα σας πω εγώ σκέφτομαι τις καλοκαιρινές διακοπές τι θα πειτε;

το πρωι εριξε τοσο χαλαζι εδω, που νομιζα θα γκρεμιστει το σπιτι. Για τις καλοκαιρινες διακοπες αν λαβω υποψιν οτι μαλλον περσι δεν εκανες λογω μπεμπας, το καταλαβαινω εκατο τα εκατο. Ασε που θα πλατσουρισει φετος στα νερακια η μπουμπουκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat έκανα έκανα! Κοντά βέβαια άλλα μια βδομαδουλα την πήγαμε. Στον 8ο ήμουν κ τ κατά χάρηκα γτ με βοήθησε κ με τη μέση παρά πολύ τ μπάνιο. Φέτος όμως έχουμε βαφτιση 2 Σεπτεμβρίου στην Πελοπόννησο οπότε λέμε τη βδομάδα πριν να κάνουμε μερικές διανυκτερεύσεις κάπου στα μισά γτ δ βγαινει όλη η διαδρομή με τ παιδί. Από την άλλη πέφτει σχετικά αργά για να είναι κ οι μόνες μας διακοπές οπότε σκέφτομαι να πάμε κ πιο νωρίς κάπου εδώ κοντά. Βέβαια μόνη μ τα κανονίζω χαχα ο άντρας μ ακόμη ιδέα δ έχει. Πάντως πολύ σε χαίρομαι για τις παρέες που έχεις! Να πας κ να περάσετε τέλεια! 

Εγώ να σας πω αν κ μ αρέσουν αυτά δ μπορω τ πρωινό με πολλά πολλά. Ακόμη κ στο ξενοδοχείο σε εκδρομές κτλ τα βασικά θα φάω. Κανα κρουσανακι κ λίγο γάλα. Θα τ πω πάλι τ παραπονο μ εδώ ιδιαίτερες παρέες δ έχουμε οπότε σας ζηλεύω λίγο. Κ πριν τ παιδι δηλ κάνα 2 3 ζευγάρια στην ηλικία μας έχουν παιδιά από τα 25 οπότε δ είμασταν για πολλά πολλά. Έτσι ωραία παρέα είμασταν πριν να έρθουμε εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμενα! εμεις ημαστε κ το απογευμα βολτα στα βορεια κ τωρα θα παμε καμια βολτιτσα κεντρο!!! 

@Diwni αν μετακομισεις αθηνα θα σε περιλαβει η @Kat-Cat μια μπραντς μια κρασια θα γυρισεις πισω χαρουμενη! παντως αληθεια αν ερθεις αθηνα καμια φορα κ μπορεις να βρεις 2-3 ωρες θα σε παμε στα καλυτερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat έκανα έκανα! Κοντά βέβαια άλλα μια βδομαδουλα την πήγαμε. Στον 8ο ήμουν κ τ κατά χάρηκα γτ με βοήθησε κ με τη μέση παρά πολύ τ μπάνιο. Φέτος όμως έχουμε βαφτιση 2 Σεπτεμβρίου στην Πελοπόννησο οπότε λέμε τη βδομάδα πριν να κάνουμε μερικές διανυκτερεύσεις κάπου στα μισά γτ δ βγαινει όλη η διαδρομή με τ παιδί. Από την άλλη πέφτει σχετικά αργά για να είναι κ οι μόνες μας διακοπές οπότε σκέφτομαι να πάμε κ πιο νωρίς κάπου εδώ κοντά. Βέβαια μόνη μ τα κανονίζω χαχα ο άντρας μ ακόμη ιδέα δ έχει. Πάντως πολύ σε χαίρομαι για τις παρέες που έχεις! Να πας κ να περάσετε τέλεια! 

Εγώ να σας πω αν κ μ αρέσουν αυτά δ μπορω τ πρωινό με πολλά πολλά. Ακόμη κ στο ξενοδοχείο σε εκδρομές κτλ τα βασικά θα φάω. Κανα κρουσανακι κ λίγο γάλα. Θα τ πω πάλι τ παραπονο μ εδώ ιδιαίτερες παρέες δ έχουμε οπότε σας ζηλεύω λίγο. Κ πριν τ παιδι δηλ κάνα 2 3 ζευγάρια στην ηλικία μας έχουν παιδιά από τα 25 οπότε δ είμασταν για πολλά πολλά. Έτσι ωραία παρέα είμασταν πριν να έρθουμε εδώ.

Ελα, αμα κατεβεις Αθηνα θα σε παμε βόλτα!!! Να σου πω την αληθεια ειμαι ευλογημένη πολύ με τις φιλες μου. Το χω ξαναπει καποια στιγμη, αλλά αλήθεια ειναι μια και μια, και οι περισσότερες σχέση πολλώωωωωων ετών. (Αν και γενικα κανω ευκολα παρεες, και απο δουλειες και με συναδελφους κλπ). Σε καταλαβαινω δηλαδη που νιώθεις πιο μονη μακρυα απο φίλες. 2 Σεπτέμβρη το βαφτίζετε το νινι? Εγώ 9 γινομαι νονα οποτε θα ρθει η ωρα να ανοιξουμε κουβεντα. σημερα ειδα ενα τρομερο φουστανακι, αλλα θα συνεχισω την ερευνα. Το μπραντς που παμε ειναι τυπου 1 το μεσημερι (οποτε δεν ειναι μετα το ξυπνημα), και ειναι η τελεια ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

γεια σας κ απο εμενα! εμεις ημαστε κ το απογευμα βολτα στα βορεια κ τωρα θα παμε καμια βολτιτσα κεντρο!!! 

@Diwni αν μετακομισεις αθηνα θα σε περιλαβει η @Kat-Cat μια μπραντς μια κρασια θα γυρισεις πισω χαρουμενη! παντως αληθεια αν ερθεις αθηνα καμια φορα κ μπορεις να βρεις 2-3 ωρες θα σε παμε στα καλυτερα!!! 

Εννοειται αυτο!!!! Αχ καλη βολτουλα. Εμεις βαλαμε κ@λο μεσα σημερα βραδυ, αλλα και παλι με παρεούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 @Kat-Cat Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια για τις προτάσεις σας! Πραγματικά θα τ ήθελα κ θα μ άρεσε πάρα πολύ. 

Φανταστείτε ήρθαμε εδώ αρχές του 2014 κ μέχρι κ τ 2015 ρ σκεφτόμασταν πολύ σοβαρά να φύγουμε πίσω. Τώρα βέβαια με τ παιδί έχουμε βοηθεια κ είμαστε καλά.

Εμείς αγορακι βαφτίζει ο άντρας μου γτ Εγώ βάφτισα κοριτσάκι. Έχω να δω κ για τη δικιά μας τη βάφτιση. Τώρα κάνουμε τις μπομπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Dim83 @Kat-Cat Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια για τις προτάσεις σας! Πραγματικά θα τ ήθελα κ θα μ άρεσε πάρα πολύ. 

Φανταστείτε ήρθαμε εδώ αρχές του 2014 κ μέχρι κ τ 2015 ρ σκεφτόμασταν πολύ σοβαρά να φύγουμε πίσω. Τώρα βέβαια με τ παιδί έχουμε βοηθεια κ είμαστε καλά.

Εμείς αγορακι βαφτίζει ο άντρας μου γτ Εγώ βάφτισα κοριτσάκι. Έχω να δω κ για τη δικιά μας τη βάφτιση. Τώρα κάνουμε τις μπομπο.

Θελω να δω σταυρους απο βδομαδα. Τι μπομπονιερες κανατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat κουτακια ξύλινα με ντεκουπαζ. Θα σας στείλω αύριο φωτο. Α νωρίς νωρίς τα κοιτάς εσύ.

οχι, ετυχε να περναω απο ενα μαγαζι εδω κοντα σπιτι μου και μου αρεσε ενα φουστανακι και μπηκα να ρωτησω τιμουλα κλπ. Δεν εχω δει κατι αλλο. Απλα σκεφτομουν μηπως παρω σταυρο νωρις να μην πεσουν ολα μαζι τα εξοδα! Ωραιο ακουγεται το κουτακι με το ντεκουπαζ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-CatΝαι Καλά τ σκέφτεσαι. Για ρουχαλάκια κτλ δες μήπως βρεις κανένα μαγαζί τύπου βιοτεχνία. Ιδια σχέδια μισή τιμή. Τώρα δ ξέρω κ τι έχετε συννενοηθει με τη μαμά. Εγώ σκέφτομαι να πάω με τη κουμπάρα μ να δουμε σε μερικά μαγαζιά κ μετά να πάει να διαλέξει μόνη της ανάλογα τ πόσα διαθέτει κτλ. Για τη μπέμπα μου.

Για τ μπέμπη δ ξέρω ακόμη πως θα τ κάνουμε. Δ έχει σκεφτεί ακόμη η κουμπάρα κάτι. Έχει κ 2 παιδιά οπότε πρέπει να βρούμε χρόνο να μιλήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-CatΝαι Καλά τ σκέφτεσαι. Για ρουχαλάκια κτλ δες μήπως βρεις κανένα μαγαζί τύπου βιοτεχνία. Ιδια σχέδια μισή τιμή. Τώρα δ ξέρω κ τι έχετε συννενοηθει με τη μαμά. Εγώ σκέφτομαι να πάω με τη κουμπάρα μ να δουμε σε μερικά μαγαζιά κ μετά να πάει να διαλέξει μόνη της ανάλογα τ πόσα διαθέτει κτλ. Για τη μπέμπα μου.

Για τ μπέμπη δ ξέρω ακόμη πως θα τ κάνουμε. Δ έχει σκεφτεί ακόμη η κουμπάρα κάτι. Έχει κ 2 παιδιά οπότε πρέπει να βρούμε χρόνο να μιλήσουμε.

αυτη μου χει απολυτη εμπιστοσυνη με το γουστο, οποτε γενικα μου χει πει διαλεξε ο,τι θες. Θα της δειξω βεβαια πριν παρω, αλλα ευτυχως οπως και η προηγουμενη κουμπαρα μου με εμπιστευονταν 100% και ειχαμε παρομοιο γουστο. Αλλα ναι ελεγα να τον παρω τον σταυρο ως το μαιο πχ και μετα να αφησω το ρουχο και τα διαφορα (κουτια παπουτσια κλπ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Εμείς αραξαμε σπίτι ήρθαν οι κουμπάροι μας, τρώμε πίνουμε έχει χαβαλέ.Αύριο νωρίς το απογευματάκι λέμε να πάμε για φαγητό και εννοείται θαλασσινά. Χειμώνα-καλοκαίρι είμαι παιδί της θάλασσας δε μπορώ βουνό!?

 

Σας χαιρετώ γιατί πρέπει να επιστρέψω στο σαλόνι.Να περάσετε όλες τέλεια και ελπίζω αύριο να προλάβω να  σας διαβάσω.Φιλιά!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Εμείς αραξαμε σπίτι ήρθαν οι κουμπάροι μας, τρώμε πίνουμε έχει χαβαλέ.Αύριο νωρίς το απογευματάκι λέμε να πάμε για φαγητό και εννοείται θαλασσινά. Χειμώνα-καλοκαίρι είμαι παιδί της θάλασσας δε μπορώ βουνό!?

 

Σας χαιρετώ γιατί πρέπει να επιστρέψω στο σαλόνι.Να περάσετε όλες τέλεια και ελπίζω αύριο να προλάβω να  σας διαβάσω.Φιλιά!??

Καλημερα!! Και μεις καπως ετσι χθες! Εσκασα κ στο φαι αυτες τις μερες (στις ορμονες το ριχνω). Καλη κυριακη σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!

@Kat-Cat δυστυχώς με τους σημερινούς ρυθμούς μόνο Σ/Κ μπορούμε να ευχαριστιομαστε με παρέες,να βλέπουμε φίλους κλπ. Μου αρέσει να έρχονται σπίτι.Να πω και την αλήθεια μετά από τόσα χρόνια που έχω δουλέψει νύχτα + τα ξενύχτια μετά προτιμώ χίλιες φορές να μαζευόμαστε σπίτι παρά να τρέχω σε μαγαζιά μέσα στην τσιγαριλα.

Καλά κι εγώ 3 μέρες τρώω ότι βρώ μπροστά μου.Από αλμυρό σε γλυκό και τούμπαλιν!? Κάποιος πρέπει να μου ράψει το στόμα. Σήμερα θα πάμε στους δικούς μου το μεσημέρι και το απόγευμα προς βραδάκι,για να έχουμε χωνέψει κιολας, για μαμ! Έχω και νέα αξιώθηκα κι έβαλα πλυντήριο!?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρααααα!!!

@Kat-Cat δυστυχώς με τους σημερινούς ρυθμούς μόνο Σ/Κ μπορούμε να ευχαριστιομαστε με παρέες,να βλέπουμε φίλους κλπ. Μου αρέσει να έρχονται σπίτι.Να πω και την αλήθεια μετά από τόσα χρόνια που έχω δουλέψει νύχτα + τα ξενύχτια μετά προτιμώ χίλιες φορές να μαζευόμαστε σπίτι παρά να τρέχω σε μαγαζιά μέσα στην τσιγαριλα.

Καλά κι εγώ 3 μέρες τρώω ότι βρώ μπροστά μου.Από αλμυρό σε γλυκό και τούμπαλιν!? Κάποιος πρέπει να μου ράψει το στόμα. Σήμερα θα πάμε στους δικούς μου το μεσημέρι και το απόγευμα προς βραδάκι,για να έχουμε χωνέψει κιολας, για μαμ! Έχω και νέα αξιώθηκα κι έβαλα πλυντήριο!?

 

 

Πλυντηριο εβαλα και εγω!!!! Βεβαια σκουρα τα πραγματα εξω!!! Δεν τα βλεπω καλα. Στο μεταξυ, εχω παθει και το αλλο, επειδη σημερα αρχιζει να κατεβαινει το κανονικο αιμα (παντα εχω κανα δυο μερες καφετια), θα ξεκινησει και πονος και εχω αρχισει να σκεφτομαι το πουυυυ θα βγω, τωρα, που θα παω, τι να βαλω (που χω πρηστει και με ολα αυτα). Δε βοηθαει και ο καιρος!! Για τα ξενυχτια σε καταλαβαινω. Δε δουλεψα ποτε βραδυ, αλλα πλεον τσιγαριλα, ξενυχτι, ορθοστασια, καλυτερα σκοτωσε με που λεει ο λογος. Προσπαθω να κανω εναλλακτικες εξοδους (λατρευω εστιατορια, wine bars, θεατρο, καφεδακια, μπραντς που λεγαμε).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...